Gönderen Konu: EKİM MERKEZİ VE TÜM SÜREÇLE İLGİLİ TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM...  (Okunma sayısı 395 defa)

Tomarzalı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Arkadaşlar...
32 yaşındayım ve yaklaşık 5 yıldır saçlarım dökülüyor.
Uzun süredir de fotolarda görüldüğü gibi kellik söz konusu ama bir türlü cesaret edip Ekim yaptıramıyordum.
En sonunda cesaretimi toplayıp Ekim yaptırmaya karar verdim ve tavsiye üzerine gittiğim İconica Clinic isimli merkezde Osman Gün  uzmanlığında Çarşamba günü saç ekimi yaptıracağım. Hem saç ekim merkeziyle ilgili hemde Ekim öncesi ve sonrasıyla ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum. Ön çizgi doğallığını çok önemsiyorum. Sizce bu açıklık ve kafa yapısında doğallık yakalanır mı.
Değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
foruma hosgeldin.

cesaretini toplamissin , evet ekim yaptirman hemde kaliteli donörde cok iyi olur. AMA sectigin merkez dogru yermi onu bence tekrar düsün.

bu isin sakasi yok , öyle tavsiye üzere hele hic yok.

forumu arastir , acele etme

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Seçtiğin merkezi forumdan tavsiye almadın
Çünkü merkezi bilmiyoruz
Ne kadar eminsin sonuçlarına kaç sonucunu gördün
Ön çizgilerini önemsiyorsan ön çizgileri hakkında bilgin var mı örner var mı?

İnstagramda biraz inceledim
Saçtan tut diş burun gögüs her türlü estetiğe girişilmiş
Kısaca tamamen saç üzerine bir profosyonellik yok
Daha çok yatırımcı kafası ben böyle merkezde saç ektirmem
Saç üzerine butik merkezler sonuçlarını takip ettiğim
Başarısına şahit olduğum saç ekim merkezi seçerim
Bunun dışında ekime uygunsun donör de gayet kaliteli
Global Moderator

Tomarzalı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yorumlarınız içim teşekkür ediyorum. Bir Ekim yeterli olur mu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
saç ekimi kaliteli yapılırsa olabilir ama ben bu kadar geniş alanı 1 ekimle kapatmaya çalışıp donör bölgeyi zorlamaya karşıyım sonuçta fre oranı diye bir durum var
sizin açıklığınız benim açıklığım olsa 2 ekim planlarım kendime

çünkü benim için önemli olan en doğru adımları atıp mutlu olmak olur bu işi bilen biri olarak sorun yaşamadan doğru adım doğru merkez seçerek harika sonuç alırım

ama sizi çok doğru bir yolda göremedim umarım ben yanılırım

kendimi riske atmadan önce bu alana ekim yaptırırdım ön çizgim hemen hemen bu şekilde olabilir tabi resim çok müsait değil farklı açılar olmadığı için daha tedaylı bir ön çizgi tasarlamama ama bu da fena olmadı

sonra ilk ekim sonuncuna göre devam ederim

donör bölgemi de en doğru kullanan yeri seçerim

siz hiç araştırmadan tavsiye üzerine seçim yapmışsınız sanırım
Global Moderator

Tomarzalı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Araştırma yaptım farklı yerlerle de görüştüm çevremde bu merkezde ektirip memnun olanlar var ve  sonuçları da gördüm öylece bir karar verdim. Çok yer ile görüşmekte kafa karıştırıcı oluyor ve hevesim kaçıyor. Ayrıca burası da donörü çok kullanan bir yer değil önceki ekimlerinden gördüğüm kadarıyla. Peki siz nereyi tavsiye edersiniz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ben araştırmanı tavsiye ederim sonuçta her saç ekim merkezinin 10 larca hasta paylaşımı ve süreci var bahsettiğin merkez hakkında bilgimiz yok başarılı merkezler zaten forumda ön plana çıkar bence araştır biraz öyle gir bu işleme kafanda net ise ayrı konu hayırlısı olsun
Global Moderator

Tomarzalı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sağolun tüm süreci buradan paylaşacağım inşallah güzel sonuç alırım.
Merkeze bugün tekrar gittim burada tüm süreci paylaşacağımı söyledim onlarda olumlu karşıladılar kendilerine güvendiklerini söylediler.

aksamci

• Hero Member

tabiki karar senin , biz burada Yasadiklarimizi tecrübemizi yazmaya calisiyoruz .

Hayirli Olsun

Tomarzalı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yazdın sonra sildin Tavrını anlayamadım kardeşim herkes burada öne çıkan merkezlere Ekim yaptıracak diye bir kural mı var ?
Ayrıca bütçeleri uygun mu değil mi bilemezsiniz.
Kendimce araştırdım burada da görüşlerinizi sordum bu görüşler üzerine tekrar merkezle görüşerek gerekli uyarıları yaptım. Bu platformda zaten bunun için değil mi?
Görüşleriniz için teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Merkeze bugün tekrar gittim burada tüm süreci paylaşacağımı söyledim onlarda olumlu karşıladılar kendilerine güvendiklerini söylediler.

İnşallah hocam takip edeceğim hayırlısı olsun
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
evet yazdim sonra senin kararli oldugunu fark edince sildim.

hickimse burada öne cikan merkezler ve dr larda yaptirmak zorunda degil, evet kimseninde bütcesini bilmem .

ama tecrübemi bilirim bu yüzden tüm basliklara neredeyse ayni yazarim bilmedigim merkez / taninmamis ise art niyetle bakiyorum . senin yazdigin merkezde bunlardan oldugu icin öyle yazdim .
cünkü bilmiyoruz buranin sonuclarini neden kendini riske atarsin ?! inan bana 1 tane sac telinin yönü ters olsa bile bu göze batar. ....

insallah sirma sacli olursun ben yanilmis olayim ve bu merkezde öne cikar diger ekim düsünenler icin örnek olur.

Tomarzalı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yorumlarından sonra gönderilerini inceledim tereddütlerini şimdi daha iyi anlıyorum. İyi dileklerin için teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

merkeze bunu söylemeniz iyi olmuş
daha güvenli bir saç ekmi yapmak zorunda olacaklardır
sonuç olarak binlerce insan ekiminizi takip edecek

ön çizgi konusunda biraz uğraştır derim hocam
Global Moderator

Ali Kemal

• Sr. Member
Forumla haşır neşir olmadan önce bende aynen böyleydim nerdeyse kasabın birine ektirecektim .İnsanoğlu saflığına denk geliyor nerden bilebilirdimki bu kadar çok kasap saç ekimi merkezi olduğunu  :) adamlarla konuşuyorsun ağızları laf yapıyor güven veriyorlar ama ektikleri saçların çoğu çıkmıyor .Çok incelik isteyen bir iş saç ekimi öyle 5000 ekim 2000 çıkarmak değil mesele önemli olan ekilenlerin en az yüzde 90 nın çıkması bunuda çok az ekim merkezi yapabiliyor.
Umarım senin ekim merkezin işini iyi yapan bir yerdir yanlış anlama,tanınmamış duyulmamış bir yer olduğu için ve hep böyle yerlerden kötü sonuçlar çıktığı için böyle bir yorumda bulunuyorum.
Belki istisna olabilir senin merkez keşke öyle olsa paylaşımınla insanlar yeni bir ekim merkezi kazanmış olur.

Facebook Twitter Instagram