Gönderen Konu: Dr KORAY ERDOĞAN Asmed saç ekimi fiyatları  (Okunma sayısı 161170 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Dr KORAY ERDOĞAN Asmed saç ekimi fiyatları
« Yanıtla #286 : 28 Haziran 2020, 16:30:20 »
Katılıyorum, bu fiyata ektirecek insan sayısı Türkiye’de bir elin parmaklarını geçmez. Yanlış ve acele karar verilmiş, geri dönülür umarım.
dünya  genelinde   su anda ekonomik  kriz  var   insanlar işten  çıkarıldı  v.s     önümüzdeki  yaza kadar   böyle  devam.eder   tahminim   

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #287 : 03 Temmuz 2020, 16:34:42 »
indirimin devam etmesi sanıyorum temenniniz ama verilen hizmet küresel bir hizmet ve tam rekabet ortamı var. bu fiyata alıcı buluyorken kimse gidip grafti 5 liradan ekime devam etmez hayal kurmayın. 4 hastaya graft başına 5 liradan saç ekeceğine tanesini 2.5 euro dan eker ne kendini yorar ne de risk alır. sonuçta her müşteri taşınan yeni bir risk ve efordur.

Temenni de bulunmak yerine bence herkes hizmet yada ürün ihrac edecek ve küresel pazar da yer bulacak hareketlere girmeli. bu forum çok kıymetli bu su götürmez bir gerçek. şu forumda harcadığımız saatleri, survivor izlediğimiz saatleri kendimizi geliştirmek için harcasaydık ülke ekonomisi şahlanırdı. ama malesef vatandaş herşey de kolayın derdinde, emek vereyim katma değer sağlayayım kimsenin derdi değil. bugün saç ekimi turizminin türkiyeye ekonomik katkısı (pandemi öncesi) kayıt dışı ekonomi de dikkate alındığında yıllık 2 milyar dolar seviyesinde. bu kadar rağbet görüyorken bu mevcut fiyatlar hayal arkadaşlar. çalışanını ve türkiyedeki talebi eritmek için yapılmış bir hareket. hem çalışanların eli körelmedi, hemde zaten şu anki haliyle de piyasanın çok üzerinde bir fiyatlama var. ucuza kalite olmaz arkadaşlar. herkes porsche alamadığı gibi herkes asmed'de, feruduni'de, juan couto'da saç ektirmez, ektiremez. bu bir fırsattı yakalayanlar şanslıydı, keşke hiç pandemi olmasaydı da bu şansı yakalamasaydık. bugün saç ekiminden ekonomik tasarruf ettiği yanılgısına kapılan gurüh bilsinki yarın büyük krizler biz ve bizler gibi gelişmemiş, üretmemiş, ithalat bağımlısı ülkelerin kapısında.

iyisimi biz bu işleri bırakalım nasıl üretiriz, nasıl katma değer sağlarız ona bakalım :)     
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2020, 17:11:10 Gönderen: newbie2017 »

togo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #288 : 28 Temmuz 2020, 19:11:45 »
Merhaba dostlar,

kampanyadan sonra yani 1 Eylül ayindan itibaren ASMEDin normal fiyatlari nasil olacagi hakkinda bilginiz var mi? ASMED ekibinin fiyati 2€ yükselecegini okumustum forumda.
Tesekkürler.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #289 : 28 Temmuz 2020, 20:34:17 »
Merhaba dostlar,

kampanyadan sonra yani 1 Eylül ayindan itibaren ASMEDin normal fiyatlari nasil olacagi hakkinda bilginiz var mi? ASMED ekibinin fiyati 2€ yükselecegini okumustum forumda.
Tesekkürler.

Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #290 : 28 Temmuz 2020, 20:45:56 »
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #291 : 28 Temmuz 2020, 20:52:16 »
Oni bu yeni uygulama mı?

Geçenler de Hintell Başkan paylaşmıştı onu aktardım bende. Evet ama güncel fiyatlar şimdilik böyle.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #292 : 28 Temmuz 2020, 21:19:40 »
Geçenler de Hintell Başkan paylaşmıştı onu aktardım bende. Evet ama güncel fiyatlar şimdilik böyle.

Kaçırmışım ben..
İkinci ekime yetişir mi bu fiyatlar? Yani demem o ki ne  zamana kadar geçerli?
Asmed ekimim için:

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #293 : 28 Temmuz 2020, 21:41:24 »
Kaçırmışım ben..
İkinci ekime yetişir mi bu fiyatlar? Yani demem o ki ne  zamana kadar geçerli?

Bilemem Asmed'e danışmak lazım. Sizin ikinci ekiminiz için 1 yıl zaman beklemeniz gerek, yani Asmed'den de net cevap veremezler bence :). Pandemi de var şuan ileriyi kestirmek oldukça zor. Muhtemelen bir süre böyle devam ederler ama. Olmadı önden randevu alırsınız. Normalde Asmed'in randevuları dolu oluyor zaten bu pandemi de denk geldi bize hemen ekim yaptırdık :).

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #294 : 01 Ağustos 2020, 11:21:42 »
Bilemem Asmed'e danışmak lazım. Sizin ikinci ekiminiz için 1 yıl zaman beklemeniz gerek, yani Asmed'den de net cevap veremezler bence :). Pandemi de var şuan ileriyi kestirmek oldukça zor. Muhtemelen bir süre böyle devam ederler ama. Olmadı önden randevu alırsınız. Normalde Asmed'in randevuları dolu oluyor zaten bu pandemi de denk geldi bize hemen ekim yaptırdık :).

Bilge hanım min 6 ay beklemeniz lazım demişti ikinci op için
Asmed ekimim için:

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #295 : 01 Ağustos 2020, 17:37:43 »
Bilge hanım min 6 ay beklemeniz lazım demişti ikinci op için

Doğru demiş hatta 1 yıla kadar ekim de yapmazlar bana göre. Ben fiyatı sabitlemek açısından yazdım. Önden randevu alınabilir bence. Ama bence siz planlı gittiğiniz için Asmed size zorluk çıkartmaz. Tek sıkıntı pandemiden dolayı yabancı hastalarda bekledi, onların talebi yoğun olursa randevu almak zorlaşır sadece. Ben gittiğimde Türk neredeyse yoktu, 3 tane Türk'e denk geldiysem konuşmalarından 6 - 7 tane farklı günlerde yabancılara denk geldim.

edit: imla
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2020, 15:03:24 Gönderen: onizuka eikichi »

Nikmacro

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #296 : 03 Ağustos 2020, 18:02:59 »
boyle mantık mı var greft basına 2.5 euro dalga gecıyorlar ınsanlar gıdıp yaptıranda suc

hebelek

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #297 : 04 Ağustos 2020, 12:46:06 »
Asmed’in yeni güncel fiyat bilgileri

Hintell, bu sabit kur oranini nasil isteyebiliris ASMED'den ? Teklif almak istedigimide fiyatlari dogrudan euro olarak teklif ettiler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #298 : 05 Ağustos 2020, 10:45:19 »
İsteneme gerek yok kur yukarda yazıyor verilen fiyatı o kurdan hesaplarsın Tl verirsin
Global Moderator

Expan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #299 : 19 Ağustos 2020, 09:55:39 »
Güncel fiyat bilgisi nedir bilen varmi?

Facebook Twitter Instagram