Gönderen Konu: Fix hair clinik saç ekimi  (Okunma sayısı 910 defa)

Kurt02

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Fix hair clinik saç ekimi
« : 11 Ekim 2021, 20:51:57 »
Merhaba arkadaşlar öncelikle yorumlarınız icin teşekkür ederim...
Fix hair clinik muayene ye gittim..orda güzel karşılaştım ama aklıma takılan sorular var

Uzman kişinin bana greft sayısını söylemedi..nedeni ise operasyon esnasında o kadar greft cikarmi diye bu sizce doğru bir tespit mıdır?? 
Benim istediğim greft sayısı 4500 5000 ama adamlar dediğine göre belki çıkar belki çıkmaz onu şuan solemek yalan solmis olur diye solemedi operasyonu gününde belli olur dediler
Bide bu greft eksek de 4000 yada 5000 greft gene seyrekllik olur dediler arkadaşlar yorumlarınızı yaparmisiniz
Bu yeri bilen arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.saygilar

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Fix hair clinik saç ekimi
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2021, 21:01:45 »
Ekim merkezi doğru olanı söylemiş .Ekimden önce ezbere bir sayı vermeleri sizin için doğru olmayabilirdi.Sonuçta max greft almaları gerekiyor ve bunun için donör bölgenizi zorlayacaklardır yüksek sayılara ulaşabilmek için.Buda ekim esnasında belli olur.

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2021, 21:07:08 »
Şanlısınız ki ekim merkezi size doğruları söylemiş. 4500-5000 eksek bile seyrek olur demeleri doğru. En az 7500-8000 greft gerekiyor iyi bir kapatıcılık için.

Kurt02

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2021, 21:14:42 »
Benim aklımı karıştıran başka firmaların bana neden net sayı vermesi ve bana seyrekllik olacak demesi biraz insanı sogutuyor.zaten seyrek
  • Greft Miktarı 5000-6000
  • Yaşınız 29

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 11 Ekim 2021, 21:46:45 »
Başkaları para kazanalım deyip sonunda nasıl bir görüntü olacağı umurunda değiller. İyi ki oraya gitmişsiniz size açık açık ne bekliyebileceğinizi anlatmışlar.

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 12 Ekim 2021, 00:22:55 »
her şeyi açık açık söylediler diye size mükemmel ekim yapacaklar sonucu çıkmaz  :) bunlar ayrıntı çok takılmayın böyle şeylere ,önemli olan ektikleri yüksek yüzdeyle çıkıyormu orası önemli .bu merkezin forumda epey konusu vardı. bence iyi araştırınız öyle ahım şahım güzel bir sonucunu ben pek hatırlamıyorum hatta vasat bir yer diye aklımda kalmış.

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 12 Ekim 2021, 00:41:06 »
Benim demek istediğim, başka yerde de ekse görüntü aynı olacak. Bunu her merkez söylemiyor ama. Yani o görüntüyle yaşamak  istiyor musunuz gerçekten?

Kurt02

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Ekim 2021, 04:03:30 »
her şeyi açık açık söylediler diye size mükemmel ekim yapacaklar sonucu çıkmaz  :) bunlar ayrıntı çok takılmayın böyle şeylere ,önemli olan ektikleri yüksek yüzdeyle çıkıyormu orası önemli .bu merkezin forumda epey konusu vardı. bence iyi araştırınız öyle ahım şahım güzel bir sonucunu ben pek hatırlamıyorum hatta vasat bir yer diye aklımda kalmış.
Evet abi gerçekten herşeyi dobra dobra söyledi uzman kişi...ve ekilen saçın yüzde 98 çıkacak diye de söyledi..bakalım artık araştırmaya yorumlar da ne cikacak
Benim demek istediğim, başka yerde de ekse görüntü aynı olacak. Bunu her merkez söylemiyor ama. Yani o görüntüyle yaşamak  istiyor musunuz gerçekten?
Yani adamlar herşeyi açık bir şekilde solediler iknaci da oldum sadece bu merkezin nasıl bir yer olduğunu fazla bilgi sahibi deilim abi..seyrek olacak diye aklımda tasarladım artık sizindd dediğiniz gibi 2 Ekim olarak bu konuyu kapatabilirim..
  • Yaşınız 29

