Anket

Saç ekimi yapılabilirmi
2 (40%)
Yoksa minoxille korumaya devammı etmeliyim
3 (60%)

Toplam Oy Verenler: 5

Gönderen Konu: 21 yaşındayım minoxil kullanıyordum bıraktım ve yogun dokulme başladı saçlarım ş  (Okunma sayısı 1029 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Normaldir hocam. Olay şöyle.

Minox kullanırken saç folikullerindeki saça besin taşıyan kılcal bölümler genişliyor. Dolayısıyla saç güç kazanıyor ve bazı saçlarınız o besin ile geri dönebiliyor.

Ama bırakınca yine daralma söz konusu oluyor ve saç yeterli besni alamadığı için hiç kullanmamış gibi bir etki veriyor. Belki daha beter hale geliyor.

Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlk fotoğrafdaki sonucu ne kadarlık bir kullanım sonrası sağladınız?

Kullandığınızda saç telleri çok kaliteli hale gelmiş, kalınlaşmış. Bırakınca cansızlaşmış, rengi bile gitmiş.. Sonuç böyle güzelken neden bırakıyorsunuz? En azından bir anda kesmek yerine azaltarak bırakabilirsin, ve en azından biotin, xpecia tarzı ilaçlar kullanıp saçlarını kalınlaştırabilirsin. Yoksa incelip dökülmeye devam edecek.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Viasarbey

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yok ikisi arasında bir hafta var 3 e vurdum bırakalı üç ay oldu tekrar kullanımda tekrar sağlamlaşırmı

Spencer

• Hero Member
İlk fotoğrafta saç uzun kabartılmış ve taranmış dolayısıyla yanıltan bu iki fotoğraf arasında esasen bir fark yok bence
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram