Gönderen Konu: Saç ekiminden sonra mevcut saçlar ?  (Okunma sayısı 490 defa)

Subzero

• Hero Member
Saç ekiminden sonra mevcut saçlar ?
« : 25 Kasım 2021, 20:14:04 »
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar
9 gün önce saç ektirdim kendi mevcut saçlarım uzunken sıkıntı yoktu ama ekim için sıfıra vurulduğu için gözüme seyrek gelmeye başladı . Aslında sıfıra vurulduğunda bile seyrek gelmiyordu ama uzadıkça seyrek gelmeye başladı bunun da sebebini bazı saçlarımın hızlı uzarken bazıları normal bazıları ise çok hafif uzamış bunun sebebi sizce nedir ? Hepsi aynı hızda uzasa seyrek görüneceğini sanmıyorum ama hepsi aynı hızda uzamıyor

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç ekiminden sonra mevcut saçlar ?
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2021, 20:41:34 »
 kendi saçında tranvaya uğrayanlar olabilir 4 ay sonu geri gelir onlar dengelenir iş takılma bende kazıtınca bazı yerler cabuk uzardı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2021, 21:47:54 »
kendi saçında tranvaya uğrayanlar olabilir 4 ay sonu geri gelir onlar dengelenir iş takılma bende kazıtınca bazı yerler cabuk uzardı
inşallah öyle olur çünkü mevcut saçlarım bana seyrek gelmeye başladı , kafam çok fazla beyaz tenli ya ondan ya da uzun zamandır sıfıra vurulmadığı için bana öyle geliyor olabilir

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2021, 21:50:33 »
 ekimde aralara girince zayıflar ölür onun dısında normal surec sıkıntı yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Kasım 2021, 12:05:27 »
Saç ekimi sonrası kafa derisinde kan akışı ve kılcal damarların düzeni bozulduğu için var olan kendi saçlarım alıştıkları beslenmeyi bulamayınca zayıflar zamanla dört ay içinde kılcal damarlar tekrar iyileşir yerine otur ve saçların güçlenmeye başlar bu süre zarfında ince saçlarını zayıf saçlarını kaybedebilirsin bunlar geri gelmeyebilir
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram