Gönderen Konu: İnternetten çakma xpecia gelir mi  (Okunma sayısı 848 defa)

Xeth

• Hero Member
İnternetten çakma xpecia gelir mi
« : 22 Aralık 2020, 18:04:02 »
Merhaba ben daha önceden eczaneden alıyordum xpeciayı ama indirim vardı internetten alayım dedim. Hepsiburada satıcısından aldım onun rengi düzgündü ama duru itriyat diye bi satıcıdan aldım. Üc kutu hepsiburada satıcısından aldım 1 kutu duru itriyattan aldım.

Duru itriyattan aldığımdakinde orijinaline göre rengi daha açık renkteydi. Kutu dışında numaralar düzgündü ama tabletlerin olduğu folyolu şeydeki son kullanma tarihleri orijinalde yatay yazılırken, duru itriyattan aldığımdakinde dikey yazılmış. İki üç tane kullandım, üretim partisinden dolayı falan rengi farklıdır falan dedim. Ama daha sonra içime şüphe düştü. Rengi fotoda belli olmuyor ama orijinalde aralarda yeşil tonlar varken, şüphelendiğimdekinde yeşil tonlar daha az var. Bide kullandıktan sonra saç yağlanması biraz arttı. Geri iade de edemiyorum iade süresi geçmiş. Sizce ne yapmalıyım?

Mac Dean

• Jr. Member
  • **
Ynt: İnternetten çakma xpecia gelir mi
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2020, 22:41:08 »
Ben evdeeczaneden alıyorum üç aydır dediğiniz şeyi bende fark etmiştim bana da rengi daha açık gelmişti ama çakma olacağını sanmıyorum.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2020, 22:45:44 »
bu konuyu geçen bende sordum. çünkü fiyat olarak ucuz sayılan bir ürün olmamasına rağmen bir de dengesizlik söz konusu.
her zaman aldığım eczane de 65 TL, kalmadığı için başka eczaneye girdim, 80 TL verdim.
İnternette de 65 TL ye var hep. Acaba alsammı dedim hem eczaneler de bulamıyorum , hem aynı fiyat hem de eve kadar geliyo kargoyla diye.
Ama güvenemedim sonrasında. Bugün eczaneyi aradım getirmişler. Yarın gidip eczaneden alcam.
riske girmeye gerek yok dedim. kötü niyetli insan çok bu devirde.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2020, 22:50:16 »
Ben evdeeczaneden alıyorum üç aydır dediğiniz şeyi bende fark etmiştim bana da rengi daha açık gelmişti ama çakma olacağını sanmıyorum.

Ben şuanlik riske girmek istemedim elimde 3 kutu daha var onları kullanıyorum, şüphelendiğim sonraya kalsın çünkü daha sonra keşke bunu kullanmasaydim demek istemiyorum. Bundan sonra da eczaneden alırım büyük ihtimalle.

bu konuyu geçen bende sordum. çünkü fiyat olarak ucuz sayılan bir ürün olmamasına rağmen bir de dengesizlik söz konusu.
her zaman aldığım eczane de 65 TL, kalmadığı için başka eczaneye girdim, 80 TL verdim.
İnternette de 65 TL ye var hep. Acaba alsammı dedim hem eczaneler de bulamıyorum , hem aynı fiyat hem de eve kadar geliyo kargoyla diye.
Ama güvenemedim sonrasında. Bugün eczaneyi aradım getirmişler. Yarın gidip eczaneden alcam.
riske girmeye gerek yok dedim. kötü niyetli insan çok bu devirde.

Evet haklısın, ben senin konuna alınabilir yazmıştım güvenilir olduğu sürece ama öyle olmuyormuş insanın içinde şüphe oluyor. Her kullandığımda şüphe çekeceğime 15-20 tl daha fazla veriririm kafam rahat olur

İkinize de teşekkürler
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2020, 23:13:40 »
 ben internetten farklı sitelerden ucuz urunler aldım sorun çıkmadı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2020, 23:15:00 »
Sorunuzun cevabına net bir şey söyleyemeyeceğim eczaneler daha güvenilir fakat biraz daha pahalı ben bir şey sorucaktın xpecia tablet etki ediyo mu yani ne kadar etki ediyo dökülmelerde

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2020, 23:24:31 »
ben internetten farklı sitelerden ucuz urunler aldım sorun çıkmadı.

Aynen abi haklısın ben biraz şüpheci davrandım ama onu erteledim bir aksilik olur da alamazsam kullanırım onu. Teşekkür ederim

Sorunuzun cevabına net bir şey söyleyemeyeceğim eczaneler daha güvenilir fakat biraz daha pahalı ben bir şey sorucaktın xpecia tablet etki ediyo mu yani ne kadar etki ediyo dökülmelerde

Dhtyi yaklaşık %25-30 baskılıyor. Ben kabak çekirdeği yağı da kullanıyorum ikisi belki %40 oluyordur maximum. Bunlar kesin rakamlar değil finasla karşılaştırılan deneylerden yola çıkarak bu oranı söyledim.
Açıkçası dökülmeniz agresifse zaman kaybi olur. Ama eğer agresif değilse ve iyi alıcıysanız gayet işe yarar bir tedavi üstelik zararsız sayılır.
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 22 Aralık 2020, 23:33:48 »
Çok teşekkürler

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Aralık 2020, 23:44:55 »
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 22 Aralık 2020, 23:50:34 »
Rica ederim
Bu arada kabak çekirdeği yağı kapsülünü hangi marka kullanıyordunuz ?

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 22 Aralık 2020, 23:53:41 »
Bu arada kabak çekirdeği yağı kapsülünü hangi marka kullanıyordunuz ?

Balen 1380 mg x 100, hepsiburada uygulamasından bak 50 lira falan. dediğim gibi inanılmaz etkili bir tedavi değil, daha garanti yollar var ama gelişimim tamamlanmadığı için finasa başlamıyorum. (örnek olarak yanaklardaki sakallar hâlâ tüy)

Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 23 Aralık 2020, 00:18:05 »
Benim dökülmem çok yoğun ama doktor finans falan vermedi şuan belirgin açıklık var mı dersen sakaklarda daha belirgin finans vermediler bende almak istemedin aga e baktım baya pahalı günde 2 kere kullanım için. Kerozana baktım herkes kullanıyo ama bütün konular yan etki görmedim şeklinde biride çıkıp faydasını gördüm dememiş. O yüzden xpecia yı uygulucam en azında hiç bir şey yapmamaktan iyidir şuan sadece masaj yapıyorum.

Facebook Twitter Instagram