Gönderen Konu: ASUMAN HAIR 4200 GREFT 30 YAŞ 14.12.2022  (Okunma sayısı 8657 defa)

Ahmett30

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ASUMAN HAIR 4200 GREFT 30 YAŞ 14.12.2022
« : 16 Aralık 2022, 01:20:41 »
Herkese merhaba

öncelikle tüm içtenligimle  grubu kuran ve bu sayede bilgilenmemizi sağlayan hintell e çok teşekkür ediyorum .son 3 seneden beri ciddi anlamda saç ekimi düşünüp  araştırıp forum sayesinde asuman hanım ile 28.07.2022 tarihinde yuzyuze görüşme randevusu ayarladım.  forumda daki ekimlerini sessiz sedasız ve neredeyse her gün girip sonuçlara bakan biri haline  gelmiştim  :D
ilk görüşmemiz de saçlarımın güçsüz dönor  bölgesinin dar olduğunu 2 ay süre ile önerecekleri  takviyeleri kullanmami sonrasında ekim yapabileceklerini aktardilar.
yaklaşık 2 ay boyunca " expecia , proscar 1/4 , prozonic plus şampuan + losyon " bahsettikleri şekilde kullanıp  21.09.22 tarihine ekim için randevu oluşturduk.  21.09.22 tarihinde ekim için  yüzyıl hastanesinde hazır bulundum . asuman hanım 9 gibi gelip saçlarımı inceledi ve ekim için hala istediği seviyede olmadığını bu şekilde ekim yapılmasının riskli olduğunu 2 ay daha takviyeleri kullanmami önerip ekim yapmayacağını ifade etti . ben önce çok şaşırmış şekilde olayı anlamaya çalışırken, aslında yaptığı işe,  ne kadar önem ve değer verdiğinin mesajı idi ve biraz şaşkınlık birazda asuman hanımı tercih etmemdeki mutlulukla çantamı alıp geri evime döndüm.   :D olaya hiç bir şekilde maddi bakmamalari  tamamen işini severek sonuç odaklı olması beni gerçekten çok mutlu etmişti .

14.12.2022 de oluşturduğumuz 2.ci randevu ile sabah 8.30 da hastanede hazır bulunmuş oldum.
Güler yüzlü ekibinin üyelerinden ozan bey karşıladir.  sonra asuman hanım gelip saçlarımı inceledi ekim için uygun olduğunu takviyelerle istedikleri seviyeye geldiğini ifade ettiler . ben tek seferde tepe bölgesine de ekim düşünmüş olsamda asuman hanım planlamada greft sayısının az olacağından 2 ekim planlaması yapması gerektiğini ifade etti . planlamasını begendigimden  tamamen kendisine bıraktım ön çizgiyi.   sonra anestezi (biraz acı verdi bana) işlemi ve kök alım işlemi yapıldı.  greftlerin çok iyi olduğunu çoğunluğunun 2 ,3 hatta 4 lü olduğunu belirttiler.
o gün ekimde tek olmamdan dolayı tüm ekip benimle ilgilendir ve 9.30 da başlayan ekim 18.00 da bitmiş oldu .
Buradan  tekrardan ; Asuman hanım, özlem hanım,  ozan bey ,Enes bey ,elif hanim ,melike hanım '  çok çok teşekkür etmek istiyorum.  ekim düşünecek arkadaşların fazla kafalarını bulandirmamalari, direk asuman hair ile görüşme gerceklestirmeleri gerektiğini şiddetle tavsiye ediyorum . ekim öncesi planlama ve ekim sonrası resimlerimi ekliyorum , düzenli olarak diğer arkadaşlara örnek teşkil etmek amacıyla sık sık paylaşımlar yapmayı düşünüyorum.

kullandigim ve ileriki tarihte kullanacağım takviyeler

expecia    : sabah akşam
proscar : 1/4  günde 1
prozonic plus  şampuan + losyon sabah akşam
Redoxan
orzax B12
konozal şampuan 3 günde 1

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASUMAN HAIR 4200 GREFT 30 YAŞ 14.12.2022
« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2022, 06:41:47 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz rica ederiz hocam umarım güzel bir saç ekimi sonucun olur

Saçlar hala zayıf duruyor Asuman hanım doğrusunu yapmış
Sonra var olanlar dökülüp ekilenler çıkınca insanlar ekimi başarısız sanıyor
Hem hasta için hemde kendi başarısı için bu adımlar çok doğru adımlar
Başarıyı hedeflemek böyle bir şey.

