Gönderen Konu: İnternetten Xpecia Almak Güvenli Mi?  (Okunma sayısı 2442 defa)

Leonidas

• Hero Member
İnternetten Xpecia Almak Güvenli Mi?
« : 05 Aralık 2020, 12:12:22 »
Arkadaşlar forum da çoğu zaman finasterid bulamadığından şikayet eden arkadaşları görüyodum.
ama ben de xpecia bulamamaya başladım. bulunduğum bölge de 5-6 eczane gezmeme rağmen bir tanesinde bulmuştum.
şimdi onda da kalmamış. gittim başka bi eczaneye sordum ama orda da 65 TL ödediğim Xpecia ya 85 TL ödemek zorunda kaldım :)

sinir bozucu bi durum açıkcası , bu tarz ürünler de neden fiyat sabit değil zaten anlam veremedim.
neden her yerde 65 TL olan ürünü bu fiyata satıyorlar bu aykırı değil mi eczane sonucta?

Son olarak da internette trendyolda vs. Xpecia satanlar var. Trendyol güvenilir mi acaba Xpecia alabilirmiyim?
şöyle bi ürün gördüm 3 tane Xpecia 193 TL. Sizce güvenilir mi alınır mı ?

https://www.trendyol.com/xpecia/__erkek-60-tablet-3-adet-p-7142434?boutiqueId=544585&merchantId=227668

Execuvite

• Hero Member
Ynt: İnternetten Xpecia Almak Güvenli Mi?
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2020, 12:39:45 »
Eczaneden ilaç dışında bir şey alınmaz 1200 mg ocean plus OMEGA 3 internette 60 TL eczanede 100 TL .

Bence internetten al hatta 3 lu olanlar daha ucuz

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2020, 13:20:21 »
Arkadaşlar forum da çoğu zaman finasterid bulamadığından şikayet eden arkadaşları görüyodum.
ama ben de xpecia bulamamaya başladım. bulunduğum bölge de 5-6 eczane gezmeme rağmen bir tanesinde bulmuştum.
şimdi onda da kalmamış. gittim başka bi eczaneye sordum ama orda da 65 TL ödediğim Xpecia ya 85 TL ödemek zorunda kaldım :)

sinir bozucu bi durum açıkcası , bu tarz ürünler de neden fiyat sabit değil zaten anlam veremedim.
neden her yerde 65 TL olan ürünü bu fiyata satıyorlar bu aykırı değil mi eczane sonucta?

Son olarak da internette trendyolda vs. Xpecia satanlar var. Trendyol güvenilir mi acaba Xpecia alabilirmiyim?
şöyle bi ürün gördüm 3 tane Xpecia 193 TL. Sizce güvenilir mi alınır mı ?

https://www.trendyol.com/xpecia/__erkek-60-tablet-3-adet-p-7142434?boutiqueId=544585&merchantId=227668

Ben eczaneden alıyordum ama artık internetten alıyorum. Zaten genelde eczaneler gönderiyor veya hepsiburada satıcısından da alabilirsin
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2020, 13:20:52 »
Eczaneden ilaç dışında bir şey alınmaz 1200 mg ocean plus OMEGA 3 internette 60 TL eczanede 100 TL .

Bence internetten al hatta 3 lu olanlar daha ucuz

Bir sorun olmaz mı diyosunuz yani?
Trendyol da çok fazla çakma ürün var , bunlarda da bi çakma durumu olur mu diye düşünüyorum.
Attığım linke bakarsanız 3 lü ürün attım bende 64 küsüre geliyor tanesi. Dediğim gibi normalde ben de eczaneden 65 e alıyodum ama artık bulamıyorum , başka bi eczaneden 85 e alınca sinir oldum.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Aralık 2020, 13:21:24 »
Ben eczaneden alıyordum ama artık internetten alıyorum. Zaten genelde eczaneler gönderiyor veya hepsiburada satıcısından da alabilirsin

Attığım linke bakar mısınız trendyolda buldum bir yerde.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2020, 13:52:52 »
Attığım linke bakar mısınız trendyolda buldum bir yerde.

Alınabilir puanı da iyi. Orijinalliğinden şuphe duyarsan iade edersin zaten sorun olmaz
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Aralık 2020, 13:56:27 »
Alınabilir puanı da iyi. Orijinalliğinden şuphe duyarsan iade edersin zaten sorun olmaz

Orjinal sıkıntı olmaz bende çok uzun süre önce eczaneye gittim adama dedim xpecia istiyorum neyse baktı etti hocam var dedi tanesi 70 TL ama 3-4 güne elimde olur dedi tabi benim jeton hemen düştü :)) internetten çakal alıyor 50 liraya bana saticak 70 e dedim teşekkür ederim dursun :) tabi almadın internetten kullanmadimda anlık bir heves ile girdim eczaneye .

