Gönderen Konu: Ekim merkezi öneri  (Okunma sayısı 798 defa)

Can13

• Hero Member
Ekim merkezi öneri
« : 15 Aralık 2021, 11:36:12 »
Herkese iyi günler asmed team ve Asuman hair arasindayim sizce nasıl bir yol izlemeliyim ve açtığım konular niye siliniyor bu forumda herkes özgürce fikrini dile getirebilmeli

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Ekim merkezi öneri
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2021, 21:49:03 »
 şimdi seninki ön ekimi soruyu sorarken bence saçının resmini koyup sor.asmedin teamın senin gibi dar alanda ekimini ön ekimini gormedim genelde açık alan ve yuksek sayıyla calısıyorlar revize olabiliyor asuman hairinde genelde sitedeki ornekleri geniş alan.değişik bir ekim genelde kesere önerilir bu tarz ekimlerde oda seyrek kalabiliyor.anket aç bence.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2021, 21:59:33 »
Asmed'de kur 8 tl olmuş.
3500 greft ekim için Asuman hair ile yine baya fark açıldı

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2021, 23:24:48 »
Valla bu ekim işi gördüğüm kadarıyla birazda şans daha fazla Asuman hairde karar verdim umarım iyi olur

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2021, 23:25:31 »
şimdi seninki ön ekimi soruyu sorarken bence saçının resmini koyup sor.asmedin teamın senin gibi dar alanda ekimini ön ekimini gormedim genelde açık alan ve yuksek sayıyla calısıyorlar revize olabiliyor asuman hairinde genelde sitedeki ornekleri geniş alan.değişik bir ekim genelde kesere önerilir bu tarz ekimlerde oda seyrek kalabiliyor.anket aç bence.
teşekkür ederim yorumunuz için

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2021, 23:32:16 »
 rica .doğallığınıda orneklerden az çok gorursun sitedeki.ne kadar doğal geliyor gelmiyor ona gore karar senin verdiysen kararı bir kerede halu80 nickli arkadasın eleştirilerini son kezde gozden gecir istersen orneklere bak sonra en doğru karar olur bence
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2021, 00:38:45 »
Bakalım dediğiniz gibi takipteyim yine sonuçları halu nün dediklerini takipteyim sağolasin

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2021, 12:56:41 »
 üstad aslında senin sorcağın en mantıklı yol gosterici soru şu olur ektirmişler 10 15 senesini saça vermişler aynı bendeki saça sahip olsa kime giedr ektirirdi bunca tecrube bilgi ile bugun yerime gecseler kime giderlerdi ben vereyim ilk cevabı bilmiom

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 16 Aralık 2021, 15:15:39 »
Valla bu karar verme kısmı cidden çok zor hayırlısı olsun hakkımızda 😅

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 16 Aralık 2021, 20:47:58 »
üstad aslında senin sorcağın en mantıklı yol gosterici soru şu olur ektirmişler 10 15 senesini saça vermişler aynı bendeki saça sahip olsa kime giedr ektirirdi bunca tecrube bilgi ile bugun yerime gecseler kime giderlerdi ben vereyim ilk cevabı bilmiom
Dostum, noktan yoksa virgül kullan lütfen.
Bilhassa senin yazdıklarını takip ediyorum ama anlamak için bulmaca çözüyorum

Facebook Twitter Instagram