Gönderen Konu: ARF MED(Diyarbakır) Saç Ekim Merkezi-5217 greft yaş 34  (Okunma sayısı 3314 defa)

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
Öncelikle hepimizine merhabalar uzan zamandan beri foruma uğramıyorum dün sabah diyarbakırda Arf saç ekim merkezine uğrayıp saç ekimi gerçekleştirdim. Operasyon yaklaşık 12 saat sürdü. Toplamda 5217 gref ekimi yapıldığı söylendi .

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
Ynt: Arf med saç ekim merkezi-5217 greft yaş 34
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2023, 12:34:50 »
Öncelikler hepimizine merhaba uzan zamandan beri foruma uğramıyorum dün sabah diyarbakırda Arf saç ekim merkezine uğrayıp saç ekimi gerçekleştirdim. Operasyon yaklaşık 12 saat sürdü. Toplamda 5217 gref ekimi yapıldığı söylendi .

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ARF MED(Diyarbakır) Saç Ekim Merkezi-5217 greft yaş 34
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2023, 14:03:25 »
Hayırlı olsun dostum. Umarım güzel bir sonuç alırsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2023, 17:16:38 »
Hayırlı olsun dostum. Umarım güzel bir sonuç alırsınız.
Teşekkür ederim uzun zamandır yoktum burada geçen sene ekmeyi düşünüyordum, kısmet bugüne denk geldi

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2023, 19:40:35 »
Şuan ekimin üzerinden tam 12 saat geçmiş bulunmakta kulllanılan ilaçlar
Aseket: ağrı kesicidir ilk akşam bir adet sabah ise bir adet kullanılacak

Prednol 16 mg tablet:
1. gün 3 tane üst üste tok karna yut.
2. Gün 3 tane üst üste yut.
3. Gün 2 tane üst üste yut
4. Gün 2 tane üst üste yut ondan sonra ilacı kulanmayı bırakıyorsunuz.

Amoklovin(Antibiyotik)1000mg tablet:
12 satte bir tane , yani günde iki tane bir sabah,  bir tane de akşam bitene kadar hergün kullanılacak.

Coraspin : pansuman açıldıktan hemen bir saat sonra  7 gün boyunca günde 1 tane kullanılacak .

“Yıkama malzemeri”

Seba med şampuan

Fito merhem ( pansuman dökümünden sonra hergün ense saç alınan bölgeye sürülecek)

Bepanthol losyon(Temel nemlendirici)

Not: tüm ilaçlar tok karna yutulacak.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #5 : 08 Ocak 2023, 23:00:46 »
Merhabalar arkadaşlar sol tarafımda bir şişlik oluşmuş önerisi olan var mı

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2023, 01:30:20 »
Kendi haline bırak zamanla geçecektir zaten şişlik olmaması için prednol kullanıyormuşsun başkada yapabileceğin bir şey yok.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Ocak 2023, 01:39:05 »
Ben saçlarıma yaklaştırmadan alın bölgesine soğuk kompres yapmıştım. Ödem gözlerime inmemişti tabi bunu merkez önerisiyle yapmıştım. Zaten soğuk kompresi de kendileri vermişti. Siz de kendi ekim merkezinize bunu danışabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 09 Ocak 2023, 08:08:28 »
Hayırlı olsun ön çizgi sağ ve sol arasında smetri var keşke dikkatli olsalarmış
Umarım saçlar çıkınca çok belli olmaz
Global Moderator

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #9 : 11 Ocak 2023, 14:27:58 »
Kendi haline bırak zamanla geçecektir zaten şişlik olmaması için prednol kullanıyormuşsun başkada yapabileceğin bir şey yok.
Teşekkür ediyorim geçti gibi
Ben saçlarıma yaklaştırmadan alın bölgesine soğuk kompres yapmıştım. Ödem gözlerime inmemişti tabi bunu merkez önerisiyle yapmıştım. Zaten soğuk kompresi de kendileri vermişti. Siz de kendi ekim merkezinize bunu danışabilirsiniz.
Aslında alın bölgemde eskiden beri şişkinlik vardı küçükken sürekli düşüyordum ondan biraz daha şişmesi beni tedirgin etti
Hayırlı olsun ön çizgi sağ ve sol arasında smetri var keşke dikkatli olsalarmış
Umarım saçlar çıkınca çok belli olmaz
Teşekkür ederim başkan, aslında forumda eski biri olarak neden Diyarbakır’da ektim diye düşünebilirsin hem iş yoğunluğundan hemde uzak mesafelere gidemediğimden dolayı, alın çizgimi ben yukarı çektim kafa yapım çok simetrik değil sağ tarafta hafif bir şişkinliğim var, eğer bu Ekim tutarsa ikinci bir ekimi daha düşünüp düzelteyi isterim

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #10 : 11 Ocak 2023, 14:34:46 »
Merhabalar değerli forum arkadaşlarım bugün altıncı günüm yıkamayı kendi evimde kendim yapıyorum, puanlık hiç bir takviye almadım daha başlamadım takviiyelere başladığım dönem paylaşım yapacağım.
Ayrıca iki gündür çok güzel ekilen saçlarla karşılaştım dışarda hatta hiç birisinin Ekim olduğunu düşünmedim biri eczanecıydı ve onunla karşılaştım beş yıllık bir ekimi olduğunu söyledi ve eski saçlarından daha iyi olmuştu saçları foruma gelip paylaşmak ister misin dedim bakarım dedi. Demek istediğim şey saç ekimini gerçektirdim çok korkuyordum ama bu forum sayesinde cesaretli davranıp ektim herkese çok çok teşekkürler. Kel olmaktan kurtulup seyrek saçlı olmaya razıyım

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #11 : 13 Ocak 2023, 15:53:50 »
Merhabalar değerli arkadaşlar 8. Gün kabuk dökümü kendiliğinden gerçekleşiyor dönür bölgem nasıl toparlama var mı?

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #12 : 13 Ocak 2023, 16:03:06 »
Şöyle dökülme var ben acaba şok dökülme mi şok dökülmeyse erken değil.. tedirgin oldum

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Ocak 2023, 16:36:42 »
Vertex gibi tutması zor bir bölgeye iyi girmişler. Merak ediyorum sonucu, sıklık iyi. Ön çizgide biraz bir sıkıntı var ama saçlar çıkınca çok belli olmaz bence. Ekimin hayırlı olsun.

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
« Yanıtla #14 : 13 Ocak 2023, 21:42:24 »
Vertex gibi tutması zor bir bölgeye iyi girmişler. Merak ediyorum sonucu, sıklık iyi. Ön çizgide biraz bir sıkıntı var ama saçlar çıkınca çok belli olmaz bence. Ekimin hayırlı olsun.

Teşekkür ederim aslında vertex’e girmeyecektik orta kısımda az saç olduğundan oraya ekmek istemedik olan saçlar zarar görmesin diye 🌝

Facebook Twitter Instagram