Gönderen Konu: Dışarda özgür hissetmeyi özledim  (Okunma sayısı 1123 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Dışarda özgür hissetmeyi özledim
« : 01 Mayıs 2022, 02:15:42 »
Saç problemi olandan beri iyice dışarda durasım gelmiyor.Olup olmadık triplere giriyorum.Rahat hareket edemiyorum.İçime kapanık oldum resmen.Sanki dışarda kendimi kamufle etmeye çalışıyorum.Hemen işi gücü hallediyim gidiyim kafasındayım.İnsanlar görmesin, incelemesin derdindeyim.Diğer insanlar gibi özgürce dilediğim gibi davranamıyorum.Herşeyime dikkat ediyorum.Çünkü çirkin birinin yaptıkları daha fazla göze batıyor.Bende fark edilmek istemiyorum.Şapka takıyorum hala maske ile dolaşıyorum.Valla ben çok özledim eski zamanlarımı.Ne güzel çocukken kimse umursamazdı.Hayattan zevk alıyordum.Şimdi ise cehennemi yaşıyorum.Birde bende haset ve kıskançlıkta çok arttı.Bildiğin kin güdüyorum.Özelliklede saçlı yakışıklı insanlara karşı.Güzel kadınlarada garezleniyorum.Çünkü güzel kadınlar tarafından bu halde kabul edileceğimi düşünmüyorum.Allahı var ağzım iyi laf yapar, güzelde konuşurum, sempatik ve komiğimdir yani öyle düşünüyorum.Fakat bu tarz şeyler işte kültürlü olmam veya oturmuş iyi bir kişiliğin yetmiyceğini biliyorum.İlla ki tipte cortlıycam.Bu yüzden cinsiyetçilikte başladı.Hadi tüm bunları geçtim para başlı başına problem.Yetiyor çok şükürde yanımdan geçen onlarca 2022 model aracı birde kadın kullandığını görünce iyice morelim bozuluyor.Yanlış anlaşılmasın kadını küçümsemek için demiyorum.Fakat ben erkek halimle yapamıyorum onların yapması ayrı koyuyor.Çünkü erkeğin bence güçlü görünmesi lazım.Bende parada yok tipide kurtaramıyoruz.Para getirmeyen kariyerde bir boka yaramaz.

İtim ben it yalvarırım yardım edin.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Dışarda özgür hissetmeyi özledim
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2022, 02:18:38 »
Abi acil durum kiti yok mu Virtüöz dönüşmeye başlıyor.

Hem de zombiye falan değil.

En kötüsü, Davy Jones'e.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2022, 02:19:58 »
Abi acil durum kiti yok mu Virtüöz dönüşmeye başlıyor.

Hem de zombiye falan değil.

En kötüsü, Davy Jones'e.

Beni hor görmeyin yalvarırım yardım edin.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 01 Mayıs 2022, 04:06:03 »
Saç problemi olandan beri iyice dışarda durasım gelmiyor.Olup olmadık triplere giriyorum.Rahat hareket edemiyorum.İçime kapanık oldum resmen.Sanki dışarda kendimi kamufle etmeye çalışıyorum.Hemen işi gücü hallediyim gidiyim kafasındayım.İnsanlar görmesin, incelemesin derdindeyim.Diğer insanlar gibi özgürce dilediğim gibi davranamıyorum.Herşeyime dikkat ediyorum.Çünkü çirkin birinin yaptıkları daha fazla göze batıyor.Bende fark edilmek istemiyorum.Şapka takıyorum hala maske ile dolaşıyorum.Valla ben çok özledim eski zamanlarımı.Ne güzel çocukken kimse umursamazdı.Hayattan zevk alıyordum.Şimdi ise cehennemi yaşıyorum.Birde bende haset ve kıskançlıkta çok arttı.Bildiğin kin güdüyorum.Özelliklede saçlı yakışıklı insanlara karşı.Güzel kadınlarada garezleniyorum.Çünkü güzel kadınlar tarafından bu halde kabul edileceğimi düşünmüyorum.Allahı var ağzım iyi laf yapar, güzelde konuşurum, sempatik ve komiğimdir yani öyle düşünüyorum.Fakat bu tarz şeyler işte kültürlü olmam veya oturmuş iyi bir kişiliğin yetmiyceğini biliyorum.İlla ki tipte cortlıycam.Bu yüzden cinsiyetçilikte başladı.Hadi tüm bunları geçtim para başlı başına problem.Yetiyor çok şükürde yanımdan geçen onlarca 2022 model aracı birde kadın kullandığını görünce iyice morelim bozuluyor.Yanlış anlaşılmasın kadını küçümsemek için demiyorum.Fakat ben erkek halimle yapamıyorum onların yapması ayrı koyuyor.Çünkü erkeğin bence güçlü görünmesi lazım.Bende parada yok tipide kurtaramıyoruz.Para getirmeyen kariyerde bir boka yaramaz.

beraber intihar edebiliriz

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 01 Mayıs 2022, 04:16:39 »
Davy reis herkesin pskolojisni bozdun.herkes havlamaya basladi allahtan benim kararmalar basladi baslamasaydi yada ilerde suanki gibi kalirsa bende havlarim itim ben iti derim.davy bulusacisin sevimlir git bu siteden.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 01 Mayıs 2022, 04:17:54 »
Şu imtihan dünyasında yapılacak en yanlış şeyi yaparsın dostum.

Mücadele ederek tevekkül edelim, sabır edelim.

