Gönderen Konu: Saç ekim öncesi öneri  (Okunma sayısı 547 defa)

Heykell33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekim öncesi öneri
« : 13 Mayıs 2022, 16:23:18 »
Arkadaşlar merhaba bir süredir forumu takip ediyorum. Saç ekim işlemi yaptırmaya karar verdim ve yeni üye oldum. 32 yaşındayım kendimi bildim bileli saçlarım seyrek üni yıllarında baya kafama takmıştım o zaman İstanbul’da bir ekim yaptırdım  sonradan pişman oldum ama iş işten geçmişti. O zamanda orta kısım seyrekti ama ekim isteyecek kadar değil. Şimdi baya seyrekleşti. Son iki senedir de durum aynı. Artık dökülen döküldü gibi en azından büyük kısmı. Şimdi ekim yaptırmaya karar verdim Şahin beyi düşünüyorum. Sizce benim durumuma göre Şahin bey doğru bir tercih olur mu? Sonuç nasıl olur beni üzer mi? Fikirlerinizi paylaşabilir misin?

taco_9

• Sr. Member
Ynt: Saç ekim öncesi öneri
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2022, 01:50:00 »
kötü bir tecrübe olmuş .en kötüsüde donör bölgen çok zayıflamış .ikinci bir ekim için istenilen sayıları vermeyebilir .şahin çelik forumda tercih edilen ve ekim sonuçları başarılı birisi ve sanırım sakaldanda alım yapıyor .özellikle sakalın gürse ve ekim için değerlendirebilirsen çok iyi olur bence.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2022, 03:13:50 »
şahin çelik iyidir ama işin zor üstat donör bölge çok hırpalanmış şahin bey ile görüş bakalım ne diyecek.

Heykell33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2022, 14:19:15 »
kötü bir tecrübe olmuş .en kötüsüde donör bölgen çok zayıflamış .ikinci bir ekim için istenilen sayıları vermeyebilir .şahin çelik forumda tercih edilen ve ekim sonuçları başarılı birisi ve sanırım sakaldanda alım yapıyor .özellikle sakalın gürse ve ekim için değerlendirebilirsen çok iyi olur bence.

Şahin beyle görüştüm aslında resimleri de attım 20 yaşlar gibi olmaz ama şimdiye bakarak çok daha iyi olur dedi. 20 yaşları beklemiyorum sonuçta ne olursa olsun doğal hali olmayacak ama bu durumdan daha iyi olacak sanırım. Sakal için resim istemedi benden haftaya Ankara ya gidip görüşüp karar vermeyi düşünüyorum. İlk ekimim eğitim zayiatı oldu sanırım çünkü sonradan öğrendiğim merkezin iki yeri varmış benim gittiğim yer acemi olan kısımmış 😡

Heykell33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2022, 14:21:28 »
şahin çelik iyidir ama işin zor üstat donör bölge çok hırpalanmış şahin bey ile görüş bakalım ne diyecek.

4000-4200 greftle güzel bir sonuç alırız dedi ama yine merkeze gelmemi önerdi daha detaylı için sanırım donör bölge için demiş olabilir😕

kelmiyimneyim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Mayıs 2022, 21:36:21 »
atılacak tek bir kurşunun kalmış bu şansını iyi değerlendir dostum.
şahin çelik bana görede iyi ekimci ama sen genede kafana çok yatmadan ekim işine bulaşma.

Heykell33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Mayıs 2022, 22:18:55 »
atılacak tek bir kurşunun kalmış bu şansını iyi değerlendir dostum.
şahin çelik bana görede iyi ekimci ama sen genede kafana çok yatmadan ekim işine bulaşma.
Valla üstat durum kötü farkındayım ama ufak bir ihtimalde olsa değerlendireceğim. Olsa da olmasa da mecbur saçı kazıtıp gezeriz en azından olursa daha iyi olur Bayadır araştırıyorum bir kaç merkez var ama içlerinden Şahin Çelik daha samimi gibi geldi bana kısmet olursa haftaya gideceğim bakalım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Mayıs 2022, 09:52:29 »
Şahin bey iyi bir tercih ama 2 ekimle akapanır bu alan
Global Moderator

Heykell33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Mayıs 2022, 19:46:19 »
Şahin bey iyi bir tercih ama 2 ekimle akapanır bu alan
İki ekim yapacak saç çıkar mı onu bilmiyorum üstad 🙁

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Mayıs 2022, 22:09:55 »
Şahin beyin alımları güzel çıkartır o merkek etme :)
Global Moderator

Heykell33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Mayıs 2022, 09:11:55 »
Şahin beyin alımları güzel çıkartır o merkek etme :)
İnş hintel. Şahin hocayı bende burda buldum çok faydalı bir forum. Yayında yapımda emeği geçenlerden Allah razı olsun🙂

Facebook Twitter Instagram