Gönderen Konu: Ekim öncesi tedavim ( tavsiyelerinizi bekliyorum )  (Okunma sayısı 338 defa)

stand

• Yeni üye
  • *
Ekim öncesi tedavim ( tavsiyelerinizi bekliyorum )
« : 03 Şubat 2022, 11:14:06 »
Merhaba arkadaşlar ekim yaptırmadan 6 ay önce ve ekim yaptırdıktan sonra tedavimi şu şekilde düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Günde 1 - Proscar 1/4
Günde 1 - Xpecia 1 tablet
Haftada 1 - Ketoral şampuan
Günlük şampuan - 3 şampuan arasında kaldım hala karar veremedim. Saçlarım yağlı ve ince sırasıyla aşağıdaki şampuanları denemeyi düşünüyorum.
Prozinc Plus
Alpecin Coffein Black Edition
Vichy Dercos Anti-sebum
Bitkisel tedavi olarak günde 1 defa yeşil çay, bir avuç badem ve kabak çekirdeği

Minox ve dut kullanmayı düşünmüyorum. Dermatoller kullanabilirim fakat üşengeç birisi olduğu için düzenli kullanacağımı sanmıyorum.
Bunlar hariç tavsiye edebileceğiniz herhangi bir şey var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

Grandealtay

• Full Member
Ynt: Ekim öncesi tedavim ( tavsiyelerinizi bekliyorum )
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2022, 11:42:11 »
Programı genel hatlarıyla doğru buluyorum. Sadece belki Xpecia yerine, proscar'ın yanında biotin kullanabilirsin. Diğer şampuanları bilmiyorum ama prozinc plus kullanıyorum ve memnunum. bitkisel tedavilerin de güzel. saçlara masaj yapmanı da öneririm.
  • Ekim Tarihi: 15.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun - The Hair Clinic
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Proscar Finasteride günde 1/4, Nature's Bounty Biotin 5000

stand

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ekim öncesi tedavim ( tavsiyelerinizi bekliyorum )
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2022, 11:52:16 »
Programı genel hatlarıyla doğru buluyorum. Sadece belki Xpecia yerine, proscar'ın yanında biotin kullanabilirsin. Diğer şampuanları bilmiyorum ama prozinc plus kullanıyorum ve memnunum. bitkisel tedavilerin de güzel. saçlara masaj yapmanı da öneririm.
Teşekkür ederim hocam geçen seneden kalma xpecia olduğu için şimdilik onları kullanmayı düşünüyorum. Elimdekiler bittikten sonra biotine geçebilirim.

Facebook Twitter Instagram