Gönderen Konu: Saç ektirmeli miyim? Tavsiye. (Foto mevcut)  (Okunma sayısı 826 defa)

himan

• Yeni üye
  • *
Saç ektirmeli miyim? Tavsiye. (Foto mevcut)
« : 12 Ocak 2022, 20:02:20 »
Arkadaşlar merhaba,

4-5 aydır minox kullanıyorum saçlarım bu şekilde. Sizce saç ekimi yaptırmalı mıyım? Yoksa erken mi? Suanda pek memnun değilim ön taraflarımda sıkıntı vardı minox başlama sebebim bu 4-5 ayda bu kadar toparladı. Ön taraf şu durumda güçsüz biraz ve uzamıyor gibi hissediyorum. Tavsiyeniz nedir?

himan

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ektirmeli miyim? Tavsiye. (Foto mevcut)
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2022, 12:02:34 »
kimse yorum yapmamıs D:

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2022, 16:22:14 »
kimse yorum yapmamıs D:
55 kişi görmüş harbi yorum yok bu millet ne yapıyor anlamıyorum benimde sevmediğim birşey bu durum konuya gelirsek hocam finasterid ile toplarsın bence ekimlik degil bu arada minox sabah akşammi kullanion

himan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2022, 06:55:37 »
55 kişi görmüş harbi yorum yok bu millet ne yapıyor anlamıyorum benimde sevmediğim birşey bu durum konuya gelirsek hocam finasterid ile toplarsın bence ekimlik degil bu arada minox sabah akşammi kullanion

fin zararları dolayısıyla kullanmak istemiyorum açıkçası. şuanda sadece minox  geceleri 8 fıs  olmak üzere günde bir kere kullanıyorum. acaba günde iki kez sabah aksam 5 fıs kullansam daha mı iyi olur? kimileri ikisi de aynı şey diyor yada günde 2 kez kullanmak daha iyi olur diyorlar net bir şey yok ortada.

evet bizim millet tuhaf sorunlu bir millet :D

revengoa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2022, 10:39:48 »
Forumdaki üyelerin çoğu NW 4,5 seviyesinde iken sizin saçlarınızı gayet iyi görüp yorum yapma gereği duymamışlardır. Yani kimsenin bir sorunu olduğu ya da tuhaf olduğu yok.
Saç ektirmeli miyim diye sormuşsunuz. Fakat siz şuan iyi bir ekim merkezine gitseniz yine de ekim yapmayacaklardır. Bu sıklıkta saça kimse kolay kolay ekim önermez.
Forumu inceleyin mevcut bir sürü oral ya da topikal tedavi bulacaksınız.

himan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2022, 12:37:31 »
Forumdaki üyelerin çoğu NW 4,5 seviyesinde iken sizin saçlarınızı gayet iyi görüp yorum yapma gereği duymamışlardır. Yani kimsenin bir sorunu olduğu ya da tuhaf olduğu yok.
Saç ektirmeli miyim diye sormuşsunuz. Fakat siz şuan iyi bir ekim merkezine gitseniz yine de ekim yapmayacaklardır. Bu sıklıkta saça kimse kolay kolay ekim önermez.
Forumu inceleyin mevcut bir sürü oral ya da topikal tedavi bulacaksınız.

hocam saç ekim merkezi tavsiyeniz var mı desem haklısınız yorum yapma gereği duymamaları normal olacaktı. ama ben saç ekimine ihtiyac konusunda gerek olup olmadıgını bilmediğim için tavsiye istedim doğal olarak. sizin yazdığınız gibi bir yorum yapılabilirdi .. teşekkürler.

Hatalıhesap

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Ocak 2022, 21:55:48 »
Ekimden sonra bu kadar saçımiz olsa yeter diyor konuya bakanlar 🙂

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 14 Ocak 2022, 22:47:51 »
Bu saça ekim olmaz. Tedaviler ile götürebildiğiniz yere kadar götürün derim. Yaşınız 30'larda olsaydı ekim yapılabilirdi ama henüz dökülme şekilenmemiş olabilir. Biraz daha beklenizde yarar var. Kötü de görünmüyor zaten saçlarınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram