Gönderen Konu: Ali bulan diyarbakır tanıyan var mı ?  (Okunma sayısı 1375 defa)

Sergen Aktürk

• Yeni üye
  • *
Ali bulan diyarbakır tanıyan var mı ?
« : 01 Aralık 2023, 16:56:25 »
Selamınaleyküm abiler Ali bulan saç ekimini instagramda gördüm ekimler çok doğal ve başarılı görünüyor müşterilerinin de fotoğraflarını paylaşırken kendilerinin hesaplarını da etiketlemişler ben de hepsine yazmaya çalıştım bir tanesi geri döndü klinikten çok memnun olduğunu vs söyledi ben ümid ediyorum ki bu forumda bu kliniğe tanıyan bilen gören hakkında bize referans olabilecek bana referans olabilecek biri inşallah çıkar bilgisi olan varsa beni bilgilendirirse çok teşekkür ederim şimdiden Ekim konusunda çünkü kafam çok karışık buranın yaptığı çizgi hatları gerçekten takdire Şayan görünüyor bilgisi olupta bilgilendiren olursa çok mutlu olurum teşekkür ederim arkadaşlar yet diyarbakırdaymış

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ali bulan diyarbakır tanıyan var mı ?
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2023, 16:56:02 »
instaya bakarsan kötü ekim merkezi yok sen ne anlatıyorsun üstat  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2023, 22:58:44 »
dostum neden takip edebildiğin onca başarılı saç ekim merkezi varken takip edemem ediğin yerleri inatla araştırıyorsun ?
sokakta mı buldun kafanı ? bu işin şakası riski olmaz
Global Moderator

Sergen Aktürk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2023, 10:01:22 »
Ya aslında haklısın titiz davrandığım için ekimi konusunda kararsız kaldım forumda takip ettiğim kadarıyla karar kıldığım yer asumanhair buranında saç ekim stili Asmed e benzediği için gören bilen var mı diye merak ettim belki tanınan birisidir de ben tanımıyorum diye insafa görerek gitmek değişik olur bunun farkındayım başarılı ve doğal bi ekim olsun istiyorum klinik konusunda sizin tavsiyeniz varsa alabilirim birden fazla olabilir ben aralarından bakarım inşallah

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2023, 19:38:29 »
Nesi asmed e benziyor slakası yok :)
Global Moderator

mastro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2023, 12:26:38 »
hintell hocam bilmiyorum hiç araştırma yaptın mı, özellikle asumanhair, ahmet tosun clinicden daha doğal sonuçlar elde ettiklerini düşünüyorum. tabi ki instagram sayfalarından paylaşılara tamamen itibar etmemek lazım ama sende incelediğinde çok şaşıracaksın o kadar doğal ekimler var ki acaba fotoğrafta oynamamı var diyebilirsin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Ocak 2024, 11:51:07 »
Ben takip etmediğim merkezi önermem
Neresi daha doğal? Kime göre ya da ne kadar bilgin var ?

Ben neden göremedim bu senin gördüklerini?
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram