Gönderen Konu: Finasterid kullanırken nelere dikkat etmeliyim  (Okunma sayısı 139 defa)

HEKTOR

• Hero Member
Finasterid kullanırken nelere dikkat etmeliyim
« : 07 Ekim 2021, 13:45:52 »
Herkese merhaba . Yaşım 20 .
Şu anlık günlük 500 mg saw palmetto alıyorum .iğneleme falan filan birşeyler de yapıyorum .
Finasterid i bu aralar düşünmeye başladım . Haftada 3 en düşük oranda yeterli midir ? Nelere dikkat etmeliyim

murattarum

• Full Member
Ynt: Finasterid kullanırken nelere dikkat etmeliyim
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2021, 20:03:23 »
Yazik edersin kardes 20 yasindasin dipcik gibisin hormanlarina tam ihtiyacin olan yastasin dokulene dht hormonu cinselligin disinda cok faydasi olan bir hormon saymakla bitmez.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2021, 20:30:11 »
Yazik edersin kardes 20 yasindasin dipcik gibisin hormanlarina tam ihtiyacin olan yastasin dokulene dht hormonu cinselligin disinda cok faydasi olan bir hormon saymakla bitmez.

Tabiriniz kesinlikle doğru .
Şu anlık saw Palmetto kullanıyorum 500 mg . Çok şükür hamdolsun dökülmeyi ciddi oranda azalttım ama saçların daha gür daha kalın olmasını istiyorum . Saçlar incelmiş ve minyaturize

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2021, 20:51:59 »
   dhtyi bu yasta finle baskılama.lokal bişiler kullabilirsin dermoller veya masajla saçları guclendirebilirsin.bu yasta dhtyi baskılayıp minyaturizasyonla uğraşma bence.saçı guclendir.hormon onemli. 2 yontem var 1_hormonu baskılamak 2_saç kokunu hormona karsı guclu hale getirmek. hormonla uğraşma bu yasta
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2021, 21:01:06 Gönderen: emekli kel »

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Ekim 2021, 21:08:31 »
   dhtyi bu yasta finle baskılama.lokal bişiler kullabilirsin dermoller veya masajla saçları guclendirebilirsin.bu yasta dhtyi baskılayıp minyaturizasyonla uğraşma bence.saçı guclendir.hormon onemli. 2 yontem var 1_hormonu baskılamak 2_saç kokunu hormona karsı guclu hale getirmek. hormonla uğraşma bu yasta

Haftada 1 dermastanp yapıyorum 1.5-2 mm arası 1 aydan beri sanırım . Artık haftada iki defa yapmayı düşünüyorum . Ara sıra mg yağı . Aklımda gelirse masaj . Masajı artık her gün düzenli yapacağım . Birde 500 mg saw .
Haftaya da kan tahlili yapacağım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2021, 21:41:34 »
 yağ falan surunce kafada pek tutma gozenekleri tıkar saçı dokerr sonrası çok iyi arındır gozenek tıkayıcı birseyse.masajıda yıpratmadan yap saçı.

Cardozoo

• Full Member
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2021, 23:03:24 »
Düzenli kullanacaksan minoxidil tatmin eder
Minoxidil %5 günde 2 kere(02.10.21)
Topikal Minox+Fin 1.5ml 0.025mg 2 günde 1(başlanacak)
Nw 2.5a
Vertex’te belirgin genel seyrelme
Solgar 5mg  2 günde 1
B12Plus 2 günde 1
Xpecia 2 günde 1 (başlanacak)
Günlük 15 adet çiğ badem,4 ceviz,20gr bitter
Şampuan:Revox Xtreme,Head & Shoulders Clinical Stren

Facebook Twitter Instagram