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Ekim 2021, 14:01:09 »
Konuya donör bölgenizi eklememişsiniz o yüzden neye göre çıkar ya da çıkmaz diye fikir verelim?
Bunun dışında ben bunu istiyorum ile saç ekimi olmaz

Saç ekimi fiziki olarak sunduğunuz şartlara olması gerekene göre şekil alır
Sizin için olması gereken 2 ekim ilk ekimde ortaya kadar olmalı
Gene ben istemiyorum derseniz 2 ekim

Tekrar belirteyim sizin ne istediğiniz önemli değil ne olması gerek doğru olan neyse o dur.

Merkez seçimini tekrar gözden geçirip araştırma yapınız
Global Moderator

Kurt02

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 12 Ekim 2021, 22:33:24 »
Konuya donör bölgenizi eklememişsiniz o yüzden neye göre çıkar ya da çıkmaz diye fikir verelim?
Bunun dışında ben bunu istiyorum ile saç ekimi olmaz

Saç ekimi fiziki olarak sunduğunuz şartlara olması gerekene göre şekil alır
Sizin için olması gereken 2 ekim ilk ekimde ortaya kadar olmalı
Gene ben istemiyorum derseniz 2 ekim

Tekrar belirteyim sizin ne istediğiniz önemli değil ne olması gerek doğru olan neyse o dur.

Merkez seçimini tekrar gözden geçirip araştırma yapınız
Evet hintell hocam yayınladim Donor bölgem bu şekilde..ilk seans da kapanmaz evet.iki seans şekilde düşünüyorum ama ilk seans da ön sık şekilde arkaya doğru da Aralık biraZ ekilmesinde yanayım yanlışsam soyleyin arkadaşlar

Merkez daha seçim yapmadım ama arkadaşlar bu açıklığa göre hangi firmayı tavsiye edersiniz onu da bakarim

Serkan Aygın gittim ama Serkan hoca olmaz fiyatı birazda tuzlu
Fixhair gittim uzman kisini doğru ve herşeyi olduğu gibi anlatı
En son Asuman hoca gitcem o da görüşme şuan yok..gelince son olarak onunla goruscem
Arkadaşlar yorum yapmadan gecmeyelim
  • Yaşınız 29

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 12 Ekim 2021, 22:58:26 »
asuman haire git fix hair falan aklından bile geçirme.

Kurt02

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 13 Ekim 2021, 07:53:45 »
asuman haire git fix hair falan aklından bile geçirme.
İnşallah hocam
  • Yaşınız 29

Kurt02

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 13 Ekim 2021, 07:57:07 »
Arkadaşlar 2 haftadır takviye ilaçlar kullanıyorum...

Saç dökülmesi başladı sizce normal mi..
Daha önce bu kadar dökülme görmedim saç yıkarken

Kullandığım takviye

-Xperia. -proscar (4 te 1 şeklinde). -prozinc plus serum
  • Yaşınız 29

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Ekim 2021, 12:36:24 »
Zaten bu forumda öne çıkmış ekim merkezlerinin hepsi size doğruyu söyle ona da gerek yok Forum zaten size doğruyu söyler:)

Donör bölgeniz güzel ama 2 ekim planlamanız gerekli bunu kafanıza yerleştirin öncelikle

Asuman hanım gayet iyi.
Global Moderator

Kurt02

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 17 Ekim 2021, 01:24:39 »
Zaten bu forumda öne çıkmış ekim merkezlerinin hepsi size doğruyu söyle ona da gerek yok Forum zaten size doğruyu söyler:)

Donör bölgeniz güzel ama 2 ekim planlamanız gerekli bunu kafanıza yerleştirin öncelikle

Asuman hanım gayet iyi.
Saolun Hintell hocam
  • Yaşınız 29

Facebook Twitter Instagram