Gönderen Konu: Korona Saç Dökülmesi İlişkisi  (Okunma sayısı 348 defa)

keen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Korona Saç Dökülmesi İlişkisi
« : 13 Mayıs 2022, 12:48:14 »
Merhaba arkadaşlar, eylül ayında 25 yaşına gireceğim 2020 nin eylül ayında zor bir korona atlattım nefes daralması epey çektim,
Eski resimlerime bakıyorum 2020 yılında 23 yaşlarında resmen norwood sıfırım hiç bir açıklığım yok gibi duruyor saç çizgim dümdüz.
İlk defa saç dökülmemi geçen sene haziran ayında fark ettim. Sizce ilgisi var mıdır ?

Korona geçirmeden öncesi ve sonrasının resimlerini attım

taco_9

• Sr. Member
Ynt: Korona Saç Dökülmesi İlişkisi
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2022, 01:57:58 »
koronanın saç dökülmesine sebep olduğu artık bilinen bir şey yalnız genetik dökülmesi olan kişileri daha çok etkilediği söyleniyor yani zaten yaşanacak süreci daha hızlı hale getiriyor bence senin sorununda genetik saç dökülmesi .önlem almazsan saçların malesef daha çok dökülecek gibi duruyor dostum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2022, 02:11:56 »
 varolan genetiği hızlandırmıştır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2022, 02:12:43 »
Coronanın bilimsel olarak saçı etkilediği kanıtlanmış durumda bence takviyelere başlayın sonradan iş işten geçmeden saç dhtden etkileniyor şuan

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2022, 02:16:08 »
 coronanın doktuğu saç genelde arkadaslarda geri geldi.dr tanıdığım var oda corona saç dokulmesinden gelen hastalar arttı demişti.ama varolan genetiğide hızlandırır corona duzensiz yasam stres bunların hepsi etken
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram