Gönderen Konu: Sizce ne yapmalıyım ? Yardımm  (Okunma sayısı 1201 defa)

allper01

• Yeni üye
  • *
Sizce ne yapmalıyım ? Yardımm
« : 15 Haziran 2019, 18:25:47 »
Arkadaşlar Merhaba, yaş 30 dökülme bu şekilde fotoğraflar güncel. Ekim merkezi, doktor önerilerinizi bekliyorum. Görüştüğüm yerler aşağıda;

İlhan Serdaroğlu ile görüştüm ön ve orta hat ekimi 3300-3500 greft civarı için 9500 tl
 Life hair Şahin Çelik ön ve orta bölge ekim 4500 tl
 Sibel Ulusan ön hat sıkı ve geriye doğru seyrek 2000 euro ortalama 13 bin + 5 prp dahil fiyat aldığım yerler.

Açıkçası bunlardan fiyat performans oranı yüksek olandan yana seçim yapmayı düşünüyorum .

Sizde öneri ve tavsiylerinizi yazarsanız sevinirim.. :)

byflamingo

• Sr. Member
Ynt: Sizce ne yapmalıyım ? Yardımm
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2019, 19:10:04 »
bu açıklığı kapatmak için bence en az 4500 greft gerekir donerden dikkatli alım yapılırsa bu sayıları kaldırır diye düşünüyorum.
 seçtiğiniz ekim  merkezlerinin hepsi kaliteli yerler bunlardan herhangi birisinde ekim yaptırabilirsiniz fakat  sizde minyatürleşmiş çok fazla sayıda şu anda saç var bunları güçlendirmek için  medikal tedavi uygulayabilirsiniz.

allper01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2019, 19:36:04 »
Finasterid kullanımı gibi mi? yan etkilerinden çekiniyorum proscar aldım daha önce fakat içime sinmedi kullanmadan attım ilacı.

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 15 Haziran 2019, 19:54:54 »
Kardeş ciddi ciddi soruyorum Finasterid kullanmayı Avadort kullanmayı hiç düşünmedin mi merak ettim dört sene boyunca kaç kez kendine kızdın kaç kez ortamdan kaçtın kaç kez fotograflardan kaçtın merak ettim cidden bunları merak ettim.

allper01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Haziran 2019, 20:32:48 »
Haklısın kardeş söylediklerini yaşadım yalan yok, gittim eczaneden aldım proscar 5’e bölüp kullanacaktım ama son anda vazgeçtim. Artık kullanmak için de geç oldu.

allper01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Haziran 2019, 20:34:26 »
Bu arada bugün AHD clinic buraya yüklediğim fotoğrafları gönderdim aldığım cevap;

maalesef donör alanınız ekim alanınız için yetersiz. Bu yüzden hiç ekim düşünmemeniz daha sağlıklı olacaktır. İyi akşamlar

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2019, 21:21:17 »
Bu arada bugün AHD clinic buraya yüklediğim fotoğrafları gönderdim aldığım cevap;

maalesef donör alanınız ekim alanınız için yetersiz. Bu yüzden hiç ekim düşünmemeniz daha sağlıklı olacaktır. İyi akşamlar

Hocam klinik haklı maalesef dönor çok yetersiz ve ince telli. Sadece önde taranacak kel-ört bir saç istiyorsan ektirebilirsin ama o sürece katlanmaya değer mi bilemedim. Çok sorun oluyorsa protez veya pigmentation araştırabilirsiniz. Üstteki arkadaşın hodukluğune bakmayın o bahsettiği ilaçları kullansanız saçınız olup başka tıbbi sorunlarıniz olacaktı üstelik kaç sene kullanabilecektiniz?

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2019, 21:33:45 »

Hocam klinik haklı maalesef dönor çok yetersiz ve ince telli. Sadece önde taranacak kel-ört bir saç istiyorsan ektirebilirsin ama o sürece katlanmaya değer mi bilemedim. Çok sorun oluyorsa protez veya pigmentation araştırabilirsiniz. Üstteki arkadaşın hodukluğune bakmayın o bahsettiği ilaçları kullansanız saçınız olup başka tıbbi sorunlarıniz olacaktı üstelik kaç sene kullanabilecektiniz?

amma abartmışsın kardeşim sanki doktor edasıyla yazmışsın .ben üç sene kullandım finasterid bende çok az işe yaradığı için bıraktım öyle bahsedildiği gibide yanetki falan görmedim.ilk kullanımda bir kaç ay hafif etkiliyor cinsel isteksizlik gibi sonra vücut alışıyor kaldığı yerden devam ediyor.
ben kimseye kullan demem ayrıca senin gibi korkutup kullanmada demem kişinin kendi tercihi araştırır riskleri bilir kullanıp kullanmamaya karar verir.kullandığı zamanda kullan gözlemle ve devam edip etmemeye karar ver şeklinde başlanır bu ilaca.dünyanın her yerinde bu böyle kullanılır senin gibi bir şey bildiğini sanan cahil kişilerde verdiğinin tepkinin aynısını verirler bu hep öyle olacak malesef bu ilaçla ilgili çünkü çok cahil bir toplumuz .

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #8 : 15 Haziran 2019, 21:40:29 »

maalesef AHD cevabi sizi hayal kirikligina ugratmis ise bile cok dogru demisler .
belki bagzi merkezler ekmeyi kabul etse bile iyi düsünmek lazim , ekim yaptirmadan saclari kisa tutarak hayata devam etmek , kisitli imkanlarla ekim yaptirip zor süreci yasamak ve sonucta tatmin etmemesinden daha iyidir.

allper01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 15 Haziran 2019, 21:45:00 »
En azından ön ve orta hattı kapatacak bi ekim olsa da beni tatmin edecektir. Sonuçta komple kapatmak hayal bunu bende biliyorum çünkü donör yeterince güçlü değil  ve açık alan fazla. Sibel ulusan’ın bu tür açıklıklarda başarılı ekimleri var ona yaptıracağım gibi duruyor ama hayırlısı tabiki. Herkesin görüşüne fikrine saygı duyuyorum.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #10 : 15 Haziran 2019, 21:54:26 »
ekimi yinede düsünüyorsan , ozaman finasteridi arastirmani tavsiye ederim.
bende kullanmadan önce yan etkilerinden cok düsündüm, proscar 5mg 5e böldüm ve günde 1 tane aldim. ilk hafta belkide piskolojik olarak yan etki hisseder gibi oldum ama sonra hicbir yan etki olmadi . yaklasik 6 ay kadar sonra etkisini gördüm,

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Haziran 2019, 22:08:34 »
Arkadaşım bu saç protezlik. ..arkalar açık verteks açık. ..üstler silme olur 2 seneye yanlarda iner biraz aşağı. ..iyi düşün bence ..
Bir yeri kapatsan...başka yer açık kalır. ..maalesef moralini bozmak olmasın. ..ama samimi düşüncelerim bu...yine de tabiki kafa senin kıl senin...

allper01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 16 Haziran 2019, 01:26:37 »
Bu görüntüden daha iyi olmaz mı arkadaşlar? Ön tarafı doldurup arkaya doğru seyrek bir ekim 3500 greft bile bence ekilenler tutarsa eski halinden iyidir en azından diye düşünüyorum. Verteks için zaten beklentim yok

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 16 Haziran 2019, 01:30:34 »
Alper gelin ata binmiş ya nasip demiş sen ektir hiç değilse içinde kalmaz keşke ektirseydim demezsin.Şimdiki halinden daha kötü olamazya.Ne kaybedersin.Ektirmeden önce kafayı önce bir usturaya vur ama o küçük tüyler falan saç kıvamına gelsin.Birde incelenler kalınlaşsın.Berberde usturaya vur saç kökleri nefes alsın yaz günü zaten.

Duyarli

• Full Member
« Yanıtla #14 : 16 Haziran 2019, 11:59:06 »
Sibel hanımın başarı oranı ve size sunulan ekim şeklinin sizin için en doğrusu olduğunu düşünüyorum dönor alan 3,5 k grefti karşılar önden arkaya sık bir ekim olur birde finasla desteklerseniz bence burda bu saça ekim olmaz diyenleri yanıltacak bir sonuç çıkar. Ki zaten sen bunu takıntı haline getirdiysen şansını deneyerek birşey kaybetmezsin kardeşim.

Facebook Twitter Instagram