Gönderen Konu: 1.5 haftadır minoxidil kullanıyorum dökülmem baya arttı normal mi ?  (Okunma sayısı 715 defa)

Bağzıları

• Full Member
Merhaba arkadaşlar 1.5 haftadır minoxidil kullanıyorum ve dökülmem baya arttı. internetten biraz araştırma falan yaptım ve minoxun ilk 2 ay saç döktüğünü söyleyenleri gördüm. Aynı tecrübeyi yaşayan arkadaşlar veya konu hakkında bilgisi olan varsa cevap bekliyorum.

Kemal88

• Full Member
Merhaba arkadaşlar 1.5 haftadır minoxidil kullanıyorum ve dökülmem baya arttı. internetten biraz araştırma falan yaptım ve minoxun ilk 2 ay saç döktüğünü söyleyenleri gördüm. Aynı tecrübeyi yaşayan arkadaşlar veya konu hakkında bilgisi olan varsa cevap bekliyorum.

evet normal.
Rogaine Foam Minoxidil %5 - Akşamları
Finasterid 1MG - Günlük
Dermaroller 1 MM - Haftada 1
Vitamin Takviyeleri- Günlük
Life Changing

Bağzıları

• Full Member
peki bu işe yaradığı anlamına geliyor dimi ne zaman saç çıkmaya başlayacak 2 ay sürüyor mu herkezde

Virtüöz

• Hero Member
Evet normal.Ama bazılarında sadece dökülüyor ve geri gelme şekli az oluyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Bağzıları

• Full Member
hayırlısı artık bekleyecez bakalım

Cardozoo

• Hero Member
Telojen fazın süresini kısaltıyor sadece. 3 ay içinde dökülmenin kesildiğini söylüyorlar. Tabii bünyeden bünyeye değişir bu durum.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

MortalStroke

• Full Member
Sorun yok doğru yoldasın
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

Facebook Twitter Instagram