Gönderen Konu: Minoxil dudasteride enjekte  (Okunma sayısı 664 defa)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Minoxil dudasteride enjekte
« : 01 Mayıs 2022, 18:36:20 »
Arkadaşlar merhaba küçük insülin enjeksiyonlardan aldım içine 1 fıs minox dut karisimi sikiyorum dermis  dedigimiz en dış deri altına minik enjekte ediyorum 1ml yarısını ancak kullanıyorum felaket derecede yanma oluyor hemen geçiyor büyük ihtimal yanma minox içindeki alkolden kaynaklanıyor olabilir.sorum şu sizce bu uygulama fayda verir mi yoksa çok tehlikeli bir uygulamamı??

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Minoxil dudasteride enjekte
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2022, 18:46:48 »
İyice millet manyaklaştı.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

haydibreewolf

• Full Member
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2022, 18:48:06 »

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Mayıs 2022, 19:45:42 »
Arkadaşlar merhaba küçük insülin enjeksiyonlardan aldım içine 1 fıs minox dut karisimi sikiyorum dermis  dedigimiz en dış deri altına minik enjekte ediyorum 1ml yarısını ancak kullanıyorum felaket derecede yanma oluyor hemen geçiyor büyük ihtimal yanma minox içindeki alkolden kaynaklanıyor olabilir.sorum şu sizce bu uygulama fayda verir mi yoksa çok tehlikeli bir uygulamamı??
Şu forumda yazılan bazı şeylere acı acı gülüyorum gerçekten,allah kimseye çaresiz dert vermesin..dene hocam boşver dene sen bence,biz saç sorunlular olarak tüm tehlikelere kafa atan,bilim üstü varlıklarız enjeksiyon nedir ki.Ben de daha neler yapabilirim saçlar için diye bazen böyle düşünüyorum ama aklıma hiçbişey gelmiyor,kafa duruyor sanki sonra 'muhtemelen dutasın etkisidir,olur öyle' diyorum kendime ve hayatıma devam ediyorum.
  • Yaşınız 31

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 01 Mayıs 2022, 19:49:05 »
Hocam minox damarı genişletmek suretiyle işlevini yerine getiriyor direk enjektör ile kafaya vurmak bence riskli
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 01 Mayıs 2022, 19:51:48 »
Dut minin içindeki alkolden çok daha fazla yakıyor tecrübeyle sabit :) Allah Teala şifa versin gelişmeleri bekliyoruz kardeşim.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Mayıs 2022, 20:21:59 »
Anladım bana yan etki olarak kalbimi falan durdurmasin beynine göze falan zararı olmasın yeter acı benim için önemli değil saç çıksın yeter🤣🤣ama korkum damar içine çok azda olsa enjekte edersek başka bir yerime zarar verir mi diye aklıma da gelmiyor değil.ama direk deriye de sürdüğünüz zaman kana zaten karışmıyor mu minox dudas

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 01 Mayıs 2022, 21:14:19 »
Anladım bana yan etki olarak kalbimi falan durdurmasin beynine göze falan zararı olmasın yeter acı benim için önemli değil saç çıksın yeter🤣🤣ama korkum damar içine çok azda olsa enjekte edersek başka bir yerime zarar verir mi diye aklıma da gelmiyor değil.ama direk deriye de sürdüğünüz zaman kana zaten karışmıyor mu minox dudas

Dut klinik olarak deriye enjekte ediliyor zaten İspanya’da bir doktor vardı burada da bir kaç arkadaş bir kaç doktor bulmuştu yaptıran da vardı ama tabi avodartten çekip enjekte etmiyordur onlar :)) bu manada duttan bir zarar geleceğini düşünmüyorum içindeki yardımcı maddeleri bilemem.

Min de dermapen sonrası korktuğun etkileri yapmıyorsa enjekte edilince yapacağını düşünmüyorum şahsi fikrim bu.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Mayıs 2022, 23:11:30 »
Dut klinik olarak deriye enjekte ediliyor zaten İspanya’da bir doktor vardı burada da bir kaç arkadaş bir kaç doktor bulmuştu yaptıran da vardı ama tabi avodartten çekip enjekte etmiyordur onlar :)) bu manada duttan bir zarar geleceğini düşünmüyorum içindeki yardımcı maddeleri bilemem.

Min de dermapen sonrası korktuğun etkileri yapmıyorsa enjekte edilince yapacağını düşünmüyorum şahsi fikrim bu.
evet bende o şekilde düşündüm hocam ama dediğin gibi avodart enjekte ediliyor da hap şeklinde olan farklı çalışma mekanizması olabilir birde minox ağzını açık bırakmayı düşünüyorum bı muddet içindeki alkol uçsun diye bilmiyorum ucarmi da bu sebeble acı hissi biraz daha düşebilir belki nasıl olsa deri altına enjekte ediyom ama aniden o bölgeyi uyuşturuyor çok kisa.dikkatimi çekti 🤣🤣

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 02 Mayıs 2022, 00:23:29 »
Altın vuruş mu yapıyorsun abi.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 02 Mayıs 2022, 01:23:49 »
evet bende o şekilde düşündüm hocam ama dediğin gibi avodart enjekte ediliyor da hap şeklinde olan farklı çalışma mekanizması olabilir birde minox ağzını açık bırakmayı düşünüyorum bı muddet içindeki alkol uçsun diye bilmiyorum ucarmi da bu sebeble acı hissi biraz daha düşebilir belki nasıl olsa deri altına enjekte ediyom ama aniden o bölgeyi uyuşturuyor çok kisa.dikkatimi çekti 🤣🤣

Minoxa hava aldırma içinde okside olabilecek bir etken olabilir bildiğinden değil önlem olarak söylüyorum sadece büyük bir çoğunluğu alkol öyle uçmaz :)

Yakan uyuşturan dut bir kaç kere 1.5 mm dermapen sonrası denemiştim patlatıp dayanılacak bir acı değil
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 02 Mayıs 2022, 01:29:51 »
 denemeden bilemezsin faydası zararı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 02 Mayıs 2022, 02:19:12 »
Şırınganın içindeki havayı alıyon mu peki?
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 06 Mayıs 2022, 21:54:40 »
Şırınganın içindeki havayı alıyon mu peki?
evet alıyorum tabiki ama inanılmaz yakıyor

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 06 Mayıs 2022, 21:56:15 »
Altın vuruş mu yapıyorsun abi.
bakıp göreceğiz kardeşim faydası illaki varda dayanılmaz bir yanma oluyor tabiki çok minik enjekte ediyorum her bir noktaya 1 damla yarisi kadar falandır

Facebook Twitter Instagram