Yani gönül rahatlığı ile alabilirsin sıkıntı yok . Eczanede minoxidil 128 TL başka eczanede 75 TL bakıyorsun adam internetten toplu almış  :)

Al kullan kafan rahat olur 3 ay

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 05 Aralık 2020, 14:02:04 »
Ben minoxil değil de bioxinin minoxidil kullanıyorum daha ucuz. 85 tlydi eczanede 3 tane aldım 175e saydı. Toplu almak her zaman iyidir 😅
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 05 Aralık 2020, 14:02:49 »
Ben minoxil değil de bioxinin minoxidil kullanıyorum daha ucuz. 85 tlydi eczanede 3 tane aldım 175e saydı. Toplu almak her zaman iyidir 😅

Çok pahalıya almışsın kozmodide 33 TL idi aynısı. :)

https://www.kozmodi.com/Bioxinin_Forte-5_Minoxidil_60-ml-Deri_Spreyi,PR-13661.html

Eczpoyraz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 05 Aralık 2020, 14:12:54 »
İnternette vitamin ve ilaç benzeri ürün alınmaz. Eczane de kafan rahat bir problem olursa firmaya dahi anından ulaşabileceğin bir yer. Fiyat konusunda gelince satış fiyatları belli. Bazı eczaneler kendi hastlarında iskonto yapabilir. Devamlı ve sürekli gittiğiniz bir yer ise hem ürünü sizin için tedarik eder hemde iskontolu alabilirsiniz. Siz 5-10 lira için güven duyduğunuz yerden vazgeçerseniz yarın çok yüksek fiyattan çok kalitesiz ürünleri tüketiyor olursunuz.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 05 Aralık 2020, 14:21:34 »
Çok pahalıya almışsın kozmodide 33 TL idi aynısı. :)

https://www.kozmodi.com/Bioxinin_Forte-5_Minoxidil_60-ml-Deri_Spreyi,PR-13661.html
O ucuza satılanda barkod falan yok. Eczanede satılan orijinal. Adam elinde kalmadığında firmayı arıyor soruyor. Geliş fiyatini söylüyor. Ona göre indirim yapıyor. İnternetten minox alınmaz. Saklanma koşulları çok önemli. Ve adam açıp içine bile tükürüp onu gönderebilir bilemezsin
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 05 Aralık 2020, 14:22:58 »
İnternette vitamin ve ilaç benzeri ürün alınmaz. Eczane de kafan rahat bir problem olursa firmaya dahi anından ulaşabileceğin bir yer. Fiyat konusunda gelince satış fiyatları belli. Bazı eczaneler kendi hastlarında iskonto yapabilir. Devamlı ve sürekli gittiğiniz bir yer ise hem ürünü sizin için tedarik eder hemde iskontolu alabilirsiniz. Siz 5-10 lira için güven duyduğunuz yerden vazgeçerseniz yarın çok yüksek fiyattan çok kalitesiz ürünleri tüketiyor olursunuz.

Her yerden alınmaz doğru ama internetten de güvenilir yerden alırsan sorun olmuyor. Ben hepsiburadanın kendi satıcısından alıyorum. Bir kere yüksek puanlı bir satıcıdan aldım eczacıydı bana kartını bile göndermişti.
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 05 Aralık 2020, 14:29:42 »

Bence yanlış düşünüyorsunuz hocam , 2 senedir internetten alopexy t alan iş yeri arkadaşım var gayet uyguna alıyor ve hiç sıkıntı yasamadi. Aynı şekilde vitaminlerde internetten aldık ve alıyoruz sülale ce bir gün bir sorun yaşamadık :)  tabi herkesin kendi kararı , sen evini depo yapıp oturduğun yerden satış yaparsan giderin daha az olur ama eczacı kira elektirik su calisanlar maaş sigorta gibi giderler eczane fiyatlarınida etkiliyor. Tanıdığım eczacı bile internet daha uygun istersen depodan getiririm demişti  ;D ;D

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 05 Aralık 2020, 14:41:08 »

Aslında ailem de aynısını dedi ben de böyle düşünüyordum ama dediğim gibi eczaneler de bulamayınca en iyisi internetten sipariş vermek diye düşündüm kargo ile gelir hem kolay da olur dedim.
Şu an bi kuşku düştü içime valla :(

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 05 Aralık 2020, 14:43:50 »
Geçen gün 14 bine leptop aldım arızalı çıktı ... cidden sağlığı tehlikeye atmaya değmez, eczaneden paşa paşa al kullan

Facebook Twitter Instagram