Seni fark ettim. Çok fazla akrabayı takıyorsun.
Ne dedikleri seni çok ilgilendiriyor.

En iyisi mi sen onlarla iletişimi kes kardeşim.
Bu şekil olmaz. Seni sen olarak sevenlere kıymet ver bence.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Mayıs 2022, 04:45:46 »

Hocam bunlar hep finasteride'nin yan etkileri psikolojinin içine etmiş senin. Bırak istersen sen.
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 01 Mayıs 2022, 13:35:52 »
Şu imtihan dünyasında yapılacak en yanlış şeyi yaparsın dostum.

Mücadele ederek tevekkül edelim, sabır edelim.

Seni fark ettim. Çok fazla akrabayı takıyorsun.
Ne dedikleri seni çok ilgilendiriyor.

En iyisi mi sen onlarla iletişimi kes kardeşim.
Bu şekil olmaz. Seni sen olarak sevenlere kıymet ver bence.
abi yaş yolun yarına yakınlaştı.Baba öldü borc öde işsiz kla vs derken   Cepte metelik yok. GSs prim borcu olmuş 7bin akrabalar beni görmeyeli 2 sene oluyor... Onlar işe gidip çalışmadığım için beni yeri yorlar zaten eğitimde yok. Ha işe gireyim desen oda full stres. Güvenlik işi yaptık şu zamana kadar. Am hep kötü yerler oda stresimi bozmuştur kavga dövüş çok oluyordu insanda stres olmaz mı kafa mı kalır.
Ha akrabalar saçımın bu hale geldigini bilseler daha çok gülerler oda ayrı.
Benim çevreye katılmamamın en buyuk sebebi bu duruma gelmem daha önce bahsettim. Annennemin yengemin babasının cenazelerini bile gidemedim. Eskiden böyle degildim nere olsa giderdim koştururdum. Parmakla gösterilirdim.
İnsan diyor ki böyle imtihanın içine edeyim... Kaldıramıyorum hala dert üstüne dert.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 01 Mayıs 2022, 21:22:08 »

Bu şekilde kaybedemem.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 01 Mayıs 2022, 21:26:50 »

Hocam bunlar hep finasteride'nin yan etkileri psikolojinin içine etmiş senin. Bırak istersen sen.

Yok bu psikolojik sıkıntı finden öncede vardı.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 02 Mayıs 2022, 02:36:33 »
abi yaş yolun yarına yakınlaştı.Baba öldü borc öde işsiz kla vs derken   Cepte metelik yok. GSs prim borcu olmuş 7bin akrabalar beni görmeyeli 2 sene oluyor... Onlar işe gidip çalışmadığım için beni yeri yorlar zaten eğitimde yok. Ha işe gireyim desen oda full stres. Güvenlik işi yaptık şu zamana kadar. Am hep kötü yerler oda stresimi bozmuştur kavga dövüş çok oluyordu insanda stres olmaz mı kafa mı kalır.
Ha akrabalar saçımın bu hale geldigini bilseler daha çok gülerler oda ayrı.
Benim çevreye katılmamamın en buyuk sebebi bu duruma gelmem daha önce bahsettim. Annennemin yengemin babasının cenazelerini bile gidemedim. Eskiden böyle degildim nere olsa giderdim koştururdum. Parmakla gösterilirdim.
İnsan diyor ki böyle imtihanın içine edeyim... Kaldıramıyorum hala dert üstüne dert.
Abi akrabalar seni ortaya alıp senle dalga mı geviyorlar birde insan kendine acimayi bırakırsa kendini bulur yanlış anlama sana akıl verecek ne yastayım ne de bilgideyim ama insanda para olmayınca hiç birşey olmuyor bence kendine bir iş bul ve çalış sonra saç ektirirsin hem hayatını yoluna koyarsın
  • Yaşınız 25

BahtsızBedevi31

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 02 Mayıs 2022, 09:50:58 »
Abi sen minoxile başlasana niye değişik serumlarla uğraşıyorsun? 2 seneliğine de olsa saç çıkar özgüvenin yerine gelir. Hatta fin de kullanıyorsun belki uzun yıllar etkisini kaybetmez.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 02 Mayıs 2022, 16:06:16 »
Abi sen minoxile başlasana niye değişik serumlarla uğraşıyorsun? 2 seneliğine de olsa saç çıkar özgüvenin yerine gelir. Hatta fin de kullanıyorsun belki uzun yıllar etkisini kaybetmez.

Ben kullanıp bıraktım zaten.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Mayıs 2022, 16:12:22 »
Ben kullanıp bıraktım zaten.
Valla niye bıraktın merak etmedim değil kardeşim saç aslında tam minox+biotinlik durmuyor değil yani
  • Yaşınız 31

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 02 Mayıs 2022, 17:58:47 »
Valla niye bıraktın merak etmedim değil kardeşim saç aslında tam minox+biotinlik durmuyor değil yani

250 tl her ay vermem.Procapilin etken maddesi ondan daha pahalı ama daha ucuz.Saç tamam eyvallahta fırsatçılara tavizde verecek değilim.Zaten ekim yaptıracağım için bırakmak zorundayım.Ayrıca sürekli kullanmayada gelemem.Olabilecek maksimum sonucu gördüm tatmin etmedi.Kepeğide cabası.Uzun yıllar kullanıncada kılcal damarları zedeliyor.Döngü denen şeyde yaşamak morel bozuyor.İlaca sanki 1-2 ay boşa para veriyon.Gerek yok fin yetiyor şimdilik.O arada da yeni ürünler deniyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Facebook Twitter Instagram