Gönderen Konu: Mebahair 4000 greft saç ekimi yaş 27 21.07.22  (Okunma sayısı 256 defa)

Gokberkobut

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Mebahair 4000 greft saç ekimi yaş 27 21.07.22
« : 28 Temmuz 2022, 14:24:00 »
Merhabalar iyi günler diliyorum herkese ben bundan yaklaşık 1 hafta önce sac ekimi yaptırdım bir tanıdık vasıtasıyla. Yaklaşık 6 yıldır özellikle ön bölgemde dökülmelerim oldu erken erken diye diye bugünlere kadar getirdik geçen hafta işlemini yaptirmis bulunmaktayim.
  Saçlarım ince telli olduğu için donor bölgemin fotoğraflarda iyi gözükmesine nazaran kök alan hocamızın dediğine göre donor bölgeden istediği kadar kökü alamamış. Normalde ilk baş görüştüğümüz de 5000 kadar kök alınabilir gözüyle bakiliyordu.
 On taraflara sık ekim yapılacağı yaklaşık ortalama 3500 civarinin on bölgeye arka taraflara doğru geri kalan köklerin sıkılaştırma olarak ekleneceginde kararlaştırdik.
  On çizgim ilk baslarda biraz daha asagidaydi fakat ilk görüştüğüm Mert hoca çizgiyi biraz daha yukarı alarak daha doğal bir görünüm saglanacagini söyledi ve böyle bir çizgide karar kıldık.(bir taraf diğer tarafa göre daha yukarıda böyle milimlik denebilcek düzeyde onun da sebebini cetvel gibi çizilince dogalliktan biraz uzaklasilacagi söylendi ve benim de aklıma yattı açıkçası)
  Umarım başarılı bir sonuç alınabilir herkese iyi forumlar

Gokberkobut

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Mebahair 4000 greft saç ekimi yaş 27 21.07.22
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2022, 14:29:49 »
Evde dururken çekmiştim hepsini o yüzden biraz günler karışık attım

Facebook Twitter Instagram