Ekimin açık alana göre güzel sık vr temiz duruyor kaliteli bir saç ekimi  geçmiş olsun
Global Moderator

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2022, 07:34:33 »
Ekimin hayırlı olsun kardeşim. Hersey stabil ve güzel duruyor. Takviyelerin de iyi. Guzelce bu ekilenler cıkar bir zaman sonra bir de tepe ekimle işi çözersin.

Şöyle bi 1 hafta 10 gün kadar sık dişini. Gerisi rahat  |-nazarboncugu-|

Ahmett30

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2022, 07:59:45 »
amin inşallah hocam . beklentimin çok yüksek olduğunu ifade ettim , asuman hanım da o şekilde Bi yol çizdi sabırla bekleyip takviyeleri almaya devam edecez

Ahmett30

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2022, 08:06:30 »
Amin inşallah hocam , söylenenlere tek tek uymaya calisacam  iyi bir sonuç elde etmek istiyorum . koklerin iyi olduğunu gayet şık Bi ekim olduğunu ifade ettiler sürekli umarım sonuç tatmin edici olur .

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2022, 09:26:30 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Çok güzel bir planlama olmuş.

Hangi takviyeleri kullanmayı düşünüyorsunuz? Bence kan tahlili yaptırarak eksik çıkan vitaminleri (eğer varsa), ve saçları hacimlendirecek takviyeleri kullanmanızı öneriyorum. Zaten Asuman hanım 2 aydan itibaren solgar multivitamin ve alpha lipoic acit vs öneriyordu.

7-10 güne kadar kafanızı biryere çarpmamaya dikkat edin, gerisi kolay. Merkezin söylediklerine uymaya çalışın (şapka nasıl takılır vs vs herşey). Fazla stres yapmamaya, pozitif olmaya çalışın (ki bence bu da çok çok önemli). Zaten kendi ekim günümde Asuman hanımla sohbet ettiğimizde kendisi de bu konuya değinmişti.

2. ekiminizde kaç greft ektirmeyi düşünüyorsunuz?

Bence çok güzel bir sonuç olacak. 2 ekimi de Asuman hanıma yaptırırsanız saç defterini kapatırsınız :)
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Ahmett30

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2022, 09:33:44 »
yorumunuz için teşekkür ederim.

ekim öncesi d vitamini ve b12 sınırda çıkmıştı hali hazırda kullanıyordum onları kutuları bitene kadar kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. 

Expecia  sabah akşam
proscar 1/4 
konazal 3 günde 1 bir
prozonic plus şampuan + losyon

ekim öncesi yaklaşık 4 ay kullandigim takviyeler ekim sonrası da kullanmayı düşünüyorum. 

asuman hanımın yorumu : tepe bölgesinin komple   kapanması için en az 6 bin greft olmalı dönor  kısıtlı ve şuan ki durumda 2 aşamalı plan yapmak en doğrusu,  35 ,36 yaşlarda tepe kısmına 2.500 greft kadar bir işlem ile saç sorununu komple kapanabilrcegini  ifade ettiler . dönor alanı çok dar olduğundan  4,5 sene sonra sakal destekli ekimin olabilecegini  ifade etti ayrıca,  ilk ekimden 1,2 sene sonra 2.ci ekim düşünme dedi yaş biraz daha ilerlesin 35 ,36 yaşlarda tamamen sorunu ortadan kaldirabiliriz yorumunu yaptı. açıkçası çok güveniyor ve inanıyorum güzel sonuç olacağından az da olsa saçlarım mevcut gerekli desteklerle çıkış oranı yüksek olursa tatmin edecek seviyeye geleceğini düşünüyorum

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2022, 09:48:18 »
yorumunuz için teşekkür ederim.

ekim öncesi d vitamini ve b12 sınırda çıkmıştı hali hazırda kullanıyordum onları kutuları bitene kadar kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. 

