Gönderen Konu: 23 Yaşındayım Ekim öncesi tavsiyelerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 1190 defa)

Kaanu034

• Yeni üye
  • *
merhabalar öncelikle herkesin bayramını kutluyorum. 23 yaşındayım ve saçım 16 yaşlarında dökülmeye başladı ve son 1-2 senedir dökülme hızı çok yavaşladı. Geçen sene 3 ay mavi serum kullandım ve muhteşem bir sonuç aldım ama yan etkilerini duyunca bıraktım saçlarım tekrar döküldü. Donör bölgem zayıflamaya başkalığı için ekim yaptırmak istiyorum.Dr. Bilgehan Aydın beyden fiyat aldım görüştüm tek seansta bitmeyeceğini öğrendim. Benden ufak kuzenim Berkay Tulpar beyde yaptırdı güzel sonuç aldı ama saçları benden iyi durumdaydı. Bütçem 7000₺ tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum teşekkür ederim.

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
Ynt: 23 Yaşındayım Ekim öncesi tavsiyelerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2020, 11:53:52 »
Kardeşim büyük risk açıkçası. Yaşın çok genç, olumsuz bir sonuçta donör de zarar görürse psikolojik olarak çok yıpranırsın.

Ektireceksen de iki ekim şeklinde planlama doğru. Ön ve orta bölgeye önce ektir 3500 kök kadar daha sonra sonuca göre kalan greftlerle arka bölümü halledersin.
Ekimden sonra hem az fire vermek için hem de çıkan saçları korumak için de takviye almanızı öneririm.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2020, 12:33:43 »
Hayırlı Bayramlar, genetik dökülme durumun varsa ekilenler seni mutlu etmez ileride tekrar ekim gerekebilir. Bence bir kaç sene daha bekle sonra karar ver kafan rahat olur kardeşim.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2020, 13:33:18 »
Kardeşim finasa başla en az 1 sene kullan yaşına göre dokulmen çok agresif seyretmiş finas toparlar donoru de kalitelestirir akabinde Ekim yaptır.Finasa geçen sene başlasan şu an sorsan bu aciklik için ektir derdim halihazırda norwood 6sin zaten
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Kaanu034

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2020, 14:46:43 »
Hayırlı Bayramlar, genetik dökülme durumun varsa ekilenler seni mutlu etmez ileride tekrar ekim gerekebilir. Bence bir kaç sene daha bekle sonra karar ver kafan rahat olur kardeşim.
Kardeşim finasa başla en az 1 sene kullan yaşına göre dokulmen çok agresif seyretmiş finas toparlar donoru de kalitelestirir akabinde Ekim yaptır.Finasa geçen sene başlasan şu an sorsan bu aciklik için ektir derdim halihazırda norwood 6sin zaten
Kardeşim büyük risk açıkçası. Yaşın çok genç, olumsuz bir sonuçta donör de zarar görürse psikolojik olarak çok yıpranırsın.

Ektireceksen de iki ekim şeklinde planlama doğru. Ön ve orta bölgeye önce ektir 3500 kök kadar daha sonra sonuca göre kalan greftlerle arka bölümü halledersin.
Ekimden sonra hem az fire vermek için hem de çıkan saçları korumak için de takviye almanızı öneririm.

Yorumlarınız için teşekkür ederim herkes biraz sabretmemi söylüyor ancak gittiğim klinikler hep donör bölgemde zayıflamaya başladığını ve böyle devam ederse ileride ekim yapamıcağımı söylüyorlar ve dökülme çok eskiden başlamıştı şuan zayıf

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2020, 14:52:18 »
Yorumlarınız için teşekkür ederim herkes biraz sabretmemi söylüyor ancak gittiğim klinikler hep donör bölgemde zayıflamaya başladığını ve böyle devam ederse ileride ekim yapamıcağımı söylüyorlar ve dökülme çok eskiden başlamıştı şuan zayıf
Kardeşim donoru bende fark ettim ilerde ekemeyiz şimdi ekelim demek geçici çözüm ilerde yine dökülür.Sana tavsiyem finasa başlaman keşke daha iyi bir etken bulunsa ama maalesef agresif dökülmeler için tek çözüm bu.Tabi finasta yetersiz kalıyor bunlar yanında gluteni ve şekeri kes hormon vitamin testi yaptir

heycorcverseneborc

• Full Member
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2020, 16:15:00 »
donör dökülecek diyorlarsa ekildikten sonra ekilen bölgede de dökülecek demektir. ki yaşın çok genç nw7 olacaksın. ekim işinde mucize yok.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2020, 16:24:38 »
Ben sana en doğrusunu söyleyim. Ekimi kafandan sil. Ekim diye bir şey icat edilmedi. Kel erkek sexydir. Makina iyidir

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Ağustos 2020, 19:56:07 »
Ben sana en doğrusunu söyleyim. Ekimi kafandan sil. Ekim diye bir şey icat edilmedi. Kel erkek sexydir. Makina iyidir
Baltalı hoşgeldin😉
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 03 Ağustos 2020, 21:04:39 »
Dönor cok zayif bence bide bu yaşa göre seyreklik cok fazla ya.

Kaanu034

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 03 Ağustos 2020, 21:09:52 »
Protez saç yaptırıp iyice dökülme bittikten sonra ekime yönelmem mantıklı mı ?

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Ağustos 2020, 21:10:44 »
Protez saç yaptırıp iyice dökülme bittikten sonra ekime yönelmem mantıklı mı ?
Değil protez saç kullanmak zor bunun yanında o saçlı görüntüye alışınca Ekim seni tatmin etmeyecek

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2020, 23:47:02 »
Kardeş maddi olarak imkanın varsa protez yaptır...en az 35 e kadar...ondan sonra donore gore bak... sana bu yaşta sık saç lazım...şekilli...o da protezle olur...

Kaanu034

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 03 Ağustos 2020, 23:54:35 »
Kaliteli bir protez olan saçlarıda kötü etkiler mi?

Facebook Twitter Instagram