Gönderen Konu: Saç ekimi ve önerileriniz  (Okunma sayısı 588 defa)

Cioderler

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi ve önerileriniz
« : 01 Ocak 2022, 19:53:52 »
Merhaba arkadaşlar herkese öncelikle ismim cihangir yaşım 29 ve saclarımda özellikle verteks ve ön bölgemde tepe kısmında baya bi acılma var donör bölgemin cok iyi oldugunu düşünüyorum tek ekimde bu acıklık olan tepe ve arka kısmı kapatabilicek sac ekimi merkezi önerisi olan ayrıca sacımla alakalı yorumlarda bulunucak arkadaşlar varsa cok sevinirim ön cizgi hattımda saclarım var doğal haliyle duruyor belli bi kısmı sakak açıklıgı dısında cizgiminde önde olmasını istiyorum ayrıca buna göre en iyi merkez neresidir bütcem 20bin tl tek bi ekimde iyi bi sonuç almam mümkün olurmu teşekkür ederim şimdiden herkese .

AdnanN

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi ve önerileriniz
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2022, 20:06:03 »
Dostum bence şu an için saç ekimine tam olarak uygun değilsin çünkü kafanda çok sayıda minyatür saç var ve bunlar ekilenleri engelleyerek saç çıkış yüzdesini düşürebilir ve ayrıca kendi saçlarında operasyonun verdiği travma ile kalıcı olarak dökülebilir.
Bu yüzden saç ekiminde kararlıysan düşük greft sayıları ile sıklaştırma ekimi deneyebilirsin yalnız medikal tedavileride detaylı olarak araştırıp uygun görürsen bu konulardada destek alıp ekime girmen daha sağlıklı olur.
Ayrıca saçların çok ince telli ve benim gördüğüm bu tarz saçı olanların ekimleri başarısız olma ihtimali daha yüksek oluyor bu yüzden ektireceğin yere çok iyi karar ver derim.

Cioderler

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2022, 20:38:51 »
Valla acıkcası saclarım cok ince telli degil donör bölgeye bakarsan anlarsın saclarımın böyle olmasının asıl sebebi aşırı boyadım 2sene önce her sene sarıya yaktım sacları fön sprey yıkamadıgım zamanlar oldu sacları öyle yattıgım zamanlar tabiki pişmanım bunları yaptıgım için simdi sacımdan oldum ama ekim son çare gibi duruyor artık bu donörle ben en az 3ekim görürüm fazlasıda olabilir hatta cünkü saglıklı saclarım ben öyle düşünüyorum hatta sonucun bile cok iyi olucagını düşünüyorum cünkü dökülme yoktu bende medikal tedavide kullanmam spor yapıyorum ömrümde bununla geçti ekim yapıp sıklaştırmayla beraber bence gene güzel bi görüntü yakalarım gibi geliyor en azından bazı yerler acık ama öyle aşırı tam acık degil sac kenarlarıma da bakarsan sacımın kalın olan yerlerini görürsün üst bölgede sag sacım uzun mesela üstleri kapatabiliyorum degerli yorumun için teşekkür ederim peki önerecegin merkez varmı ?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2022, 23:55:25 »
Saçları istersen ateşe ver. 2 senede kaç kez toparlardı saçların. Seninki genetik dökülme.

Ve aslında dökülme alanın çok küçük değil. Saçların çok uzun olduğu için net anlaşılmıyor.

Tek ekimle güzel bir sonuç da alabilirsin, 2.ye de ihtiyacın olabilir.

Güzel bir merkez araştır. Forumda çoğu merkezin onlarca hatta yüzlerce konusu var.

Cioderler

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2022, 01:06:31 »
Valla ateşi falan bilmemde süreci ben yasadıgım için bana sor atayım fotografı sana istersen 2sene önceki sasırırsın genetik dökülme degil alakası bile yok fön sacı yakma ve boyamalardan dolayı sacım yıprandı benim bu hale getirende berber bu arada ama kızmıyorum benim hatam sonucta iyi bi yere gitsem bunlar benim başıma gelmicekti degerli yorumun için teşekkür ederim kafamda asmed ve asuman hanım var en son arenamed olur gibi duruyor sonucları iyi cünkü bu 3merkezinde değerlendirecegim bi şekilde inşallah .

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #5 : 03 Ocak 2022, 01:17:29 »
Valla ateşi falan bilmemde süreci ben yasadıgım için bana sor atayım fotografı sana istersen 2sene önceki sasırırsın genetik dökülme degil alakası bile yok fön sacı yakma ve boyamalardan dolayı sacım yıprandı benim bu hale getirende berber bu arada ama kızmıyorum benim hatam sonucta iyi bi yere gitsem bunlar benim başıma gelmicekti degerli yorumun için teşekkür ederim kafamda asmed ve asuman hanım var en son arenamed olur gibi duruyor sonucları iyi cünkü bu 3merkezinde değerlendirecegim bi şekilde inşallah .
Broo... Broo... Aggressive hairloss işte. İstersen saçlarını ateşle yak Lauri'nin dediği gibi çıkardı. Senin ki agresif saç dökülmesi yoksa forumda bi çok kişinin saçları 2 sene önce iyiydi :DDDD. Finasteride dene saçları güçlendirir ve tepede etkili olur hatta. Ekim yaptirirsan az greftle de girebilirsin bu sayede.
Selâm ve dua ile...
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

Cioderler

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2022, 11:26:11 »
Tamam canım agresif saç kaybı olsun dediginiz gibi büyük etken nedenleri ile saydıklarım ben onu demeye çalışıyorum sağol seninde değerli yorumun için saygılar sunuyorum fakat medikal tedavi kullanmam cıkacagını bilsemde kullanmam soor yapıyorum ömrüm bununla geçti zaten gerekte duymam o yüzden en fazla ektirirm kaç ekim yaptırırım bilemem sadece suan için iyi bi merkez arıyorum sahsen güvenemiyorumda ama sonucun iyi olacagını düşünüyorum hem yapı hem saglık hemde saglıklı iyi donör bölgemden dolayı

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2022, 12:45:17 »
Tamam canım agresif saç kaybı olsun dediginiz gibi büyük etken nedenleri ile saydıklarım ben onu demeye çalışıyorum sağol seninde değerli yorumun için saygılar sunuyorum fakat medikal tedavi kullanmam cıkacagını bilsemde kullanmam soor yapıyorum ömrüm bununla geçti zaten gerekte duymam o yüzden en fazla ektirirm kaç ekim yaptırırım bilemem sadece suan için iyi bi merkez arıyorum sahsen güvenemiyorumda ama sonucun iyi olacagını düşünüyorum hem yapı hem saglık hemde saglıklı iyi donör bölgemden dolayı

Saçlarınıza olan güveniniz tavan yapmış
Donör egosu buna eklenince, buradaki zayıf donörlüler yerlerde sürünüyor.
Yakmaktan böyle olsaydı, donör alanlarınizda yanardı.
Demekki hakikaten zimbabiye tarlalarında ve sulak arazilerde başak vermiş.
Yanmak dediğiniz şeye biz genetik dökülme diyoruz. Yoksa donörün de yanması kaçınılmaz olacaktı.

Şimdi ekim yapma der dinodin
Medikal tedavi şart sana. Yoksa ekimle birlikte incelen saçların tavanda dövülür.

Geçmiş olsun dostum
Bu da senin hikayen

Donörünüz maşallah  iki ekim kaldırır
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2022, 12:52:17 Gönderen: dinodin11 »

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2022, 15:22:00 »
Asmed i maddi olarak karşılayabiliyorsanız çok çok iyi bir merkezdir. Çoğu kişinin ilk tavsiyesi olur sanıyorum burası. Gidin bi randevu alıp görüşün.

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2022, 17:18:41 »
Adam saçi söktü götürüyooo adam kafayi soktu götürüyooo bu da gelmiş galiba saçım yıprandı ondandir diyo ,, e saçların yarisi gitmiş saçların NW4/4.5 olmus.. Biz burda bildigimizden uyariyoruz.
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2022, 18:06:07 »
Adam saçi söktü götürüyooo adam kafayi soktu götürüyooo bu da gelmiş galiba saçım yıprandı ondandir diyo ,, e saçların yarisi gitmiş saçların NW4/4.5 olmus.. Biz burda bildigimizden uyariyoruz.

Sen onu bana bırak
Ben hallederim

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 03 Ocak 2022, 23:40:12 »
Saçlarınıza olan güveniniz tavan yapmış
Donör egosu buna eklenince, buradaki zayıf donörlüler yerlerde sürünüyor.
Yakmaktan böyle olsaydı, donör alanlarınizda yanardı.
Demekki hakikaten zimbabiye tarlalarında ve sulak arazilerde başak vermiş.
Yanmak dediğiniz şeye biz genetik dökülme diyoruz. Yoksa donörün de yanması kaçınılmaz olacaktı.

Şimdi ekim yapma der dinodin
Medikal tedavi şart sana. Yoksa ekimle birlikte incelen saçların tavanda dövülür.

Geçmiş olsun dostum
Bu da senin hikayen

Donörünüz maşallah  iki ekim kaldırır

;D
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Facebook Twitter Instagram