Gönderen Konu: Diyarbakır Özge Kara Saç Ekim merkezi uzak durun  (Okunma sayısı 7479 defa)

karizma_343

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
O kadar para verceksiniz, Paranız boşa gitmesin.
Bu kadın çok özensiz çalışıyor. 
Oldu bittiye getiriyor.
Ben yaptırdım ve pişmanım, keşke daha iyi bir yer araştırsaydım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Diyarbakır Özge Kara Saç Ekim merkezi uzak durun
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2022, 15:13:30 »
geçmiş olsun kardeşim
Global Moderator

RustCohle.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2022, 11:04:20 »
Fotoğraf yok mu?

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2022, 11:14:35 »
Çok geçmiş olsun , ekim öncesi sonrası fotoları paylaşırsanız çok iyi olur.
Ücret ne ödediniz ?

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2022, 17:22:33 »
gecmis olsun , lütfen resimde paylaski herkes görsün rezilliklerini.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2022, 19:16:46 »
Fotoğraf yok mu?

konusu var arkadaşın iletilerine girip bulabilirsiniz geçmiş olsun
Global Moderator

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2022, 23:34:58 »
konusu var arkadaşın iletilerine girip bulabilirsiniz geçmiş olsun

Abi ben baktım da yok konularında foto?

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 22 Ocak 2022, 18:05:30 »
Geçmiş olsun, hakkını ara. Bu işi bilmiyorlarsa insanların umutlarıyla alın terleriyle oynamasınlar.

kehkesan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 24 Ocak 2022, 20:16:36 »
dostum fotoğraf paylaşsaydın keşke .  öncelikle özge kara tv kanallarına para verip programlara katılan biri yani bedavaya cıkıp reklam yapmıyor veya iyi ekim yaptığından dolayı değil . yeri diyarbakır polatlar villaları . ben bir defa prp ye gittim . kanımı şırıngayla almaya kalktı yapan kız atar damardan bulamadı bu kez diğer damardan aldı kolumu perişan durumda 3 hafta boyunca siyahlık geçmedi . bizim işyerinden iki kişi oradan ekim yaptırdı inşallah güzel sonuçlar alırlar . işyerindeki arkadaşlar 4 ay önce 4000 tl ekim yapmışlar özge karadan .

Keri Boz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 01 Eylül 2022, 11:40:41 »
Kendisi diyarbakiri mahveden biridir.sac ekimi yaptırdım hayatımı psikolojimi mahvetti.hicbir bilgisi yok.yamuk ön çizgim,her biri farklı yöne  bakan saçlarım ve berbat bir ekimle hayatımı mahvetti.dsha sonra gittiğim doktorlar kendisini bana çok iyi anlattı.ozge karazedeler olarak dernek kurabiliriz o kadar sayımız çok.insanlarin sağlığıyla oynamaya utanmadıniz mi .kazandığın paralarla şuan günü gün  ediyorsun.bunun ahı çıkacaktır senden.sac uzmanı ne ,öyle birnuzmanlik mi var . Saç ekimine yetkisi olmadığı için caslistigi yere Saç ekim merkezi bile yazamiyor.
  Attiği resimler çoğu  sahte ve çalıntı.yanabci sitelerden alinmis.yilda 200 ekim  yapıyor. Haftada bir tane resim bile atamaz.cunki berbat yapıyor.kendi yaptıkları resimler net değil düzen böyle.kotu yaptığı  herkese kısmet değilmiş der,sizinki kötü oldu şans  der.diğer ekimlerinin güzelliğinden bahseder.kurbanlar birbirinden habersizdir.kismetleri o sanır.oysaki herkes onun durumundadır.sen en fazla kaş  alabilirsin.yetenegin ve bilgin yok bu işte.yasal olarak dermatologlar ve plasrik cehrahlar yapabilir bu ekimi.kasandigin paraları şu an harca.ama acısı çıkacak senden.para karşılığı kendini birinci yaparsın türkiye de dunya da.Bizi mahvettigin paralarla.para verip odul ve tvlerde yer aliyorsun hangi doktora gitsem  sizden gelen hastalarla dolu. Yüzde 5 başarınız vardır.onunla prim yapıyorsunuz.hakkim helal dehildir sana bilesin.cikacak bunlar senden.
Sevgili diyarbakir halkı iyi araştırın.giriste sizi iyi karşılarlar ,hos sohbettirler,suslu dekorasyon  avizeler ve duvarda koskoca ozge kara yazısı sizi karşılar.bu gosterisle gözümüzü alirlar.ozge kara bir saci iyi  yapmissa duvardaki yazinin onunde ceker ve paylasir.duvardaki isminin gozukmedigi her resim gercek dehildir.kurgudur.amacim kimsenin ekmeğiyle oynamak degildir ama işini berbat yapana da berbat denilmeli.
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2022, 13:50:57 Gönderen: Keri Boz »

kehkesan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 01 Eylül 2022, 13:43:37 »
katılıyorum sana coğu saç ekim merkezi ortalama bir ayda 15-20 ekim yapar yani yılda 200 ekim yapar ve yapılan bu ekimlerden 30-40 ı paylaşılır reklam yüzü seçilir . diğer 150 mağdur kişi hiç paylaşılmaz .

Keri Boz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 01 Eylül 2022, 14:03:27 »
Hocam  genelde düzen böyledir.ama bu bahsettiğim yerde magdur cok.benim canım yandig8 için kötülemiyorum adil olmaya çalışıyorum konuşurken de ama nereden tutsan elde kalıyor. Hemşireler sac ekiyor ülkede. Öyle güzel göz boyuyorlar ki sac ekiminden sonra farkına varabiliyorsun bazı şeylerin.
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2022, 16:15:27 Gönderen: Keri Boz »

Eksi sözlük

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 01 Eylül 2022, 14:29:37 »
Zaten aklı olan önce googleye bu ismi yazar bakar
Zaten bakınca bu yazılanları görmeme şansı yok. Ve tekrar zaten diyeceğim:) bu forum onların korkulu rüyası olmuştur çoktan. Dua ediyorlardır googleye bizim ismimizi yazıp bakmasınlar diye.

Çok geçmiş olsun kardeşim
Umarım başkaları bu kasaplara hem hayatını hemde parasını kaptırmaz

Resimde eklersen buraya çok faydalı olur başka insanlar görsel olarakda görüp daha iyi anlar gitmezler

Serdarorak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 01 Eylül 2022, 15:02:37 »
Keşke bir kaç foto atıp konuyu destekleseydin de böyle söylediklerin havada kalıyor . Sürekli kazanç para iş yapmalarından bahsediyorsun rakip firma olmadığın ne malum fotoğraflarla konuyu destekle sana inanalım.

kehkesan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 01 Eylül 2022, 15:05:07 »
saçlarınız ekim öncesi ve sonrası fotograflarını paylasmanız daha mantıklı ve inandırıcı olur . baska magdurların olusmaması acısından . ben kendim bizzatihi magdur gördüm özge karadan güzel ekim yapmamış ve çok seyrek yapmılmıştı.

Facebook Twitter Instagram