Gönderen Konu: Ali Bulun Diyarbakır.İzmir'den Diyarbakıra 5050 Greft  (Okunma sayısı 11489 defa)

mahmut karaca

• Jr. Member
  • **
Merhabalar arkadaşlar. Ben İzmir'de ikamet ediyorum yaşım 44 yaklaşık 4 yıldır saç ekimi yaptırmayı düşünüyordum fakat İzmir'de gitmediğim aramadığım takip etmediğim klinik kalmadı diyebilirim İstanbul'da yaptırayım dedim yine olmadı  hep bir şekilde vaz geçtim ya kötü yorumlardan ya içime sinmemesinden dolayı hep erteledim. İnstagram'da tesadüfen alibulunsacekimidiyarbakır  adlı sayfayı tamamen tesadüfen gördüm ve 6 ay izlemeye aldım. Paylaşılan resimler o kadar doğal o kadar güzeldi'ki tesadüfen bir kişiye mesaj attım ve 2/3 ay kadar süreç ile ilgili sohbet ettik. Sonunda karar verdim ve 25 ekimde 28 kasıma randevu alabildim. Sabah 5 uçağı ile gidip 8de Klinik'te oldum.9 da ekim sürecine başladık saç kesimi alın çizgisi gibi detaylar 2 saate yakın sürdü 11 de ekime başlayıp akşam 10 a kadar sürdü alan ve açıklık çok olduğundan 5050 Greft ekim yapıldı ekimde hiç ağrı sızı yada olumsuz bir durum yaşamadım genel olarak sohbet muhabbet eğlenceli geçti hatta 1 saat kadarda uyumuşum yorgunluktan.6 kişilik ekiple yaklaşık 11 saat sürdü molalarla birlikte. Ekim esnasında 2 adet serum verildi rahatlatıcı ve ağrı kesicili serumlardı. o gece klinikte kaldım çok rahat ağrısız geçti  Ertesi gün bütün gün boştum  ilk yıkamam yapıldı.
gün içinde eski ekim yapılan kişiler geldi yaklaşık 10/12 kişi ile sohbet ettim ve herkes gayet menmundu kimi 2 gün kimi 3 ay önce ektirip prp ye gelen kişilerdi. ben çok memnun kaldım gitmek isteyenler araştırıp gidebilir. ben izmir'den 1buçuk saatlik uçak yolcuğu yapıp gittim iyiki'de gitmişim ve çok doğru bir karar verdiğimi bugün 11 günüm de bile diyorum. kendim için her gün fotoğraf yüklediğim bir İNSTAGRAM hesabı açtım dileyen ordanda süreci takip edebilir instagram adresim sacekimgunlugu

Bilal47

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ali Bulun Diyarbakır.İzmir'den Diyarbakıra 5050 Greft
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2023, 12:09:25 »
Geçmiş olsun abi saç ekimin güzel görünüyor inşallah güzel sonuç alırsın
  • Ekim Merkezi ismi Yasemin gülgör
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Prp + mezoterapi+ biotin

mahmut karaca

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2023, 12:44:53 »
çok teşekkür ederim şuana kadar çok iyi gidiyor bugun 32 gün oldu şok dökülmelerim 2 gün önce tamamen bitti artık hiç dökülen yok şimdi çıkışları bekliyorum inşallah 2/3 aya yoğunluk başlar.
  • Ekim Tarihi: 28 kasım 2023
  • Ekim Merkezi ismi ali bulun diyarbakır
  • Greft Miktarı 5050
  • Yaşınız 44

Bilal47

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2023, 13:21:38 »
Geçmiş olsun abi saç ekimin güzel görünüyor inşallah güzel sonuç alırsın
güzel olucak inşallah abi içini ferah tut Ali bulun'un ekimleri güzel oluyo
  • Ekim Merkezi ismi Yasemin gülgör
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Prp + mezoterapi+ biotin

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2023, 11:31:17 »
Ben de instagramdan videolarını izlemiştim bir ara düşündüm İzmirden Diyarbakıra gitmeyi sonra cesaret edemedim, İzmir de ektirdim, sizin ekimi de takip ediyor olacağım. Sanırım Koray hocanın tekniğini kullanıyor Ali Bulun, bir yerde öyle okumuştım. Bakalım canlı burdan takip etmek daha güvenilir olacak instagrama göre. Ama şu ana kadar güzel görünüyor ekiminiz |-nazarboncugu-|

mahmut karaca

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2023, 14:02:54 »
güzel olucak inşallah abi içini ferah tut Ali bulun'un ekimleri güzel oluyo

valla içim çok rahat zaten ilk 2/3 ay bir şey beklemiyorum.Hazirana kadar beklemedeyim  sonrasında olacak ne olacaksa şuan sadece beklemedeyim. inşallah sizinde istediğiniz gibi olur .
  • Greft Miktarı 5050
  • Yaşınız 44

mahmut karaca

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2023, 14:13:07 »
Ben de instagramdan videolarını izlemiştim bir ara düşündüm İzmirden Diyarbakıra gitmeyi sonra cesaret edemedim, İzmir de ektirdim, sizin ekimi de takip ediyor olacağım. Sanırım Koray hocanın tekniğini kullanıyor Ali Bulun, bir yerde öyle okumuştım. Bakalım canlı burdan takip etmek daha güvenilir olacak instagrama göre. Ama şu ana kadar güzel görünüyor ekiminiz |-nazarboncugu-|

