Gönderen Konu: Dr KORAY ERDOĞAN Asmed saç ekimi fiyatları  (Okunma sayısı 82017 defa)

Mentalist

 • Newbie
 • *
 • İleti: 20
Ynt: Dr KORAY ERDOĞAN Asmed saç ekimi fiyatları
« Yanıtla #285 : 28 Haziran 2020, 16:19:57 »
  bu.indirimler  olmadan  önce  tdemiştim  indirim  olacak  .   :D .  Yine söylüyorum  ☺

Katılıyorum, bu fiyata ektirecek insan sayısı Türkiye’de bir elin parmaklarını geçmez. Yanlış ve acele karar verilmiş, geri dönülür umarım.

Don Vito Corleone

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 2113
 • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Dr KORAY ERDOĞAN Asmed saç ekimi fiyatları
« Yanıtla #286 : 28 Haziran 2020, 16:30:20 »
Katılıyorum, bu fiyata ektirecek insan sayısı Türkiye’de bir elin parmaklarını geçmez. Yanlış ve acele karar verilmiş, geri dönülür umarım.
dünya  genelinde   su anda ekonomik  kriz  var   insanlar işten  çıkarıldı  v.s     önümüzdeki  yaza kadar   böyle  devam.eder   tahminim   

newbie2017

 • Full Member
 • ***
 • İleti: 155
 • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr KORAY ERDOĞAN Asmed saç ekimi fiyatları
« Yanıtla #287 : 03 Temmuz 2020, 16:34:42 »
indirimin devam etmesi sanıyorum temenniniz ama verilen hizmet küresel bir hizmet ve tam rekabet ortamı var. bu fiyata alıcı buluyorken kimse gidip grafti 5 liradan ekime devam etmez hayal kurmayın. 4 hastaya graft başına 5 liradan saç ekeceğine tanesini 2.5 euro dan eker ne kendini yorar ne de risk alır. sonuçta her müşteri taşınan yeni bir risk ve efordur.

Temenni de bulunmak yerine bence herkes hizmet yada ürün ihrac edecek ve küresel pazar da yer bulacak hareketlere girmeli. bu forum çok kıymetli bu su götürmez bir gerçek. şu forumda harcadığımız saatleri, survivor izlediğimiz saatleri kendimizi geliştirmek için harcasaydık ülke ekonomisi şahlanırdı. ama malesef vatandaş herşey de kolayın derdinde, emek vereyim katma değer sağlayayım kimsenin derdi değil. bugün saç ekimi turizminin türkiyeye ekonomik katkısı (pandemi öncesi) kayıt dışı ekonomi de dikkate alındığında yıllık 2 milyar dolar seviyesinde. bu kadar rağbet görüyorken bu mevcut fiyatlar hayal arkadaşlar. çalışanını ve türkiyedeki talebi eritmek için yapılmış bir hareket. hem çalışanların eli körelmedi, hemde zaten şu anki haliyle de piyasanın çok üzerinde bir fiyatlama var. ucuza kalite olmaz arkadaşlar. herkes porsche alamadığı gibi herkes asmed'de, feruduni'de, juan couto'da saç ektirmez, ektiremez. bu bir fırsattı yakalayanlar şanslıydı, keşke hiç pandemi olmasaydı da bu şansı yakalamasaydık. bugün saç ekiminden ekonomik tasarruf ettiği yanılgısına kapılan gurüh bilsinki yarın büyük krizler biz ve bizler gibi gelişmemiş, üretmemiş, ithalat bağımlısı ülkelerin kapısında.

iyisimi biz bu işleri bırakalım nasıl üretiriz, nasıl katma değer sağlarız ona bakalım :)     
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2020, 17:11:10 Gönderen: newbie2017 »

 

Facebook Twitter Instagram