Gönderen Konu: Bunun sebebi sizce proscar mi  (Okunma sayısı 422 defa)

muroreis

• Hero Member
Bunun sebebi sizce proscar mi
« : 18 Nisan 2022, 00:51:18 »
5 gündür 1/5 proscar kullanıyorum , böyle bı içim kıpır kıpır enerji patlaması geliyo yerimde duramiyom hayatımda değişen bişey yok ekstradan kullandığım bişey yok proscar sebep oluyo olabilir mi buna daha enerjik hissediyorum kendimi

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Bunun sebebi sizce proscar mi
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2022, 00:55:33 »
"The author concluded that patients taking this medication (Finasteride) may experience depressive symptoms and suicidal thoughts, and clinicians should advise patients of potential of the risk of adverse side effects."

Kaynak: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5734544/

Kısaca hayır. Tam tersine depresyon ve intihar düşüncelerini süsleyen bir etkisi var. Başka bir şey vardır hayatında seni hınzır.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2022, 00:57:50 »
 baharın gelişidir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2022, 01:02:25 »
"The author concluded that patients taking this medication (Finasteride) may experience depressive symptoms and suicidal thoughts, and clinicians should advise patients of potential of the risk of adverse side effects."

Kaynak: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5734544/

Kısaca hayır. Tam tersine depresyon ve intihar düşüncelerini süsleyen bir etkisi var. Başka bir şey vardır hayatında seni hınzır.
Keşke mutlu edecek başka şeyler olsa be :D
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2022, 06:03:56 »
Ben de aynı şekilde hissetmiştim. Bu mücadele etmenin verdiği motivasyon. Benzer etki yeni kıyafet alındığında veya kuaförden çıkıldığında da oluşur. Vücudunu önemsediğini, ona baktığını hissediyorsun ve bu seni mutlu ediyor.  Saç dökülmesinin ilk etaplarında elimizden hiçbir şey gelmeyeceğine inanıyoruz. Her dökülen tel çaresizl hissettiriyor.Bunu engelleyebileceğine inanmak çaresizliği, mutluğa dönüştürüyor. Stresin agayı tetiklediğini biliyoruz. Bu yüzden psikolojiyi diri tutmak önemli.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Nisan 2022, 06:51:50 »
Nerden aldın proscarı? Ufakça Renkli üzerinde değişik değişik simgeler olan bir hap mı kullandığın?

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Nisan 2022, 15:27:09 »
Nerden aldın proscarı? Ufakça Renkli üzerinde değişik değişik simgeler olan bir hap mı kullandığın?
Eczaneden aldım , hapların rengi mavi ve simgeler var üstünde bide 10 TL'ye hap kutusu aldım bı kısmında kırma aparatı var onla kiriyorum
Her gün 1/4 proscar 

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 18 Nisan 2022, 15:28:17 »
Ben de aynı şekilde hissetmiştim. Bu mücadele etmenin verdiği motivasyon. Benzer etki yeni kıyafet alındığında veya kuaförden çıkıldığında da oluşur. Vücudunu önemsediğini, ona baktığını hissediyorsun ve bu seni mutlu ediyor.  Saç dökülmesinin ilk etaplarında elimizden hiçbir şey gelmeyeceğine inanıyoruz. Her dökülen tel çaresizl hissettiriyor.Bunu engelleyebileceğine inanmak çaresizliği, mutluğa dönüştürüyor. Stresin agayı tetiklediğini biliyoruz. Bu yüzden psikolojiyi diri tutmak önemli.
Evet reis dediğin mantıklı buda olabilir , ilerleyen zamanda belki yan etki yaşayacağım bunu bilemem ama şuan her gün o hapı atmak güvende hissettiriyo yan etki konusuda hic aklıma gelmiyor
Her gün 1/4 proscar 

Facebook Twitter Instagram