Gönderen Konu: Sizce ne yapmalıyım ?  (Okunma sayısı 577 defa)

merkel

• Yeni üye
  • *
Sizce ne yapmalıyım ?
« : 15 Kasım 2021, 00:36:52 »
Öncelikle Merhabalar

23 yaşındayım, 16-17 yaşımdan beri saç dökülme sorunu yaşıyorum.Dökülme ön tarafta başladı arkaya doğru azar azar seyrelmeler var.Mevcut dökülmem eskiye nazaran baya bi azaldı ama yinede dökülmeler devam ediyor(hiç takviye saç bakım ürünleri vs kullanmadım).Forumu 1 yıldır falan takip ediyorum.Bir çoğumuzun sorunu olan saçsızlık çok fena canımı sıkıyor.

Ektirmekle ektirmemek arasında çok kararsızım.Çünkü en ufak bir hatada belki şuan ki görüntümden bile daha kötü bir görüntü olabilir.Donör bölgemin yeterli ve ince olmadığını düşünüyorum.Sizce başarılı bir sonuç alır mıyım ?

Zafer Ulusan ve Asuman hanım arasındayım.İzmirde olduğum için İstanbula gidip gelmek çok sıkıntı benim için.Sizce Zafer Ulusan bu malzemeden iyi bir sonuç çıkarır mı ? Sizlerin de fikri benim için çok önemli.

-Ekime karar verirsem 1 ay içinde yaptırmayı düşünüyorum.Xpecia gibi haplar kullanmalı mıyım ?

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sizce ne yapmalıyım ?
« Yanıtla #1 : 15 Kasım 2021, 01:03:18 »
Donörün çok iyi görünüyor, üstten fotoğraf atmamışsın ama sanırım tepede açılma yok. İlk etapta önden çok iddaalı bir çizgi çizmeden orta bölüme kadar bir ekim yaptırabiirsin. Eskisinden kötü olacağını düşünmüyorum. Bu arada bende izmirdeyim, kendini izmir olarak şartlamamanı öneririm. Söylediğin iki merkezden daha iyi ekim merkezleri var biraz daha araştırmanı öneririm, bol şans
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

merkel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Kasım 2021, 01:12:01 »
Donörün çok iyi görünüyor, üstten fotoğraf atmamışsın ama sanırım tepede açılma yok. İlk etapta önden çok iddaalı bir çizgi çizmeden orta bölüme kadar bir ekim yaptırabiirsin. Eskisinden kötü olacağını düşünmüyorum. Bu arada bende izmirdeyim, kendini izmir olarak şartlamamanı öneririm. Söylediğin iki merkezden daha iyi ekim merkezleri var biraz daha araştırmanı öneririm, bol şans

Tepe de gözle görülür bir açıklık yok şuan için o yüzden çekmedim.

Daha iyi yerler var fakat benim bütçemi aşmakta sınırları zorlarsam maksimum ayırabileceğim bütçe 20bin o yüzden bu iki klinik arasında kaldım.Araştırmaya devam edeceğim.Teşekkür ederim değerli yorumun için.

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2021, 01:16:19 »
ekim fiyatlarını da araştırmanı öneririm yani 20 bin tl ciddi bir rakam; örneğin serkan aygın 20bin tl sabit fiyata ekim yapıyor, hakan doğanayın ekibi 14-15 bin lira gibi fiyatlar veriyor. Belki sadece asmed sizi fiyat olarak aşar
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

Seneca

• Full Member
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2021, 06:18:11 »
23 yaşında herkesin donorü iyi gözükür. o yüzden donöre yorum yapmak gereksiz.  saç kaybı devam edebilir, ona göre plan yap.
"Ignorance is the cause of fear.” ― Lucius Annaeus Seneca

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2021, 14:53:27 »
Ekime uygunsun kardeşim izmir için sibel zafer bey başarılı
İstanbul da asuman hanımı düşünmüşsün başarılı

Karar senin
Global Moderator

ahmet89

• Full Member
« Yanıtla #6 : 16 Kasım 2021, 08:57:31 »
Merhaba,
Eğer ailende de dökülme varsa genetiğinden dolayı senin de dökülmen 38-40 a kadar devam eder.
Sibel hanım kanalı ve alımı kendi yaptığında 3000€, kanalı kendisi alımı ekibine yaptırdığında 2000 €, herşeyi ekibine yaptırdığında 1000€ alıyor. Ama tabiki işlem sırasında görüşmesi vs geldiğinde kendi yapsa bile elemanına devredip görüşmeye gidebiliyor.eğer o paketleri seçersen bunu konuş bence.işlemleri de ortalama 12-14 saat sürebiliyor duruma göre.ama çok prensipli ve işinde iyi olduğunu söyleyebilirim.
Onun dışında yaşın bence daha çok küçük donörünün güzel olduğu için şuanlık zaten banko işlemsin ama ilerde dökülürse tekrar Ekim’e ihtiyacın olabilir.iyi günler
🧔🏻‍♂️

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 16 Kasım 2021, 22:22:33 »
Evet çok güzel düşünüyorsun, şimdiki durumdan daha da kötü olabilir eğer doğru bşr yerde ekim yaptırmassan.
Bence yaşın çok genç, açılman nasıl ilerliyecek bilemiyorsun. Ailende ki kişilere bakıp ona göre tahmin de bulunabilirsin mesela.
Saçlarının dökülmesini yavaşlatmak istiyorsan medikal tedaviye başlaman lazım ve hapları ömür boyu kullanman lazım. Bunu da gerçekten istiyor musun düşünmen lazım. Yanetkileri de göz önünde bulundurman lazım.

Bence kafa yapın da gayet müsait “kelliğe”. Kısa kes bir bak öncelikle, belki hoşuna gider ve ekimi düşünmessin

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 16 Kasım 2021, 22:55:46 »
Birde bu konuya bak:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24707.0

Saç dökülmen nereye gideceğini bilemiyorsun. Devam açılırsa böyle bir görüntü oluşma ihtimali yüksek.

Facebook Twitter Instagram