Gönderen Konu: Tedavi Tavsiyesi - Ekim Merkezi Öneri  (Okunma sayısı 555 defa)

newfakılı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tedavi Tavsiyesi - Ekim Merkezi Öneri
« : 13 Mart 2022, 15:33:45 »
Herkese merhabalar. Bir süredir saç ektirmeye düşünüyorum yaşım 29. Ankara’da bulunduğum için öncelik saç ektireceğim yer Ankara’da olmalı. Forumda gördüğüm kadarıyla Şahin hoca çok başarılı ekimler yapabiliyor.
Mevcut saçlarım ince telli ve zayıf görünüyor , onları korumak için yan etkisi olmayan hangi tedavi yöntemlerini önerirsiniz.

newfakılı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tedavi Tavsiyesi - Ekim Merkezi Öneri
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2022, 15:36:03 »
Bir de merak ettiğim kaç greft ektirmeliyim. Saç dipleri belli olunca çok kötü gözüküyor. Onun belli olmaması tercihim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2022, 15:43:22 »
Kaç greft olacağını Şahin hoca kanal açarken belirliyor dostum. Ne desem boş.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

newfakılı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2022, 15:53:40 »
Aslında benim merak ettiğim bu dökülme devam edecek gibi duruyor. Ettirdikten sonra seyrek görünüm olmaması için kaç greft gerekli. Yoksa onu kestirmek zor mu

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Mart 2022, 16:13:21 »
Aslında benim merak ettiğim bu dökülme devam edecek gibi duruyor. Ettirdikten sonra seyrek görünüm olmaması için kaç greft gerekli. Yoksa onu kestirmek zor mu
Maalesef imkansız. Şahin hocanın yanına gidin isterseniz o epey bilgilendiriyor. Ileride oluşabilecek ihtimalleri aktarıyor.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

newfakılı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Mart 2022, 21:56:14 »
Maalesef imkansız. Şahin hocanın yanına gidin isterseniz o epey bilgilendiriyor. Ileride oluşabilecek ihtimalleri aktarıyor.
Çok teşekkürler hocam

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 13 Mart 2022, 22:26:10 »
Ne demek dostum. Biliyorsundur ama yine de aktarayım. Cukurambar'dalar. Mayasante kliniğin içinde.

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 13 Mart 2022, 23:14:47 »
yaklaşık 3000 greft bu kafada iş görür tabi üstü rakamlarda olabilir ama ileride olabilecek dökülmelere karşı ikinci bir ekim olabileceği düşünerek donör bölgede biraz zerv bırakmak adına düşük greft sayısı daha mantıklı olur.
tedavi içinse farklı bir çok yöntem mümkün ,forumun tedavi bölümünde biraz zaman geçirmeni tavsiye ederim.

newfakılı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Mart 2022, 11:14:45 »
Ne demek dostum. Biliyorsundur ama yine de aktarayım. Cukurambar'dalar. Mayasante kliniğin içinde.
Randevu alıp görüşeyim hocam teşekkür ederim. Bir de yazın saç ektirmek sıkıntı olur mu.

newfakılı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Mart 2022, 11:17:05 »
yaklaşık 3000 greft bu kafada iş görür tabi üstü rakamlarda olabilir ama ileride olabilecek dökülmelere karşı ikinci bir ekim olabileceği düşünerek donör bölgede biraz zerv bırakmak adına düşük greft sayısı daha mantıklı olur.
tedavi içinse farklı bir çok yöntem mümkün ,forumun tedavi bölümünde biraz zaman geçirmeni tavsiye ederim.
Biraz araştırdım hocam da yan etkilerden korkuyorum. Bir dönem çok kısa xpecia kullandım. Bende çok fazla sivilce ve yağlanma yapmıştı. Belki haptan dolayı değildir bilmiyorum, sonra bıraktım. Biraz daha takviyeleri araştırayım o halde

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 14 Mart 2022, 12:25:07 »
Randevu alıp görüşeyim hocam teşekkür ederim. Bir de yazın saç ektirmek sıkıntı olur mu.
Ekimden ilk 10 güne kadar evde kalırsın, sonra bol şapkayla çıkabilirsin dışarı sorun olmaz dostum.

newfakılı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Mart 2022, 12:57:21 »
Ekimden ilk 10 güne kadar evde kalırsın, sonra bol şapkayla çıkabilirsin dışarı sorun olmaz dostum.
Anladım hocam çok teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Mart 2022, 16:48:47 »
Saçlarını güçlendirip sonra şahin çelikle görüşebilirsin
Global Moderator

newfakılı

• Yeni üye