Gönderen Konu: Hangi tedaviden gidilmesi gerekiyor  (Okunma sayısı 385 defa)

Thescript

• Hero Member
Hangi tedaviden gidilmesi gerekiyor
« : 23 Mart 2022, 23:24:11 »
1 ay oldu günde 0.75 mg Fin alıyorum ve geceleri dermoreller sonrası hayır Forte kullanıyorum saçım baya geriledi hairfortr işe yaramıyor gibi hissediyorum zaman ve umut kaybı gibi geldi minoxidil kullanmak istiyorum ama şöyle bir saçmalık var minoxidil 250 TL eczanede küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi şimdi gidip majistral kür yapmak daha mantıklı geldi peki ben hangi doktora nasıl bir kür yazdirmam gerekiyor da eczane o reçeteye göre yapıp versin ? Genelde eczaneler 100 ml yapıyor ve fiyat 250 istiyor 1 buçuk ay felan gidiyor bu kür bana ne önerirsiniz şunu yap daha mantıklı dediğiniz birşey varmı lütfen yardımcı olun ?

Thescript

• Hero Member
Ynt: Hangi tedaviden gidilmesi gerekiyor
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2022, 09:52:13 »
+++++ be

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2022, 09:57:57 »
kardeşim mevcut tedavine 4-6 ay şans ver başka bir şey ilave etmeden. elindeki hair forte bitince de alopecia procapil gibi yüzde 5 içeriğe sahip olan başka bir marka procapil kullan.

1 ayda herhangi bir fark görme ihtimalin yok o yüzden sabırlı ol. saçın da zaten mecvutta geriliyordu sadece şimdi artık daha çok farkındasın ilgilendiğin için takma kafana. 4-6 ay civarı hiçbir gelişme görmezsen fin dozunu arttırabilirsin min ekleyebilirsin ama şimdilik sabır.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Mart 2022, 19:09:19 »
kardeşim mevcut tedavine 4-6 ay şans ver başka bir şey ilave etmeden. elindeki hair forte bitince de alopecia procapil gibi yüzde 5 içeriğe sahip olan başka bir marka procapil kullan.

1 ayda herhangi bir fark görme ihtimalin yok o yüzden sabırlı ol. saçın da zaten mecvutta geriliyordu sadece şimdi artık daha çok farkındasın ilgilendiğin için takma kafana. 4-6 ay civarı hiçbir gelişme görmezsen fin dozunu arttırabilirsin min ekleyebilirsin ama şimdilik sabır.
hairforte uygun bulunması daha çabuk ve ucuz ama etki etmiyor gibi hissediyorum zaman kaybetmek istemiyorum minoxidil kullanmadım var sabah akşam ama fiyatı uçuk ne yapcaz hocam biz ya kür yaptırsak daha ucuz ama yapicak yer yok

Facebook Twitter Instagram