Expecia  sabah akşam
proscar 1/4 
konazal 3 günde 1 bir
prozonic plus şampuan + losyon

ekim öncesi yaklaşık 4 ay kullandigim takviyeler ekim sonrası da kullanmayı düşünüyorum. 

asuman hanımın yorumu : tepe bölgesinin komple   kapanması için en az 6 bin greft olmalı dönor  kısıtlı ve şuan ki durumda 2 aşamalı plan yapmak en doğrusu,  35 ,36 yaşlarda tepe kısmına 2.500 greft kadar bir işlem ile saç sorununu komple kapanabilrcegini  ifade ettiler . dönor alanı çok dar olduğundan  4,5 sene sonra sakal destekli ekimin olabilecegini  ifade etti ayrıca,  ilk ekimden 1,2 sene sonra 2.ci ekim düşünme dedi yaş biraz daha ilerlesin 35 ,36 yaşlarda tamamen sorunu ortadan kaldirabiliriz yorumunu yaptı. açıkçası çok güveniyor ve inanıyorum güzel sonuç olacağından az da olsa saçlarım mevcut gerekli desteklerle çıkış oranı yüksek olursa tatmin edecek seviyeye geleceğini düşünüyorum

Anladım. Bu ekilenler çıkarsa tepe bölge boş mu kalacak? inşallah kötü bir görüntü ortaya çıkmaz
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Ahmett30

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Aralık 2022, 10:04:10 »
az da olsa saçlarım vardı tepede . güçlenir + ekilenler de çıkarsa çok boş kalacagini düşünmüyorum. 

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 16 Aralık 2022, 11:51:26 »
Hayırlı olsun güzel bir saç ekimi olmuş umarım sizi mutlu eder kendi saçlarınız içinde en doğru adımı atmak iyi bir saç ekimi sonucu almak için sabırls elinizden geleni yapmışsınız bu emeğe güzel bir sonuç yakışır inşallah

Martopicor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Aralık 2022, 12:02:09 »
Uzun ve detaylı anlatım için teşekkürler hocam, sizden 10 gün önce de ben Asuman hanım,i deneyimledim, işini ciddiye alan bir ekim merkezi gerçekten.
Gayet güzel bir ekim olmuş, şimdiden hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum, iyi bir sonuç alacağıniza eminim. İlk 12 güne dikkat, paylaşımları da ihmal etmeyin.
Ocean methy balance vitamin
Redoxan 3lu vitamin
Ocean b7 vitamin
Prozinc plus şampuan

Ahmett30

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Aralık 2022, 13:48:49 »
Hayırlı olsun güzel bir saç ekimi olmuş umarım sizi mutlu eder kendi saçlarınız içinde en doğru adımı atmak iyi bir saç ekimi sonucu almak için sabırls elinizden geleni yapmışsınız bu emeğe güzel bir sonuç yakışır inşallah

çok teşekkür ederim  . baya emek isteyen işlem ekim öncesi ve sonrası süreç uzun

Ahmett30

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Aralık 2022, 13:50:49 »
Uzun ve detaylı anlatım için teşekkürler hocam, sizden 10 gün önce de ben Asuman hanım,i deneyimledim, işini ciddiye alan bir ekim merkezi gerçekten.
Gayet güzel bir ekim olmuş, şimdiden hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum, iyi bir sonuç alacağıniza eminim. İlk 12 güne dikkat, paylaşımları da ihmal etmeyin.

yorumunuz için tesekkur ederim hocam . umarım sizde iyi bir sonuç alırsınız.  işlerinde ciddi ve çok samimi olmaları açıkçası süreci benim adıma endişeleri yok edecek seviyeye getirdiler. 

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 16 Aralık 2022, 23:11:45 »
Hayırlı olsun asuman hanıma güvenmek en iyisi bu işin zirvedeki isimlerinden biridir

Ahmett30

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Aralık 2022, 23:13:42 »
Hayırlı olsun asuman hanıma güvenmek en iyisi bu işin zirvedeki isimlerinden biridir

Teşekkür ederim  . gözümüz zirvede idi ondan güvenmekten başka seçenek bulamadık  |-onayisareti-| :)

Facebook Twitter Instagram