Gönderen Konu: Aminexil + Priorin  (Okunma sayısı 1497 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Aminexil + Priorin
« : 29 Eylül 2021, 14:26:13 »
Merhaba Arkadaşlar,

Saçıma bu dönemde bu iki takviyeyi uygulamak istiyorum. Açıkcası bakım ürünü olarak Revita Conditioner kullanıyordum ama farklı bir opsiyon olarak bu ürünleri de kullanmayı düşünüyorum. Forum olarak bu takviyeleri kullanan arkadaşlar var konularda görüyorum yazanları. Deneyimleri nasıl oldu? Ben saç dökülmesinden ziyade saçlarımı beslemesi için bu tarz arayışlar içerisindeyim. Saç dökülmesini zaten dht baskılamadan durdurmak zor. Evde kendim yapacağım bakım olarak bakıyorum bu ürünlere. Eğer bu konuya olumlu referans olacaklar varsa bir şans vermeyi düşünüyorum, yoksa yine Revita bakım kremine devam edeceğim.

Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Aminexil + Priorin
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2021, 14:31:48 »
Priorin olabilirde aminexil gereksiz kalır.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2021, 15:08:42 »
AlpeciN sıvı daha iyi bence

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2021, 15:26:00 »
AlpeciN sıvı daha iyi bence

kafein likit mi yoksa sadece likit olan mı ya da aynı şeyler mi acaba bunlar
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2021, 15:30:33 »
Alternatif istemiyorum hocam. Benim kullandığım ürünler ile ilgili kafamda faydayı en üst noktada sağlayabilecek bileşenler düşünüyorum. Şimdi Revita şampuan kullanıyorum içerisinde kafein var zaten. Günlük tüketmem gereken kafeini de kahveden alıyorum. Ekstra kafeinli saç bakım ürünleri bana artı bir etki kazandırmaz. Bu ürünleri kullanan arkadaşlar yoksa zaten Revita Conditioner alıp yanına Nature's Bounty Biotin ile devam edeceğim. Sadece bu kez kendi başıma karar vermek istemiyorum, forumda ki arkadaşların görüşlerini merak ediyorum. Kafamdaki uygulama, saçların sağlıklı uzaması ve beslenmesine destek olarak daha dolgun bir görünüm elde etmek ve koparak dökülmelerin önüne geçmek.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Eylül 2021, 18:59:18 »
aminexil saç kalitesini arttırımı çok emin değilim doğrusu ,eskiden çok popülerdi saç dökülmesini önlediği konusunda heves edip benimde kullanmışlığım olmuştu ama beklentiyi karşılamayınca erken kesmiştim kullanımını.
aslında konuyla çok ilgisi yok ama dax supergro yağlı ve saçtan çıkmayan yapısı olmasa saç bakımında bana göre bir numara ama kullanması çok zor.

Execuvite

• Hero Member

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 29 Eylül 2021, 19:02:03 »
Supergro uzamada etkili mi gerçekten
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 29 Eylül 2021, 19:08:28 »
Supergro uzamada etkili mi gerçekten

Değil.Sürerken saçı dökersin bile.Yapısı çok katı.Arınmıyor saçtan.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 29 Eylül 2021, 19:31:36 »
Değil.Sürerken saçı dökersin bile.Yapısı çok katı.Arınmıyor saçtan.

Hiç bulaşmayayım o zaman sağolasın
avodart&minox&xpecia

tedavim

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 29 Eylül 2021, 19:52:16 »
https://www.hepsiburada.com/l-or-al-professionnel-serioxyl-denser-hair-1700-yogunluk-arttirici-serum-90ml-pm-sgmdp0643611

Bunu da araştırın

Ben bu tarz bir ürün aramıyorum. Açıkcası vaadlerini de ürünün pek inandırıcı gelmedi. Genetik dökülmeyi etkilemez denmiş yorumlarda ama 1700 saç teli vaadediyor. Böyle ürün kullanmayı düşünsem minoxil kullanırdım.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 29 Eylül 2021, 20:05:46 »
Ben yine Revita Conditioner alayım yanına da priorin, biotin ya da perfectil vitamin seçeceğim birini.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 29 Eylül 2021, 21:47:59 »
Hocam 3 haftadır falan vichy dercos aminexil kullanıyorum. 6ml lik tüpün yarısını yani 3öl kadar kullanıyorum. Ağırlık olarak vertexe sürüyorum.

4 ay önce ekim yaptırmıştım.Benim kafada vertex en seyrek yerdi ve yoğun bi ekim de olamadı oraya. 500 fln anca ekilmiştir. Ama ekim öncesindekiler ekimin stresiyle heralde iyice zayıfladı pek kendi kendine de toparlayacağa benzemiyor. Finas kullanmama rağmen buradaki sürece katkısı olur belki diye bu amaçla başladım.

Açıkcası ben de forumda epeyce kurcaladım ama pek bir fikir birliği yok bu ürünle ilgili. Bakalım artık fiyatı pahalı gelmezse birkaç ay daha kullanmaya devam edeceğim.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 30 Eylül 2021, 07:13:12 »
3 hafta bir ürüne şans vermek için yeterli bir zaman değil ama fiyat olarak sağlayabileceği potansiyel yarar bakımından gerçekten pahalı bir ürün. Yurt dışında da baktım fiyatına orada da yakın bir fiyatları var. Ben yine bildiğim ürünü kullanacağım, saç çıkarmak gibi bir amacım yok zaten olan saç köklerini besleyip, sağlıklı uzatsın benim işimi görür. Teşekkür ediyorum bilgilendirme için.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 30 Eylül 2021, 19:41:46 »
 amnexil bir ara bende kullandım istediğini bulamazsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram