Gönderen Konu: Aslı Tancar Hair Clinic 5700 greft saç ekim  (Okunma sayısı 1129 defa)

Vefa Korkmaz

• Yeni üye
  • *
Aslı Tancar Hair Clinic 5700 greft saç ekim
« : 11 Aralık 2021, 13:16:34 »
Herkese Merhabalar.
15 gün önce Aslı Tarcanda ekim işlemi gerçekleştirdim.
On bölgede maalesef nekroz olduğunu dusundugum ve doktorun inatla hayır orası sadece hassas bölge ancak saç çıkmama ihtimali var dediği bölge var. Yaşım 25 tavsiyelerinizi bekliyorum.Maalesef motivasyonum çok düştü

LOESS

• Hero Member
Ynt: Aslı Tancar Hair Clinic 5700 greft saç ekim
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2021, 13:25:33 »
Allah akıl fikir versin böyle insanlara, hassas bölge diyip insanın akıllarıyla oynuyorlar, 4 ayrı yerde nekroz olmuş, Allah bu kafanın belli yerlerini mi hassas yaratmış :D Nekroz olmuş kardeşim, moral bozma ekilenler çıkarsa seni tatmin eder, başka yerde revize yaparsın nekroz lu yerlere.

uaygun

• Jr. Member
  • **
  • Avodart, Xpecia,Hairfort Sprey, Biotin, Sawpoo
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2021, 13:34:31 »
Hayirlisi olsun umarim güzel sonuclar alirsiniz, ayni zamanda gecmis olsun 2. resim kacinci gün cekildi kafanin tamamen kirmizi oldugu Baticonol sprey sikilmis hali olan, o zaman suan göcük olusmus bölgelerde sorun olacagi belli klinik önlem almaya calismis.Bunun neden oldugunu düsünüyorsunuz? bunun bircok nedeni olabilir tabi, gerekli hijyen kosullari saglanmamis gb.O bölgedeki sac kökleri zarar görmüs olabilir bunu zaman gösterecek.Umutsuzluga kapilmayin

Rezzak

• Full Member
« Yanıtla #3 : 11 Aralık 2021, 13:41:57 »
Dostum formu bilipte bu merkezde neden saç ektirdin nekroz olmuş geçmiş olsun ön çizgi vs.moralini bozmak istemem ama kötü  zaten buranın düzgün bı sonucuda yok keşke iyi arastirsaydin tek seferde kapatmak yerine 2 ekim planlanmaliydi alan geniş çünkü giden grefler geri gelmiyor malesef tekrardan geçmiş olsun

Vefa Korkmaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Aralık 2021, 14:22:34 »
Dostum formu bilipte bu merkezde neden saç ektirdin nekroz olmuş geçmiş olsun ön çizgi vs.moralini bozmak istemem ama kötü  zaten buranın düzgün bı sonucuda yok keşke iyi arastirsaydin tek seferde kapatmak yerine 2 ekim planlanmaliydi alan geniş çünkü giden grefler geri gelmiyor malesef tekrardan geçmiş olsun

Teşekkür ederim hocam daha önceden bakmıştım foruma ancak çok zaman geçirmedim maalesef şuan aklıma geldi ve sizinle paylaşmak istedim.Suan rif ve bactroban kullanıyorum o bölge için ilk Ekim yapıldığı gün o bölgelerde sorun gözüküyordu bana sigaradan dolayo olduğu söylendi hergun kontrole gidiyorum yıkamayı 3 günde 1 yapıyorlar  temizleyip o bölgeye rif ve krem uygulanıyor toparlama şansı yok mu acaba o bölgenin :(

Vefa Korkmaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 11 Aralık 2021, 14:23:57 »
Hayirlisi olsun umarim güzel sonuclar alirsiniz, ayni zamanda gecmis olsun 2. resim kacinci gün cekildi kafanin tamamen kirmizi oldugu Baticonol sprey sikilmis hali olan, o zaman suan göcük olusmus bölgelerde sorun olacagi belli klinik önlem almaya calismis.Bunun neden oldugunu düsünüyorsunuz? bunun bircok nedeni olabilir tabi, gerekli hijyen kosullari saglanmamis gb.O bölgedeki sac kökleri zarar görmüs olabilir bunu zaman gösterecek.Umutsuzluga kapilmayin
Sigaradan dolayı oldugunu söylediler çok uğraşıyorlar benimle ortam hijyenikti ancak neden oldu bilmiyorum 😢

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Aralık 2021, 14:49:37 »
Tabi canım mutlaka sigaradandır  ;D
Nekrozun en büyük sebebi yetenekli olmayan birilerinin kanal açmaya çalışırken aynı yerlere yanlışlıkla birden fazla sliti sokup çıkarmasıdır diye biliyorum.
Bu durumda deride yırtıklar oluşuyor ve kanlanması bozuluyor .sonuç olarak deri ölümü gerçekleşiyor yani tamamen kanal açan kişinin hatasından kaynaklanıyor.

Vefa Korkmaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Aralık 2021, 14:55:15 »
Tabi canım mutlaka sigaradandır  ;D
Nekrozun en büyük sebebi yetenekli olmayan birilerinin kanal açmaya çalışırken aynı yerlere yanlışlıkla birden fazla sliti sokup çıkarmasıdır diye biliyorum.
Bu durumda deride yırtıklar oluşuyor ve kanlanması bozuluyor .sonuç olarak deri ölümü gerçekleşiyor yani tamamen kanal açan kişinin hatasından kaynaklanıyor.
Bu durumu tekrardan gittiğimde görüşecegim. Ne tavsiye edersiniz bu durumdan sonra ne yapmam gerekiyor

Rezzak

• Full Member
« Yanıtla #8 : 11 Aralık 2021, 14:59:29 »
Dostum uzun uzun yazmama gerek yok şu linkteki arkadaşada sigaradan demişler senin durumdan daha ağır onunki ama neyse sıkma canını yılın dolana kadar sabret sonra rezirveyle halledersin .

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23525.0

takobango

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 11 Aralık 2021, 15:09:39 »
Geçmiş olsun umarım kökler çok etkilenmemiştir.Bu merkezi araştıran için ise iyi bir cevap olmuştur umarım.Resmen önce geçiştirmeye çalışmışlar sonra bahane üretip kendilerini haklı çıkarmaya çalışmışlar.
  • Ekim Tarihi: 20.08.2021
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 26

Vefa Korkmaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 11 Aralık 2021, 15:11:22 »
Geçmiş olsun umarım kökler çok etkilenmemiştir.Bu merkezi araştıran için ise iyi bir cevap olmuştur umarım.Resmen önce geçiştirmeye çalışmışlar sonra bahane üretip kendilerini haklı çıkarmaya çalışmışlar.
Evet maalesef öyle oldu. İlgi alaka ile müşteri bağlamaya çalışıyorlar gerçekçi olucam sonrasında çok ilgilendiler ama bu kaybettigin greftleri geri getirmez maalesef

Vefa Korkmaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 11 Aralık 2021, 15:27:55 »
Dostum uzun uzun yazmama gerek yok şu linkteki arkadaşada sigaradan demişler senin durumdan daha ağır onunki ama neyse sıkma canını yılın dolana kadar sabret sonra rezirveyle halledersin .

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23525.0
Her 2 günde 1 ozon enjekte ediyorlar kafaya ve prp yapıyorlar bu nekroz olan bölgede saç cikmasini sağlar mı acaba

Vefa Korkmaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 15 Aralık 2021, 13:14:40 »
Bactroban rif ve ozon tedavisi sonrası son durum bu şekilde

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 15 Aralık 2021, 22:48:37 »
Sigaradan dolayı oldugunu söylediler çok uğraşıyorlar benimle ortam hijyenikti ancak neden oldu bilmiyorum 😢

O zaman sigara içen herkeste olması lazımdı ?
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 15 Aralık 2021, 23:14:18 »
Kendilerine toz kondurmayacaklar ya sigarayı bahane etmişler tıp fakültesi okuyorum bir doktor kadar olmasada birsey biliyorum sigara bu derecede bir hasara neden olmaz bir de kafa derisinde yani.... Insanlari saf yerine koymasınlar
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Facebook Twitter Instagram