Gönderen Konu: Fin ve xpecia bu saça iyi gelir mi?  (Okunma sayısı 1463 defa)

prmgnc112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Fin ve xpecia bu saça iyi gelir mi?
« : 20 Mayıs 2022, 10:17:39 »
Arkadaşlar öncelikle benim saçım ani bir şekilde inceldi ve buna bağlı olarak seyrek görüntü oluştu. Yaşadığım şehirde eczanede ücretsiz saç diplerine kamera ile bakıyorlar oraya gittiğimde eczacı senin saçlarda dökülmeden ziyade incelme ve zayıflama var dedi. Aynı şeyi daha evvel gittiğim birkaç berberde demişti. Tabi ki bu zayıf ve güçsüz saçlar belli bir uzunluğa gelince yaklaşık 2 parmak boğumu kadar olunca yıkarken, kurularken dökülüyor. Forumda gezerken bu tarz saçlarını fin ve xpecia ile kurtaranlar gördüm. Sizce bende kullanmalımıyım. (Yan etki olaylarını biliyorum- yaşım 26- alın cizgimde  gerileme yok. - verteks döner de olduğu için daha seyrek görünüyor- yardımcı olursanız sevinirim. Saçlarımın bu hale gelmesi 6-8 ay gibi bir sürede oldu. Çok stresli bir hayatım olduğu için aklıma direkt TE geldi

prmgnc112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Fin ve xpecia bu saça iyi gelir mi?
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2022, 10:19:49 »
Yan açı saçlar ıslakken yukarı yön verilip fotoğraf çekilmiştir

Xxxxxl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2022, 13:48:05 »
.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2022, 17:51:21 Gönderen: Xxxxxl »

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2022, 14:02:20 »
Finasterid ve Solgar biotin 5 mg tavsiye ederim kan değerlerine baktın mı peki

prmgnc112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2022, 16:10:07 »
Finasterid ve Solgar biotin 5 mg tavsiye ederim kan değerlerine baktın mı peki

Değerler normal hocam.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Mayıs 2022, 13:50:11 »
Seyrekliğin bana benziyor. Bende Fin oraları düzeltemedi 2 yılda ama dökülmeyi durdurdu

Paradox0

• Full Member
  • Vergisi ödenmediği için kaldırılmıştır.
« Yanıtla #6 : 22 Mayıs 2022, 16:23:56 »
Seyrekliğin bana benziyor. Bende Fin oraları düzeltemedi 2 yılda ama dökülmeyi durdurdu
Dökülmenin durduğunu nereden anlıyorsunuz ya zaten çok yavaşlayacaksa ve bunu finin etkisi zannediyorsa bazıları?
•Xpecia (x2)
•Revita Şampuan
[Norwood : 1,5]

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 22 Mayıs 2022, 19:30:23 »
Dökülmenin durduğunu nereden anlıyorsunuz ya zaten çok yavaşlayacaksa ve bunu finin etkisi zannediyorsa bazıları?
Saça canlılık hacim gelmiş olabilir yağlanma azalmış olabilir yanma batma hissi azalmış olabilir ince saçlar değil de kalın saçlar dökülüyordur
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Mayıs 2022, 19:30:56 »
Reis bende de aynı tip seyrelme var genel böyle , Fin başladım bende umarım düzeltir ya genel seyreklik kötü oluyo
Her gün 1/4 proscar 

prmgnc112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Mayıs 2022, 23:18:58 »
Reis bende de aynı tip seyrelme var genel böyle , Fin başladım bende umarım düzeltir ya genel seyreklik kötü oluyo

Hocam sizin saça baktım doğuştan ince telli falan yazmışsınız genetik olarak ince çıkan bir saçı kalınlaştırmak imkansız. Başkan123 ün tedavisi bana ümit verdi mesela

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 23 Mayıs 2022, 00:29:02 »
Hocam sizin saça baktım doğuştan ince telli falan yazmışsınız genetik olarak ince çıkan bir saçı kalınlaştırmak imkansız. Başkan123 ün tedavisi bana ümit verdi mesela
Amacım doğuştan ince telli olan saçı kalınlaştırmak değil gurlestirmek vertexte biraz kayıp ve genel hacim kaybı mevcut gerçe bebeyken bile kelmisiz o ayrı mevzu
Her gün 1/4 proscar 

prmgnc112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Mayıs 2022, 00:57:47 »
Amacım doğuştan ince telli olan saçı kalınlaştırmak değil gurlestirmek vertexte biraz kayıp ve genel hacim kaybı mevcut gerçe bebeyken bile kelmisiz o ayrı mevzu

Anladım hocam vertekse en iyi fin iyi geliyor diyorlar inşallah güzel sonuçlar alırız Allah yardımcımız olsun şifa versin

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 23 Mayıs 2022, 01:34:26 »
Anladım hocam vertekse en iyi fin iyi geliyor diyorlar inşallah güzel sonuçlar alırız Allah yardımcımız olsun şifa versin
Teşekkür ederim size de
Her gün 1/4 proscar 

dolce

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Haziran 2022, 03:58:37 »
kesinlikle telogen effluvium. xpecia başla. stres yapma. troid, hormon, demir eksikliği D vitamini eksikliği te yi tetikliyor. onlar da sorun yoksa muhtemelen stresten. xpecia iyi bir seçenek

dolce

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 14 Haziran 2022, 03:59:12 »
kesinlikle telogen effluvium. xpecia başla. stres yapma. troid, hormon, demir eksikliği D vitamini eksikliği te yi tetikliyor. onlar da sorun yoksa muhtemelen stresten. xpecia iyi bir seçenek

Facebook Twitter Instagram