evet Ali Bulun Hoca'da Koray Erdoğan hocanın tekniğini kullanıyor.
Sizin ekimide inceledim hocam, bende bir ara Sibel hanımı düşündüm ekim için ama ali bulun 'a karar verdim en sonunda. Aslında büyük risk aldım 1500km uzak bir yere ekim yaptırarak ama inanın çok ama çok araştırdım. Sizinle aramızda 2 gün var yalnızca. Saçlarımız birbirine benziyor ben daha kel olsam'da birbirimize biraz yakın gibi gördüm eski halimizi. Bakalım 6 ay sonra nasıl olacağız. İnşallah 2 mizde istediğimiz sonuca kavuşuruz.
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2023, 15:30:19 Gönderen: mahmut karaca »
  • Greft Miktarı 5050
  • Yaşınız 44

mastro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Aralık 2023, 18:11:24 »
umarım çok başarılı olur. instagramda attığı öncesi sonrası fotoğraflara bakınca bayılıyorum. acaba fotoğraflarda oynama mı var diye çok düşündüm. koray erdoğanın tekniğini kullandığını nereden öğrendiniz ve fiyat bilgisi verebilirmisiniz ?

mahmut karaca

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 31 Aralık 2023, 18:20:28 »
umarım çok başarılı olur. instagramda attığı öncesi sonrası fotoğraflara bakınca bayılıyorum. acaba fotoğraflarda oynama mı var diye çok düşündüm. koray erdoğanın tekniğini kullandığını nereden öğrendiniz ve fiyat bilgisi verebilirmisiniz ?

Bende tesadüfen instagram'dan görüp uzun süreli takibe başladım paylaştığı postlarda etiketlediği bir kaç kişi ile iletişime geçtim. birisi tesadüfen Kırıkkale'li hemşerim çıkınca Onunla uzun süre sohbet ettim süreci ve orda olanları anlattı  ara ara  resim attı derken karar verdim .koray hocanın tekniğini youtubeden biliyordum kullandığı aparatlarıda biliyordum gittimde aynı teknik kullanıldı.benden sonraki gün ekilecek kişi ilede orada arkadaş olunca onun ekiminede girmek için izin istedim onuda ekimini izledim aynı teknikti. ekimini beğendiğim onun ekimi gibi sık ve güzel olsun dediğim kişiyide benim için oraya davet etti onunlada sohbet edip hatta kısa bir videoda çektik onun saçını incele şanşım oldu ve gerçekten çok iyiydi.
  • Greft Miktarı 5050
  • Yaşınız 44

mahmut karaca

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 31 Aralık 2023, 22:53:26 »
Fiyat sormussunuz sonradan fark ettim. Ben 50/60 bin TL en az ayırdığım rakamdı  fakat 30 bin TL ye yaptırdım. Sadece extra olarak yol parası verdim. Konaklama yeme içme hiç bir şeye para verdirmiyorlar sağ olsunlar.
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2024, 15:20:52 Gönderen: mahmut karaca »
  • Greft Miktarı 5050
  • Yaşınız 44

mahmut karaca

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 13 Ocak 2024, 23:12:19 »
46 Günüm. 28 Kasımda ekim olmuştu.
Şuana kadar süreçten gayet memnunun daha erken hazirana kadar pek bir şey beklemiyorum içimde çok rahat .şok dökülmede ekilenlerin tamamı dökülmedi tahminen %60-%70 gibi bir kısım döküldü. şuan diplerde yeni kesilmiş sakal gibi gelen çok fazla saç var elimle geriye doğru yaptığımda sakal gibi elime batıyor ve çok yakından bakıldığında göze baya çarpıyor. ayda 1 gibi resim atıp  süreci sizlerle paylaşacağım. kararmalar başladı sizce nasıl duruyor.
  • Greft Miktarı 5050
  • Yaşınız 44

mastro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2024, 13:38:28 »
dönür fena durmuyor, 6. aydan sonra durum belli olur. şuanlık hiçbir şey belli değil.

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Ocak 2024, 16:41:05 »
Şu an durumumuz aynı benimde az çok bu şekilde 110-120. günlerden sonra başlar stres ister istemez olacak mı ne kadar çıkacak diye,
en azından bende kesin başlar :)

mahmut karaca

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 14 Ocak 2024, 19:47:21 »
dönür fena durmuyor, 6. aydan sonra durum belli olur. şuanlık hiçbir şey belli değil.

Donör bölgem aşırı çok hatta 3 ekimlik saç olduğunu söylemişti ali hoca .doner bölgesi azaldı diye seviniyorum çünki okadar sık ki 10 günde bir kabarıp şekil bozuluyor traş olmam gerekiyordu.azaldığı çok iyi oldu.şu an gerçekten çok erken birşey söylemek için.
  • Greft Miktarı 5050
  • Yaşınız 44

mahmut karaca

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 14 Ocak 2024, 21:46:53 »
Şu an durumumuz aynı benimde az çok bu şekilde 110-120. günlerden sonra başlar stres ister istemez olacak mı ne kadar çıkacak diye,
en azından bende kesin başlar :)

Hemen hemen aynı gün yaptırmışız sizinle. Sizin konuyu da yakından takip ediyorum saç açıklığımız önle birbirine birazda olsa benziyor.
stres yok ama merak çok acaba 6 ay sonra ne kadar çıkar neye benzer diye. malum kelliğe o kadar alıştım ki saçlı nasıl olacağım merak ediyorum.
  • Greft Miktarı 5050
  • Yaşınız 44

Facebook Twitter Instagram