Gönderen Konu: Rozana Minoxidil Plus %10  (Okunma sayısı 1186 defa)

Kemal88

• Full Member
Rozana Minoxidil Plus %10
« : 13 Ocak 2022, 03:29:36 »
böyle bir ürün var yeni çıkmış galiba arkadaşlar %10 minox içeriyor.

bohemian

• Hero Member
Ynt: Rozana Minoxidil Plus %10
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2022, 11:42:16 »
Cok iyiymis vitamin de var icinde. 120tlymis aslinda alip yarisini su ile karistirsak yuzde5 min 60tlye gelir. Gercekten yuzde 10mu acaba kullanan var midir?
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2022, 16:21:52 »
Nasıl kullanır: 5 dk nazikçe masaj yaparak saç derisine az miktarda sprey uygulayın, ardından iyice yıkayın ve en iyi sonucu almak için işlemi birkaç kez tekrarlayın. Haftada 3-4 kez kullanılması tavsiye edilir.

Böyle kullanım önerisi olan bir ürün nasıl ciddiye alınabilir? 5 dakika ve sonrasında yıkama :)
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2022, 16:44:03 »
Rozana değil de bana daha çok Lozano gibi geldi
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2022, 22:27:30 »
Nasıl kullanır: 5 dk nazikçe masaj yaparak saç derisine az miktarda sprey uygulayın, ardından iyice yıkayın ve en iyi sonucu almak için işlemi birkaç kez tekrarlayın. Haftada 3-4 kez kullanılması tavsiye edilir.

Böyle kullanım önerisi olan bir ürün nasıl ciddiye alınabilir? 5 dakika ve sonrasında yıkama :)

evet ya sonradan baktımda adamlar kullanımını bile bilmiyor nasıl yapmışlar bunu  :D
Rogaine Foam Minoxidil %5 - Akşamları
Finasterid 1MG - Günlük
Dermaroller 1 MM - Haftada 1
Vitamin Takviyeleri- Günlük
Life Changing

revengoa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2022, 10:45:34 »
İçinde yardımcı etken olarak bir çok madde eklemişler. Tamam vitamin vs. çok faydalı etmenler ama. Hepsi aynı losyona konulduğunda bir maddenin diğerinin verimliliğini etkileyip etkilemediğini kimse bilemez. Oldum olası bu karışımlar bu nedenle bana güvenilir gelmemiştir. Hatta bu sebeple ki ben minoxun içine dutas atılmasını bile yanlış buluyorum.
Bu mantıkla gidersek biz de bir losyon yapıp içine ru dan başlayarak b vitaminine varana kadar bulduğumuz ne varsa ekleyip losyon yapabiliriz. Bence pratikte bu işler böyle kolay yürümüyor.

Facebook Twitter Instagram