Gönderen Konu: 16 yaş tedavi planlaması  (Okunma sayısı 596 defa)

BahtsızBedevi31

• Jr. Member
  • **
16 yaş tedavi planlaması
« : 16 Mayıs 2022, 20:14:11 »
Merhaba. Malum yaşım dolayısıyla Finasterid kullanamıyorum. Ama saçımda her geçen gün artan bariz bi incelme, hacim kaybı mevcut. Norwood 2 seviyesindeyim şu an. Şakaklar kelleşti ordan bi beklentim yok zaten ama vertexteki köklerin hala sağlam olduğunu görebiliyorum. Bu kökleri de kaybetmeden Minoxidil’e başlasam daha sonra tahminen bi 4-5 sene sonra da Minoxidil’i bırakıp Finasterid kullanmaya başlasam nasıl olur? Daha önce uzun süre minox kullanıp fin’e geçtikten sonra aynı saçlarını koruyabilen oldu mu? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Fearles

• Full Member
Ynt: 16 yaş tedavi planlaması
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2022, 12:33:54 »
Fotoğraf atarmısın
  • Ekim Tarihi: 17.07.2020
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi mossi vitamin

Brawler Piuv

• Yeni üye
  • *
Ynt: 16 yaş tedavi planlaması
« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2022, 11:54:43 »
Merhaba. Malum yaşım dolayısıyla Finasterid kullanamıyorum. Ama saçımda her geçen gün artan bariz bi incelme, hacim kaybı mevcut. Norwood 2 seviyesindeyim şu an. Şakaklar kelleşti ordan bi beklentim yok zaten ama vertexteki köklerin hala sağlam olduğunu görebiliyorum. Bu kökleri de kaybetmeden Minoxidil’e başlasam daha sonra tahminen bi 4-5 sene sonra da Minoxidil’i bırakıp Finasterid kullanmaya başlasam nasıl olur? Daha önce uzun süre minox kullanıp fin’e geçtikten sonra aynı saçlarını koruyabilen oldu mu? Fikirlerinizi merak ediyorum.
insta versene usta konusalım aynı durumdayız

Facebook Twitter Instagram