Gönderen Konu: 21 YAŞINDAYIM BU SAÇ EKİLİR Mİ  (Okunma sayısı 703 defa)

jfhwcjwkdhlmxfjjsjs

• Yeni üye
  • *
21 YAŞINDAYIM BU SAÇ EKİLİR Mİ
« : 14 Nisan 2022, 15:04:34 »
Arkadaşlar şuan 21 yaşındayım ve saçlarım yaklaşık 17-18 yaşından beri dökülüyor ve şuan bu şekilde. Sizce saçlarımı ektirmeli miyim çünkü artık benim için problem olmaya başladı. Yani bu saçım ekim yapmaya müsait mi. Lütfen bilen ve anlayan arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim. Teşekkürler.

Allison

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 21 YAŞINDAYIM BU SAÇ EKİLİR Mİ
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2022, 16:47:42 »
Arkadaşlar şuan 21 yaşındayım ve saçlarım yaklaşık 17-18 yaşından beri dökülüyor ve şuan bu şekilde. Sizce saçlarımı ektirmeli miyim çünkü artık benim için problem olmaya başladı. Yani bu saçım ekim yapmaya müsait mi. Lütfen bilen ve anlayan arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim. Teşekkürler.
Dökülmen devam edecek kardeşim saç tellerin çok ince bence ektirme memnun kalmazsın birkaç yıla önler de gidecek gibi şu anlık kazıtabilirsin eğer yakıştırırsan kendine hep kazıtarak devam et saç ekimi işine hele ki bu yaşta hiç girme

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2022, 17:28:24 »
Dökülmen devam edecek kardeşim saç tellerin çok ince bence ektirme memnun kalmazsın birkaç yıla önler de gidecek gibi şu anlık kazıtabilirsin eğer yakıştırırsan kendine hep kazıtarak devam et saç ekimi işine hele ki bu yaşta hiç girme
+100 aynen öyle.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2022, 22:24:58 »
Var olan saçların Ekim sonrası baya bir travmaya girer şuan ekim için çok erken birkaç yıl daha bekle dokulmen devam edecek çünkü sonra buradan takip ettiğin bir merkezde ekim yaptır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2022, 23:09:39 »
Saç ekimine genelde uygun olmayan bir dökülme tipin var ektirsende genelde zayıf sonuçlar oluyor donör idare eder anne saçların dht den aşırı etkileniyor genel bir incelme söz konusu
Ekilenlerde beslenmekte çok zorluk çeker

Kendi saçlarını güçlendirmeye bak diyeceğim ama
Hızlı ve etkili bir dökülme

İstersen ilaç tedavisi dene öncelik olarak
Global Moderator

jfhwcjwkdhlmxfjjsjs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Nisan 2022, 03:07:47 »
Abi ben anlamadım şimdi uygun olmayan dökülme tipi ne demek ve anne saçların dht den etkilenmesi ne oluyor biraz bilgi verir misin rica etsem

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 15 Nisan 2022, 03:33:36 »
 yasın uygun değil ama yan etkilerini goze alıyorsan finasterid dene dermollerde uygula eğer 6 ay sonra finasteridden olumlu cevap alırsan ekime git ve ilaca devam et.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

jfhwcjwkdhlmxfjjsjs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 15 Nisan 2022, 09:35:13 »
Yani finastreid ilacını biraz araştırdım yan etkilerini göze almak istemem saçım olsun diye sağlığımdan olamam. Farklı yöntemler var mı önerebileceğiniz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 15 Nisan 2022, 12:05:12 »
 igf prp yontemlerini deneyebilirsin ama bu saç finasterid ister
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram