Gönderen Konu: ALİBULUN SAÇ EKİMİ DİYARBAKIR  (Okunma sayısı 1529 defa)

Arrhenius

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ALİBULUN SAÇ EKİMİ DİYARBAKIR
« : 23 Ekim 2023, 17:32:17 »
Arkadaşlar merhaba instagramda boyle bi  sayfaya denk geldim alibulunsacekimi_diyarbakir diye saç ekiminden cok anlamam ama sonucları güzel gibi duruyor. Asmed Koray erdoğanın kullandığı Keep teknigini kullanıyormuş . İnceler misiniz yotumlarınızı bekliyorum .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ALİBULUN SAÇ EKİMİ DİYARBAKIR
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2023, 14:04:56 »
Nerede var keep uygulaması bu arkadaşın göremedim öyle bir şey
Global Moderator

Arrhenius

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2023, 13:15:32 »
instagramda alibulunsacekimi_diyarbakir diye bi sayfa var. Orada saç ekimi sonuç fotorafları var ve altında ( saç ekim tekniğimiz bilinen tekniklerden farklıdır doğal sonuç sğlamaktadır ) yazıyor. bilgi almak için yazdığımda Keep teknigi kullandığını bu tekniği türkiyede asmed koray erdoğanın ve kendisinin kullandığını soyledi. Siz göremedim derken inceleyip mi göremediniz yoksa

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2023, 20:56:23 »
güzel yalan sadece koray hoca kullanıyor ve patenti de ondan göstersin bakalımm da görelim
yalan söylüyor
Global Moderator

Arrhenius

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Ekim 2023, 16:23:08 »
Peki hocam benim bütçem 50 bin bandında maximum . Sadece ön hat restoraston yaptıracam genelde merkezler 2000 greft 2500 greft arası ekim planı yapıyor. Antalyada yaşıyoruım. Ön hat sıkılaştırma için tavsiye edebileceginiz merkez hangileri ? esma serkan tetik ve ahd var antalyada ama baska sehirde gidebilirim hani siz olsanız kime ektirrirdiniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2023, 11:05:26 »
Peki hocam benim bütçem 50 bin bandında maximum . Sadece ön hat restoraston yaptıracam genelde merkezler 2000 greft 2500 greft arası ekim planı yapıyor. Antalyada yaşıyoruım. Ön hat sıkılaştırma için tavsiye edebileceginiz merkez hangileri ? esma serkan tetik ve ahd var antalyada ama baska sehirde gidebilirim hani siz olsanız kime ektirrirdiniz?

Hakan doğanay ekibini araştır ya da kendileri ile görüş.
Global Moderator

Knn34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Ocak 2024, 23:42:02 »
Merhaba, evet size söylendiği gibi Ali Bulun Keep Tekniğiyle saç ekim operasyonlarını gerçekleştiriyor. Instagram sayfasında gördüğünüz, operasyonun hemen sonrası  fotoğraflar ve saç ekim sonuçlarını gösteren fotoğraflardaki hastalar da bu teknik kullanılmıştır. Biz de bu sayfada gördüğümüz başarılı doğal sonuçlara istinaden yiğenimle birlikte, Antalya dan Diyarbakır a gittik. Bir arkadaşımız için ise 2 ay öncesinden sıra almamıza rağmen ancak Ocak ayı sonuna yer bulabildik. Ali Bey ve ekibi işlerinde başarılı oldukları kadar, çok samimi ve misafirperverler. Kendisi Koray Hocaya çok saygı duyar ve sever. Ayrıca Diyarbakır gezilip görülmesi gereken bir şehir. Yemekler çok leziz ve fiyatlar uygun. İnsanları da sıcakkanlı ve candan.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Ocak 2024, 12:11:30 »
Eklesene kardeşim şu kep resimini buraya görelim?

Keep i koray hocadan başkası kullanamaz pantenti kendisinde nasıl oluyor bu iş?

Ayrıca o işler öyle sadece keep ile olmuyor.

Gelmiş ilk mesajında reklam kasıyorsun merkez den yazıyorsun galiba kardeşim:))
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2024, 12:20:25 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Knn34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Ocak 2024, 19:50:07 »
Tüm dünya KEEP'i kullanıyor

Dr. Koray Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 17 yıldır saç ekimi alanında çalıştığını söyledi.

Saç köklerindeki zararı en aza indirecek alet için medikal cihazlar konusunda uzman bir CNC ustası ile çalıştıklarını belirten Erdoğan, birkaç aylık çalışmayla geliştirdikleri alete kendi adını verdiğini dile getirdi. KEEP'in kökleri yerleştirirken oluşan zararı en aza indirdiğini vurgulayan Erdoğan, patenti kendisine ait olan aletin kısa sürede tüm dünyada saç ekim uzmanlarınca kullanılmaya başlandığını bildirdi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2024, 11:05:19 »
Resmini koyarmısın kullandığın keep in?
Global Moderator

Knn34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2024, 09:53:05 »
Saç ekiminde Keep tekniğini sadece Koray Hocamızın kullandığını iddia ettiniz. Bu iddianızın yanlış olduğunu,  bizzat Koray Hocamızın ağzından, yıllar önce verdiği röportajıyla size anlatmaya çalıştım. Sayfada yöneticisiniz ama kullandığınız üslupla  "göstersene telefonunu" diyen  sokak röportajlarındaki yaşlı amcalar gibisiniz. 1,5 gün düşünüp ancak bu soruyumu bulabildiniz..)))

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 28 Ocak 2024, 14:03:25 »
Saç ekiminde Keep tekniğini sadece Koray Hocamızın kullandığını iddia ettiniz. Bu iddianızın yanlış olduğunu,  bizzat Koray Hocamızın ağzından, yıllar önce verdiği röportajıyla size anlatmaya çalıştım. Sayfada yöneticisiniz ama kullandığınız üslupla  "göstersene telefonunu" diyen  sokak röportajlarındaki yaşlı amcalar gibisiniz. 1,5 gün düşünüp ancak bu soruyumu bulabildiniz..)))
E siz de  normal nick alıp hasta gibi gelip buraya  4 ay dolular keep kullanıyorlar
Diye pazarlamacı gibi dolaşmayın bu forumda..  kendi adınızla gelin.
saygımız olsun size:)

Resmi neden koyamıyorsunuz? Merak ettik görmek istiyoruz koyun da görelim
Global Moderator

Knn34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 28 Ocak 2024, 15:15:16 »
Pardon sizin adınız soyadınız yazıyordu da ben mi göremedim?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 29 Ocak 2024, 01:08:14 »
Pardon sizin adınız soyadınız yazıyordu da ben mi göremedim?

saç ekim merkezim olsa görürdün :) senin gibi farklı nickle gelip reklam yapmazdım
Global Moderator

Knn34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 29 Ocak 2024, 01:17:01 »
Sorun ne biliyormusunuz? Siz, bütün doktorların işini gücünü bırakıp, bu sayfada size cevap yetiştirebileceğini düşünüyorsunuz. İnsanlar memnun kalmadıkları ürün ve hizmetler karşısında nasıl şikayette bulunuyorlarsa, beğendikleri hizmetler karşısında da memnuniyetlerini dile getirirler. Bir arkadaşımızın merakı üzerine, yaşadığım tecrübeme istinaden yazma gereksiniminde bulundum. Ama siz, bu yazıyı okuyanların affına sığınarak söylüyorum kaba bir tabirle, sidik yarıştırırcasına saçma sapan sorular ve cevaplar kullanarak kendi kültür seviyenizi ortaya koyuyorsunuz. Ben Ali Bulun değilim, size bu saç ekim merkezinden yazmıyorum. Çok merak ediyorsanız adınızı bahşedin, bende size ordan ulaşayım. Beni reklam yapmakla suçlarken, siz başka bir doktoru öneriyorsunuz. Gerçi siz moderatörsünüz ya yargısız hüküm verebilirsiniz. Herşeyi siz bilirsiniz. Bu sayfadaki nick name ile yazan yüzlerce insana saygı duymazsınız... Ama siz de nick namelisiniz

Facebook Twitter Instagram