Gönderen Konu: Fix Hair 4000 greft ön ve tepe saç ekimi  (Okunma sayısı 236 defa)

Muammer Doğanay

• Yeni üye
  • *
Fix Hair 4000 greft ön ve tepe saç ekimi
« : 21 Nisan 2024, 04:15:28 »
Merhaba arkadaşlar fix hair klinikde 21 gun önce 4000 greft saç ekimim gerçekleşti. On çizgi biraz daha yukaridaydi ben biraz daha aşağı olsun istedim tepe bölgede tutmaz muhabbetini sordum ama tutma ihtimali yuksek denildi.
Sigara alkol kullanmıyorum.
Forumla ilgili cok fazla bilgim yoktu o yuzden geç yükleme yaptim kusura bakmayin.
3 seans prp+1lazer denildi
Prp ilk seansı ekim günü serum şeklinde uyguladılar.
.

Ekim sonrasi verilenler
Antibiyotik, ödem söktürücü ilac, coraspin
Hb4 losyon Sampuan
Sampuan bitiminde sebamed önerdiler
Ek takviye vitamin vs sorduğumda gerek olmadığını söylediler.

---
Şuan 22. gündeyim şok dokulmeler 14. Gunden beri devam ediyor
Görüntü olarak alışık olmadığım bir süreç biraz sosyal ve iş hayatımı da etkiliyecek gibi duruyor değerli yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Muammer Doğanay

• Yeni üye
  • *
Ynt: Fix Hair 4000 greft ön ve tepe saç ekimi
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2024, 04:50:13 »
Önceki halim de boyle

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2024, 22:39:03 »
hayırlı olsun saç ekiminiz fena durmuyor saç ekiminiz temiz kabuk sonrası görünüzde güzel duruyor sağlıklı saç ekilen alan umarım güzel sonuç alırsınız şok dökülmenizde başlamıştır zaten hayırlısı olsun bir tık seyrek bir ekim ama umarım tatmine der
Global Moderator

Muammer Doğanay

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2024, 10:32:26 »
Teşekkür ederim bugün itibariyle dökülme hala devam ediyor muhtemelen iyice de dökülecek.
Cok mu seyrek sizce hocam birde ek takviye almalımıyım sizce vitamin, serum vs gibi?  danışana soruyorum cok fazla ilgilenmiyor :(

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2024, 14:17:05 »
senin ön taraf tamamen saçsızmış üstat ,bu konuda çok şansızısın çünkü ön tarafta istenilen yoğunluk elde edilemezse çok sırıtır.takviyelerde snin durumunda çok işe yaramaz .ekim merkezin kaliteli iş çıkaran bir yer ise o zaman ektikleri zayıf saçlarda çıkar .aksi durumda sadece güçlü olanlar çıkarsa ilerde revize yaptırmak zorunda kalırsın .umarım hepsi çıkar.

Muammer Doğanay

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Nisan 2024, 17:39:09 »
Sırıtma olayını bilmiyorum ama umarım olmaz hocam. ben ekim öncesi öndeki açıklık haricinde gayet memnundum kendi saçlarım (isaretli bolge) fazlasıyla kapatıyordu. İnşallah güzel sonuc alirim benden daha seyrek olan arkadaşımın saçları çok güzel oldu bakalim artik bekleyip gorecegiz

Muammer Doğanay

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2024, 22:53:27 »
28. Gun donör bölge arkadaşlar
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2024, 22:59:38 Gönderen: Muammer Doğanay »

Facebook Twitter Instagram