Gönderen Konu: Assos aga e tableti hakkıında  (Okunma sayısı 1145 defa)

sarikafa

• Yeni üye
  • *
Assos aga e tableti hakkıında
« : 24 Mart 2022, 01:29:22 »
Herkese selam arkadaşlar 25 yaşındayım saçlarımın incelmesi ve şakak kısmında açılma olması sebebi ile dermatoloğa gittim.

minoxil 2x5 puf günlük uygulamamı istedi. Alopecia şampuan yazdı. Ayrıca aga - e isimli bir tablet önerdi günde 1 adet kullanmamı istedi. Henüz bu platformda ve saç tedavi konusunda çok yeniyim aga - e ilacı konusunda net bir fikrim yok bu ilaç Avodart gibi Dutasterid özlü bir tablet midir yoksa daha farklı bir içeriğe mi sahip tavsiye eder misiniz kullanan var mıdır?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Assos aga e tableti hakkıında
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2022, 02:54:46 »
Herkese selam arkadaşlar 25 yaşındayım saçlarımın incelmesi ve şakak kısmında açılma olması sebebi ile dermatoloğa gittim.

minoxil 2x5 puf günlük uygulamamı istedi. Alopecia şampuan yazdı. Ayrıca aga - e isimli bir tablet önerdi günde 1 adet kullanmamı istedi. Henüz bu platformda ve saç tedavi konusunda çok yeniyim aga - e ilacı konusunda net bir fikrim yok bu ilaç Avodart gibi Dutasterid özlü bir tablet midir yoksa daha farklı bir içeriğe mi sahip tavsiye eder misiniz kullanan var mıdır?
Dostum AGA-E'nin içinde Finasterid veya Dutasterid bulunmaz. Daha küçük etkileri olan doğal etken maddeleri var.

Finasterid veya Dutasterid erkek tipi saç dökülmesine karşı bir tanksavar gibiyse, AGA-E de bir keleş sayılır. Ama bir keleş kocaman tankı nasıl durdurabilir bilemeyiz.

Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Dur

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2022, 15:01:40 »
Usta Aga E'nin resimdeki saça etkisi ne olur sence.
finas tarzı ilaçlar kullanmak istemiyorum.
Aga e tarzı şeylerden bir fayda gorurmuyum,yoksa parama mi yazık?
« Son Düzenleme: 24 Mart 2022, 15:24:42 Gönderen: Dur »

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2022, 15:04:55 »
Dostum elbette ufak da olsa faydası görülür.
Fakat beklentiyi yükseltmemen gerek.
Tatmin etmez yani.
Saç en geç tepki veren parçalardan biri.
Sabır gerektiriyor.
Nice Finasterid kullanan var. 6 aydan önce sonuç alınmaz. Oradan hesap et.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2022, 15:20:06 »
Bahsettiğiniz tableti veya benzeri olan xpecia'yı deneyebilirsiniz ancak sürekli kullanmanız gerekir. Sonuçlar dökülme şiddetinize göre değişecektir. Başlayıp en az 6 ay kullandıktan sonra karar verirsiniz. Baktınız olmuyor o zaman finasterid i düşünebilirsiniz.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Facebook Twitter Instagram