Gönderen Konu: Bağcılar ilke Hastanesi 4000 greft  (Okunma sayısı 2580 defa)

bedooo12

• Yeni üye
  • *
Bağcılar ilke Hastanesi 4000 greft
« : 15 Ocak 2022, 21:02:13 »
merhabalar uzun zamandır saç ekimi yapmayı düşünüyordum 26 yaşındayım askerden geldikten sonra yapmaya karar verdim yakınımın tavsiyesi üzerine ilke cerrahiye gittim amcamın ekim yaptığı yer kendiside saç ekimi yaptı ve cok memnun kalmıştı buna ve güvenip  bugün ekimim gerçekleşti yaklaşık 6 saat sürdü eski halim ve yeni halimi paylaşacagım ekim sonrası için biotin aldım ancak pazartesi kontrole gideceğim zaman ilaçları söyleyecekler ekstra destekleyici olarak önerileriniz var mı coğu arkdaşımız proscar kullanmış ne önerirsiniz yorumlarınızı merak ediyorum

Yasir Harun

• Full Member
Ynt: Bağcılar ilke Hastanesi 4000 greft
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2022, 21:10:27 »
Hayırlı olsun kardeşim umarım istediğin sonucu alırsın. Ben yeniyim olumlu olumsuz yorum yapmam doğru olmaz. Bilgisi olan arkadaşlar yorumlayacaktir.

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2022, 21:29:03 »
Sadece önden hafif ortaya doğru bir ekim olsaydı bence daha doğru olurdu.Orta ve vertex tedavi ile düzelebilirdi ama olan olmuş umarım en güzel sonucu alırsın kardeşim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2022, 21:39:50 »
Ne kadar fiyat istediler bilmiyorum ama kendini ekimleriyle gösteren kliniklere da başvurabilirdin dostum. Hayırlı olsun, inşallah gür saçlara kavuşursun.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

bedooo12

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2022, 21:48:25 »
Teşekkür ederim bütcem biraz kısıtlıydı coğu yeri araştırmama ragmen 15 bin den başlıyordu akrabalardan 2-3 kişi burda ekim yapıp güzel sonuc alınca denemek istedim acıkcası , teşekkür ederim bende sonucu merakla bekliyorum
  • Ekim Merkezi ismi Bağcılar ilke Hastanesi

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Ocak 2022, 22:27:37 »
Çok daha bilindik yerler var ama maddi olarak gücünüz yetmiyorsa tabiki birsey diyemeyiz ama ekiminiz de bence güzel ve sık olmuş  bilinmedik bir yer için kaliteli iş çıkarılmış ileri de tepe bölgesi bir ekim daha ister takviye olarak finasterid ve xpecia yeter de artar
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

bedooo12

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2022, 14:10:53 »
Çok daha bilindik yerler var ama maddi olarak gücünüz yetmiyorsa tabiki birsey diyemeyiz ama ekiminiz de bence güzel ve sık olmuş  bilinmedik bir yer için kaliteli iş çıkarılmış ileri de tepe bölgesi bir ekim daha ister takviye olarak finasterid ve xpecia yeter de artar

Teşekkür ederim ekimi yapan kişiler saç köklerimi cok sağlıklı olduğunu ve güzel sonuc alacağım söylenildi büyük merakla bekliyorum , finasterid sürekli kullanıldığı taktirde etkisini gösteriyormuş acıkcası uzun bir süre kullacagımı sanmıyorum o sebebten xpecia ya yöneleceğim pazartesi günü ilk yıkamam var gelişmeleri buraya aktarırım

bedooo12

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 18 Ocak 2022, 00:44:20 »
Bugün ilk yıkamam gerçekleşti şimdilik hali bu durumda tecrübeli arkadaşlar veya @hintell sizce nasıl olmuş düşüncelerinizi merak ediyorum takviye olarak solgar biotin ve xpecia önerildi dönör bölge için birşey sürmeme gerek var mı ?
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2022, 22:06:11 Gönderen: bedooo12 »

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 18 Ocak 2022, 00:55:18 »
güzel planlama umarım iyi bir sonuç alırsın
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 18 Ocak 2022, 12:51:50 »
Hayırlı olsun, daha önce ekim yaptırıp memnun olan tanıdıklarınız varsa sorun yoktur diye düşünüyorum. Resimlerde bir sorun görünmüyor, umarım iyi sonuç alırsınız. Tepe bölgesinde tek ekimle genelde yeterli kapatıcılık sağlanmaz bilginiz olsun.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

bedooo12

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 19 Ocak 2022, 22:08:21 »
Hayırlı olsun, daha önce ekim yaptırıp memnun olan tanıdıklarınız varsa sorun yoktur diye düşünüyorum. Resimlerde bir sorun görünmüyor, umarım iyi sonuç alırsınız. Tepe bölgesinde tek ekimle genelde yeterli kapatıcılık sağlanmaz bilginiz olsun.
Teşekkür ederim şuan isteğim ön bölgenin sağlıklı bir şekilde kapanması acıkcası ilerleyen zamanlarda ön bölge sağlıklı olduğu taktirde vertexin gözüme batacağını pek sanmıyorum

bedooo12

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 27 Ocak 2022, 21:55:13 »
Bugün itibariyle kabuk dökme işlemim gerçekleşti son durumum bu şekilde sizce nasıl olmuş ,  dönör bölge için fito krem kullanıyorum şuan tek sıkıntım ense bölgesinde olan kızarıklık ve şiş oldukça rahatsız ediyor

bedooo12

• Yeni üye
  • *
Ynt: Bağcılar ilke Hastanesi yaş 26 4000 greft
« Yanıtla #12 : 27 Ocak 2022, 21:55:50 »
merhabalar uzun zamandır saç ekimi yapmayı düşünüyordum 26 yaşındayım askerden geldikten sonra yapmaya karar verdim yakınımın tavsiyesi üzerine ilke cerrahiye gittim amcamın ekim yaptığı yer kendiside saç ekimi yaptı ve cok memnun kalmıştı buna ve güvenip  bugün ekimim gerçekleşti yaklaşık 6 saat sürdü eski halim ve yeni halimi paylaşacagım ekim sonrası için biotin aldım ancak pazartesi kontrole gideceğim zaman ilaçları söyleyecekler ekstra destekleyici olarak önerileriniz var mı coğu arkdaşımız proscar kullanmış ne önerirsiniz yorumlarınızı merak ediyorum

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 28 Ocak 2022, 00:21:53 »
proscar ekim öncesi durumuna bakılırsa çok faydalı olur yalnız proscar ile ilgili yeterli bilgiye sahip değilsen başlama öncelikle bu ilaçla ilgili genel bilgilere ve kullanıcıların deneyimlerine odaklan ve ona göre kararını ver.

bedooo12

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 28 Ocak 2022, 01:14:14 »
proscar ekim öncesi durumuna bakılırsa çok faydalı olur yalnız proscar ile ilgili yeterli bilgiye sahip değilsen başlama öncelikle bu ilaçla ilgili genel bilgilere ve kullanıcıların deneyimlerine odaklan ve ona göre kararını ver.
Proscar için danıştım ancak önermediler xpecia ve biotin kullanmam yeterli olur dendi ama bilemiyorum düşünceleriniz için teşekkür ederim tecrübeli arkadaşlarda yorumlarını belirtirse sevinirim :)
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2022, 01:23:05 Gönderen: bedooo12 »

Facebook Twitter Instagram