Gönderen Konu: Asuman Hair/4200 greft/ Yaş 28  (Okunma sayısı 6791 defa)

Wolverin

• Yeni üye
  • *
Asuman Hair/4200 greft/ Yaş 28
« : 22 Aralık 2021, 13:15:43 »
Merhabalar 14 Aralık salı günü bende, nihayet saç ekimi yaptım. Saç ekimi işlemine 2 sene önce karar verdim, bu süreçte başta hintel olmak üzere değerli forum üyelerinin karar almamda bilgilenmemde çok faydası oldu, çok teşekkür ederim bende hem yorumlarınızı almak hemde Ekim yapmayı düşünen arkadaşlara fayda sağlamak için ekimin sürecini, sonuna kadar paylaşicam  inşallah.
Saç dokulmem 11 yıl önce başladı, yaklaşık 5 yıl protez saç kullandım ve 7 ay önce protezi çıkardım ve akabinde askere gittim askerdeyken 14 Aralık tarihine randevu olusturdum. Ekim günü süreçler burda bir çok kez detaylı olarak paylaşıldı o yüzden süreç ile ilgili şunu söyleyebilirim anestezi işlemi benim için inanılmaz zorluydu ki ben normal bir iğne olurken bile korkarım : )  belirtmem gereken bir diğer nokta ise Asuman Hanim, Sümeyye hanım Dilara Elif hanımin  ilgili ve profesyonel yaklaşımları idi. Asuman Hanim genel olarak saclarimin  ince telli ve zayıf olduğunu( protezin ve askerde kompozit basligin etkisi olduğunu da aktardı) dönordeki saçların orta kalitede olduğunu söylemişti. Greftler alındıktan sonra ikili greftlerinin çok olduğu ve kaliteli olduklarını söylediler. Takviye olarak
Mossi vitamin hapı sabah akşam 1
Proscar 1/4
Prozinc plus şampuan her gün
Prozinc plus losyon ekimin 20. Gününde baslanicak
Vichy dercos saç dökülme karşıtı şampuan 3 günde bir kullanıyorum.

Wolverin

• Yeni üye
  • *
Ynt: Asuman Hair/4200 greft/ Yaş 28
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2021, 13:45:26 »
Saç ekimi öncesi 1

Wolverin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2021, 13:46:16 »
Saç ekimi öncesi ...

Wolverin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2021, 13:48:11 »
Saç ekimi 3.gun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2021, 13:58:29 »
Asuman hair saç ekimi
Hayırlı olsun planlama çok güzel ekim sıklığı gayet iyi ön çizgi başarılı çok temiz güzel bir saç ekimi olmuş maşallah diyelim umarım güzel sonuç alırsın

Kendi var olan Saçların dökülmeye devam ecedec gibi ama

Destek olaral kullandığın ilaç vitamin var mı?
Global Moderator

Wolverin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2021, 14:38:03 »
Çok teşekkür ederim hintel inşallah sonucu da güzel olur.
Yaklaşık iki aydır proscar 1/4 ve solgar biotin 5000 mg kullaniyordum ekimden sonra ise mossi vitamin hapı sabah akşam bir kullanıyorum proscari 4 bölüp almaya devam, 12 gün sonra da prozinc plus losyon kullanicam Ekim yerinin önerisi doğrultusunda. Sizce yeterli olur mu ?

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2021, 23:54:35 »
Ekiminiz hayırlı olsun.
Aslında donör saçları kaliteli gözüküyor ama tabi Asuman hoca daha iyi bilir.
İnşallah beklediğiniz sonucu alırsınız

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Aralık 2021, 00:24:42 »
Hayırlı olsun. 7 yıllık protez deneyimine dayanarak protezi tavsiye edermisin hocam? Zorlukları nelerdir vs yada yaptıracak olursak şu şekilde şu firmada yap benzeri tavsiyelerin olurmu.

Osman Sari

• Jr. Member
  • **
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #8 : 23 Aralık 2021, 00:30:02 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Donörünüz çok güzel duruyor. Güzel de bir ekim yapılmış. Bence tatmin edici bir güzellik olacak gibi duruyor. Tabii ki protezin yerini tutmaz. Zaten bunu biliyorsunuzdur. Bu yüzden iyi ki yaptırmışım diyeceğinizden eminim.
Hayırlı olsun.
  • Ekim Merkezi ismi asuman hair saç ekimi
Asuman hair saç ekimi konu başlığım:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24535.0

Wolverin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 23 Aralık 2021, 10:02:02 »
Ekiminiz hayırlı olsun.
Aslında donör saçları kaliteli gözüküyor ama tabi Asuman hoca daha iyi bilir.
İnşallah beklediğiniz sonucu alırsınız
Yorumun için teşekkür ederim greftler alındıktan sonra kaliteli olduklarını söylediler inşallah dediğiniz gibi sonucu güzel olur

Wolverin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 23 Aralık 2021, 10:06:22 »
Hayırlı olsun. 7 yıllık protez deneyimine dayanarak protezi tavsiye edermisin hocam? Zorlukları nelerdir vs yada yaptıracak olursak şu şekilde şu firmada yap benzeri tavsiyelerin olurmu.

Hocam açıkçası protez en son careniz olsun, çünkü bant akma sorunu, renk degisimi, kaşıntı sorunu, belli olacak mı düşüncesi ile rahat edememe, doğallık sorunu gibi bir çok sıkıntılı yönü var, saç ekim imkaniniz varsa hiç bulasmayin derim tabi en doğru kararı kosullariniz icinde siz daha iyi bilirsiniz.

Wolverin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 23 Aralık 2021, 10:10:23 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Donörünüz çok güzel duruyor. Güzel de bir ekim yapılmış. Bence tatmin edici bir güzellik olacak gibi duruyor. Tabii ki protezin yerini tutmaz. Zaten bunu biliyorsunuzdur. Bu yüzden iyi ki yaptırmışım diyeceğinizden eminim.
Hayırlı olsun.

İnşallah hocam. Evet protezin yerini tutmayacak ama üstü kapansa,  tabi mümkün olur ise eger, yeterli olacak benim için hayırlısı hepimiz için

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #12 : 23 Aralık 2021, 10:27:41 »
Ekimin hayırlı olsun dostum. Klasik Asuman hanım ekimi. Güzel bir ön çizgi ve sık ekim. Mevcut durumuna göre bu ekim seni gayet tatmin edecektir diye düşünüyorum. Yalnız takviyeler önemli. Mevcut saçlarının dökülmeye devam etme olasılığı var çünkü.
  • Yaşınız 33

Wolverin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 23 Aralık 2021, 11:51:46 »
Ekimin hayırlı olsun dostum. Klasik Asuman hanım ekimi. Güzel bir ön çizgi ve sık ekim. Mevcut durumuna göre bu ekim seni gayet tatmin edecektir diye düşünüyorum. Yalnız takviyeler önemli. Mevcut saçlarının dökülmeye devam etme olasılığı var çünkü.
Sağolun hocam güzel temennimiz için. Saclarin güçlenmesi için Takviye olarak finansterid ve mossi vitamin hapı kullanıyorum şimdilik.

Wolverin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 23 Aralık 2021, 12:09:26 »
Ekimin 9. Günü

Facebook Twitter Instagram