Gönderen Konu: Şampuan Hangisini kullanmalıyım  (Okunma sayısı 872 defa)

ylmnatalan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Şampuan Hangisini kullanmalıyım
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2022, 22:28:42 »
Merhabalar, yaklaşık 6 ay önce saç ekimi yaptırdım. Ekim sonrası Bioxcin Forte şampuan kullanmaya başladım. İçeriği temiz herhangi bir şekilde yan etkisini görmedim bitkisel şampuan oluşu iyi bu yönden ayrıca saçlarımın çıkışını da desteklediğini düşünüyorum çevremdekilere hep önerdiğim bir ürün keşke saç dökülmelerim başladığında kullansaydım diyorum ama saç ekimi sonrasında da gayet etkili tavsiye ederim size de  ;)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2022, 23:22:08 »
Ben de kullandım Bioxcin Forte'yi ve gayet iyi idi.

Ambalajin arkasında QR kod var. Onu okutup orijinalliğinden emin olun. Nasıl yapacağını bilmeyen bana direkt mesaj atabilir.

Sebamed de epey ucuza (!) satıyor şampuanı. Bu adamlar nasıl kâr ediyor anlamıyorum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2022, 06:25:13 »
Ben de kullandım Bioxcin Forte'yi ve gayet iyi idi.

Ambalajin arkasında QR kod var. Onu okutup orijinalliğinden emin olun. Nasıl yapacağını bilmeyen bana direkt mesaj atabilir.

Sebamed de epey ucuza (!) satıyor şampuanı. Bu adamlar nasıl kâr ediyor anlamıyorum.

Kepek yani sebore sorunu var hangi çeşidini önerirsin? Yaglabmsgjy bir nebzede geciktirip saçı dolgun gösteriyor mu? Dolgun göstermesi önemli, kepeği engelleyen ve dolgun gösteren şampuan arayışındayım. Clear kömür kepeğe seboreye çok etkili ama saçı sönük gösteriyor. Arındırıcı şampuan ondan olabilir mi bilmiyorum
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2022, 12:21:26 »
Kepek yani sebore sorunu var hangi çeşidini önerirsin? Yaglabmsgjy bir nebzede geciktirip saçı dolgun gösteriyor mu? Dolgun göstermesi önemli, kepeği engelleyen ve dolgun gösteren şampuan arayışındayım. Clear kömür kepeğe seboreye çok etkili ama saçı sönük gösteriyor. Arındırıcı şampuan ondan olabilir mi bilmiyorum
Hocam maalesef bilmiyorum. Forte bana göre iyi ama kepek konusunda ne kadar başarılı bilemiyorum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram