Gönderen Konu: Saç ekimi lütfen yardım  (Okunma sayısı 422 defa)

onurkbkc

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi lütfen yardım
« : 07 Kasım 2021, 15:33:36 »
Merhaba. Uzun zamandır saç ektirmeyi düşünüyorum. Nerde ektirsem diye de halâ araştırıyorum, karar veremedim yer konusunda. Saçlarım son bir kaç senede iyice döküldü ve dökülmeye devam ediyor. Zamanında doktora gittiğimde genetik diye söyledi. İş olarak ve hayat şartlarında çok stresli dönemler yaşadım ve halâ yaşıyorum. Sizce ekim için saçım uygun mudur? Tek seansta sorun çözülür mü hangi yöntem ile saç ekilmeli? Ekim yapılacak yer konusunda da tavsiye verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

onurkbkc

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimi lütfen yardım
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2021, 15:34:42 »
Önden de bu şekilde

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2021, 22:20:29 »
Mevcut saçlarınızı koruyup güçlendirdikten sonra ekime Yönelin bence , donör saçlarınızda incelmiş gibi gözüküyor , DHT blocker araştırın. en az 6-12 ay tedavi sonra Ekim düşünülebilir benim görüşüm , 4500-5000 greft civarı kapatirsiniz bu defteri ☺️ ama önce sağlam parlak kalın güçlü donör ...
  • Ekim Tarihi: 15.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman hair transplus
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Finasterid xpecia prozinc plus şampuan ve Vichy dercos ds

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2021, 23:14:43 »
Bu saatten sonra tedavi ile sonuç alınamaz ne yazık ki .Ön tarafa ve vertexe yapılacak 4000 greftlik bir ekim açıklığınızı kapatabilir ama bunun için iyi bir ekim merkezi tercihinde bulunmak gerekir .Kötü bir deneyim tüm şansını elinden alabilir size tavsiyem forumu iyice araştırın acele etmeyin hatfada bir kaç saatinizi bu işe ayırın iyice bilgilendikten ve ekim merkezleri hakkında bir fikre ulaştıktan sonra kararınızı verin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2021, 23:26:40 »
Selam var olan saçlarınızı korusanız iyi edersiniz
Dökülme devam ediyor medikal tedaviler araştırın derim saç ekimi ile birlilte

Tepeyi es geçin bence 2 ekime ihtiyaç var

Planlama bu şekilde sizin için en doğru olacaktır
Global Moderator

onurkbkc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2021, 01:11:14 »
Mevcut saçlarınızı koruyup güçlendirdikten sonra ekime Yönelin bence , donör saçlarınızda incelmiş gibi gözüküyor , DHT blocker araştırın. en az 6-12 ay tedavi sonra Ekim düşünülebilir benim görüşüm , 4500-5000 greft civarı kapatirsiniz bu defteri ☺️ ama önce sağlam parlak kalın güçlü donör ...

Dht blocker araştırdım fakat yan etkilerinden dolayi pek sıcak bakmıyorum açıkçası kullanmak istemiyorum. Asuman hair ile görüştüm 4500 civarı greft yapılır. Vertex bölgeye de biraz ekilir homojen dağım yapılır başarılı sonuç alınabilir dedi. Forumda asuman hairin çok başarılı sonuçları mevcut benim saçıma benzer insallar icin

onurkbkc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2021, 01:13:03 »
Selam var olan saçlarınızı korusanız iyi edersiniz
Dökülme devam ediyor medikal tedaviler araştırın derim saç ekimi ile birlilte

Tepeyi es geçin bence 2 ekime ihtiyaç var

Planlama bu şekilde sizin için en doğru olacaktır

Asuman hair tepeye de biraz ekeriz diye bilgi verdi. Kuş yuvası gibi olsun istemiyorum açıkçası :) öyle full kapansın diye de bi beklentim yok fakat biraz olsun iyi görüntü olsun istiyorum

onurkbkc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 08 Kasım 2021, 01:15:19 »
Bu saatten sonra tedavi ile sonuç alınamaz ne yazık ki .Ön tarafa ve vertexe yapılacak 4000 greftlik bir ekim açıklığınızı kapatabilir ama bunun için iyi bir ekim merkezi tercihinde bulunmak gerekir .Kötü bir deneyim tüm şansını elinden alabilir size tavsiyem forumu iyice araştırın acele etmeyin hatfada bir kaç saatinizi bu işe ayırın iyice bilgilendikten ve ekim merkezleri hakkında bir fikre ulaştıktan sonra kararınızı verin.

Teşekkürler yanıtınız için. Ben de sizin gibi düşünüyorum. Pişman olmamak istiyorum. Bu yüzden asuman hair de karar kıldım gibi görünüyor. Görüştüm kendileriyle 4500 civarı greft ekimi yapılır bilgisi verdi. Vertex bölgeye de biraz ekim yapılır dedi. Dht blocker gibi ilaçlara çok sıcak bakmıyorum. Vitamin benzeri takviyeler almayi düşünüyorum. Sizce iyi karar vermiş miyim görüntü olarak iyi sonuç alır mıyım?

babacan

• Full Member
« Yanıtla #8 : 08 Kasım 2021, 12:41:37 »
Dht blocker araştırdım fakat yan etkilerinden dolayi pek sıcak bakmıyorum açıkçası kullanmak istemiyorum. Asuman hair ile görüştüm 4500 civarı greft yapılır. Vertex bölgeye de biraz ekilir homojen dağım yapılır başarılı sonuç alınabilir dedi. Forumda asuman hairin çok başarılı sonuçları mevcut benim saçıma benzer insallar icin

anladım bence girmese daha doğru ama tabı sizin bileceğiniz iş

Facebook Twitter Instagram