Gönderen Konu: saçlarım dökülmeye başladı ne yapabilirim.  (Okunma sayısı 912 defa)

kaangursu

• Full Member
Ynt: saçlarım dökülmeye başladı ne yapabilirim.
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2022, 23:49:48 »
Stressden olabilir. DHT İle alakası yoktur yaşınız 40 olmus zaten.

DEFNE 'NİN RENKLİ DÜNYASI

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2022, 16:13:38 »
Reis bu yaştan sonra da açılsın be  burada 18 yaşında kel kalan adamlar var biraz onları da mı düşünsek

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2022, 16:18:29 »
Genetik durmuyor yaşınızı getirdiği açılma olabilir.Haliyle genetik olmayınca bloker kullanmaya gerek yok.Minoxidil sıkabilirsiniz ya da ekim yaptırabilirsiniz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

shgoon1235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2022, 20:04:12 »
Alkolün saç dökme gibi bir eksisi yok diye biliyorum ben bayağı araştırmıştım,hatta bazıları alkolün saç çıkardığını bile araştırmışlar.Stresten açılıyor galiba sizinki,ama yaş 40 olmuş abi çok normal bence ya.Mutlaka seyrelip dökülecek yani
  • Medikal Tedavi Ru58841 Setipiprant Dut&Fin ve bazı vitamin takviyeleri

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2022, 21:54:10 »
Alkolün saç dökme gibi bir eksisi yok diye biliyorum ben bayağı araştırmıştım,hatta bazıları alkolün saç çıkardığını bile araştırmışlar.Stresten açılıyor galiba sizinki,ama yaş 40 olmuş abi çok normal bence ya.Mutlaka seyrelip dökülecek yani
Alkol enflamasyona sebep olmaz mı
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2022, 22:03:00 »
Stressden olabilir. DHT İle alakası yoktur yaşınız 40 olmus zaten.
Bildiğin genetik ve verteks açılması gibi duruyor,DHT ile alakası olmadığını nasıl anladınız? 40 yaşla DHT den etkilenmeme arasında nasıl bi bağlantı var?
  • Yaşınız 31

userneyime

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 06 Haziran 2022, 13:34:06 »
peki nasıl bi cozum bulabiliriz

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2022, 21:29:43 »
Reis bu yaştan sonra da açılsın be  burada 18 yaşında kel kalan adamlar var biraz onları da mı düşünsek
Hocam böyle bir bakış açısı yok. Adam 39 yaşında olduğu için saça ihtiyacı azalmış mı oluyor 39 yaşında da insanlar saça ihtiyaç duyabilir. 18 yaşında adamın saçı dökülüyor diye 39 yaşındaki adamın saç sorununu küçümsemek mi lazım bana garip geliyor bu düşünce tarzı. 21 yaşındayım saç sorunum var ve 35 40 yaşına gelince yine saçlarımı düşüneceğim herkes düşünür umursar bunu. Forumda yaşlı olup saç ektiren çok var. '' Abi yaşın geçmiş ne ektirmesi ya demek çok sığ bir düşünce bence''
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 11 Haziran 2022, 21:33:44 »
Selamlar.
Yaş 39 tepede acılma var ön taraflarda sıkıntı yok. Zamanla daha cok açılacak gibi duruyor. nasıl engelleyebilirim.
son 2 senedir sigara alkol tuketimi var. birde işin stress i eklendi.
ne önerebilirsiniz.
Öncelikle doktora gidin saç dökülmesi ile ilgili ne kadar test varsa yaptırın eksik değer çıkarsa onlarla ilgili takviyeleri alın. Doktor eğer genetik derse de zaten finasterid geliyor başta çözüm olarak. Finasteridi de internette iyice araştırın bu forumda da araştırın konulara girin çıkın. Eğer ilacı kullanmak aklınıza yatarsa doktora gidip finasterid kullanacağınızı söyleyin ve bununla ilgili test yapsın eğer değerleriniz uygunsa finasterid kullanmaya başlarsınız. 6 7 ayda da vertexde toparlanma olur büyük ihtimal çünkü finasterid vertex bölgesinde etkili. Ancak finasteridi iyice araştırın kendiniz kararınızı verin
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2022, 22:11:53 Gönderen: khomur »
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 11 Haziran 2022, 21:37:56 »
Aga ne alakası var,18 yaşında kel kalan adamların saçını o mu döktü? Ya da 18 yaşında adamların kafasından çalıp mı ektirecek saçını? Nasıl mantık kuruyorsunuz,nasıl düşünce anlamadım,saç her yaşta güzel 20,30,40 fark etmez,o yaşlara gelince anlayacaksınız zaten.
  • Yaşınız 31

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 11 Haziran 2022, 21:59:06 »
Aga ne alakası var,18 yaşında kel kalan adamların saçını o mu döktü? Ya da 18 yaşında adamların kafasından çalıp mı ektirecek saçını? Nasıl mantık kuruyorsunuz,nasıl düşünce anlamadım,saç her yaşta güzel 20,30,40 fark etmez,o yaşlara gelince anlayacaksınız zaten.
Şunu demek istemiş olabilir 18 yaşında kel kalan adam garipsenir , 30-40 yaşında kel kalan adamlar normal geliyo artık insanlara
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Facebook Twitter Instagram