Gönderen Konu: Ekimden sonra Fin+Vitaminlere hemen başlanır mı?  (Okunma sayısı 584 defa)

titanic5

• Hero Member
Ekimden sonra Fin+Vitaminlere hemen başlanır mı?
« : 20 Nisan 2022, 15:55:15 »
Ekimin 2 güne yayılacağını düşünürsek eğer Fin+Vitaminlere 4. günden itibaren başlanır mı?
Bazı merkezler sanırım daha geç başlatıyorlar ama nedenini bilmiyorum

Ben ne kadar erken başlarsak şok dökülmenin daha az olacağını düşünüyorum şahsen. Bir yerden duymadım bu kendi düşüncem. Losyona mesela 20. günden itibaren başlamayı düşünüyorum

Siz ne yaptınız ekiminizde? Ne zaman başladınız? Merkez hemen başlama derse eğer onlara uymayıp erken başlarsak nasıl olur?

Robert

• Hero Member
Ynt: Ekimden sonra Fin+Vitaminlere hemen başlanır mı?
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2022, 02:35:25 »
Vitaminleri kan sulandirici ilaçlari 1 hafta önceden bırakıp ekimden hemen sonra başlayabilirsin finasteride ben ekimden 2 gün önce ara verip sonra hemen başladım çünkü vitamin falan değil

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2022, 02:40:23 »
 minnoxu 10 gun once bıraktırırlar 2 hafta sonra falan baslattırırlar bazı kan sulandırıcı şeleri yasaklarlardı eskiden.ama fin vitamin hağı falan yasaklar arasında duymadım.kafana takılıyorsa 1 hafta once bırakıp 1 hafta sonra baslarsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2022, 19:26:26 »
bence finasteride ara verilmemeli çünkü saç ekim operasyonu için negatif bir durum teşkil edecek herhangi bir etkisi yok finasteridin.

deepblue

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2022, 14:58:49 »
vitamin hapı ekimden öncede sonrada kullanılır.bir zararı yok.aspirin değil sonucta

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2022, 16:31:56 »
Ekimden 6 ay önce başlamalısın.
Ekimden sonra hemen başlanır evet
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2022, 16:48:22 »
minnoxu 10 gun once bıraktırırlar 2 hafta sonra falan baslattırırlar bazı kan sulandırıcı şeleri yasaklarlardı eskiden.ama fin vitamin hapı falan yasaklar arasında duymadım.kafana takılıyorsa 1 hafta once bırakıp 1 hafta sonra baslarsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram