Gönderen Konu: Esteniv 4000 greft saç ekimi yaş 28  (Okunma sayısı 528 defa)

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
Esteniv 4000 greft saç ekimi yaş 28
« : 30 Nisan 2022, 19:54:13 »
Merhaba arkadaşlar bugün (30/04/2022) saç ekimimi gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Esteniv firma ismi işlemi gerçekleştirdigim yer acedemica hastanesi toplam 4000 greftlik alım yapıldı. + Prp uygulandı. Doktor ismi Zafer bey soyisim olarak kusura bakmayın aklımda değil şuanda öğrendiğim zaman eklerim. Kanal açma işlemini doktor Zafer bey gerceklestirdi. Onun dışındaki tüm işlemleri iki hemşire hanım ilgilendi. Oldukça işleri titizlikle yapmaya çalıştılar. Keyifli bir vakitti sık sık sorun olduğunda söylememi istediler sorun yaşamadım. İlaç vs takviye almadım henüz firmada vermedi. Oldukça uygun fiyata yaptığımdan olabilir. Sadece ağrı kesici ve sprey samsuan verildi. Ama ek olarak finasterid kullanıcam ve prp tedavisini aylık olarak 4-6 seans gerçekleştirmeyi planlıyorum. Umarım güzel sonuçlar alırım. Şimdiden hayırlısı olsun. Düşüncelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
Ynt: Esteniv 4000 greft saç ekimi yaş 28
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2022, 19:57:27 »
Bunlarda ekimden önceki saç durumum

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2022, 19:59:53 »
Bu arada arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum. Verilen öneriler için şimdiden teşekkür ederim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2022, 20:18:14 »
Hoşgeldin kardeşim. Hayırlı olsun.
Ekim alanını tam görebilsek daha iyi olurdu.
Şuan biraz bulanık.

Ön çizgi biraz garip olmuş.
Öyle şakaklara ekim her babayiğidin harcı değildir.

Ön çizgi civarı sık, arkaya doğru ise seyrek ekilmiş.
Çıkarsa memnun olursun diye düşünüyorum.
Hayırlısı bakalım.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2022, 20:23:01 »
Aynen ekimden yeni çıktım. O yüzden halsizim fotoğraflarla ilgili guncellemelerim olacak biraz kendime gelince
Önden şık bir sekilde başlamayı uyugun gördü doktor çünkü mevcut saclar yok gibi düşünerek yapmayı uygun gördük dokulmem devam edeceği için tepe bölgesi zaten tek seansta girişebilecegim bir durumum yoktu o yüzden ikinci seansa bırakmayı daha doğru buldum. Sakal destekli tepe şeklinde yapacağım ins ileriki zamanlarda

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2022, 20:32:56 »
Aynen ekimden yeni çıktım. O yüzden halsizim fotoğraflarla ilgili guncellemelerim olacak biraz kendime gelince
Önden şık bir sekilde başlamayı uyugun gördü doktor çünkü mevcut saclar yok gibi düşünerek yapmayı uygun gördük dokulmem devam edeceği için tepe bölgesi zaten tek seansta girişebilecegim bir durumum yoktu o yüzden ikinci seansa bırakmayı daha doğru buldum. Sakal destekli tepe şeklinde yapacağım ins ileriki zamanlarda
Mantıklı düşünmüşsün dostum.
Hele dinlen sen sonra atarsın resimleri.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Mayıs 2022, 17:25:49 »
Merhaba bugün ilk yıkamamı yapmış bulunmaktayım. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Gökhan BAYHAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2022, 15:53:52 »
Merhaba arkadaşlar bugün kavuk dökümü yikamamı gerçekleştirmiş bulunmaktayım. (10. Gün) değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Facebook Twitter Instagram