Gönderen Konu: yaş 33 saç ekimi planlaması için tavsiyeleriniz ve önerilerinize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 713 defa)

tmt1989

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba 33 yaşındayım ve saçlarım yaklaşık 7-8 senedir dökülüyor ama son 2 yılda baya bir dökülme oldu. Baba tarafımda dedem dahil kel yok babamın saçları fırça gibi gür alnından saç çıkıyor desem abartmış olmam ama dayı tarafım için malesef aynısını söyleyemiyorum. Sizlerin değerleri görüş ve tavsiyelerinizi merak ediyorum ne yapmalıyım ve hangi doktorları yada merkezleri önerirsiniz. Niyetim 2023’te ekim-aralık gibi ekim yaptırmak kafamda kesin olmamakla birlikte 3-4 ekim merkezi var dr.hakan doğanay, sibel ulusan, hlc ekim merkezi, now hairtime ve bütçem ise 3000€ civarında. sizlerin bu konuda değerleri görüş ve tavsiyelerinizi merak ediyorum.

tmt1989

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: yaş 33 saç ekimi için tavsiyeliriniz
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2022, 03:43:57 »
resimler

tmt1989

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: yaş 33 saç ekimi için tavsiyeliriniz
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2022, 03:45:03 »
resimler
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2022, 04:00:44 Gönderen: tmt1989 »

tmt1989

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
konumu lütfen silermisiniz görünen o ki burada yazan yok malesef.

Hairtransplant

• Hero Member
Ekime gayet uygunsun kardeşim ön bölgr düper olur donör de harika olur konuyu yeni açmışsın sabırlı ol biraz :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar donör bölgen harika maşallah kendi saçlarında gayet sağlıklı
Tepr biraz seyrelmiş o bölgeye ekim yaptma
İlaçla toparlarsın

Ekimide bu alana güzel bir ön çizgi ile yaptırırsan harika bir sonuç alırsın bu kaliteli greftlerle saç sorununda kalmaz
Global Moderator

tmt1989

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekime gayet uygunsun kardeşim ön bölgr düper olur donör de harika olur konuyu yeni açmışsın sabırlı ol biraz :)
teşekkürler kardeşim donör bölgemin iyi olması güzel ama malesef son 1-2 senede tepe bölgesinde seyrelme ve şakak bölgesinde dökülme ve seyrelme oldu umarım dökülmem ilerlemez ve önümüzdeki yıl saç ektirebilirim

tmt1989

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar donör bölgen harika maşallah kendi saçlarında gayet sağlıklı
Tepr biraz seyrelmiş o bölgeye ekim yaptma
İlaçla toparlarsın

Ekimide bu alana güzel bir ön çizgi ile yaptırırsan harika bir sonuç alırsın bu kaliteli greftlerle saç sorununda kalmaz
hintell hocam cevabın için sağol ama malesef son 1-2 yılda özellikle baya seyrelme ve dökülme yaşadım ön bölgede zaten görmüşsündür saçlar inçe, önümüzdeki yıl artık ekim yaptırmak istiyorum ama ve seninde dediğin gibi sadece ön bölgeyi düşünüyorum ve eğer gerekirse 6-7 sene sonra tekrardan bir ekim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Evet ön bölge yeterli dökülme olan alanlarda incelme var diğer alanlarda yok
Getik dökülmen sinsi ve yavaş şekilde ilerliyor  agrasif değil
Global Moderator

hyperKel

• Hero Member
Senin kendi saçlarının arasına kesinlikle girilmemesi gerekiyor dostum yoksa kendi saçların zarar görüp minyatürleşmiş olanların çoğunu kaybedersin.Özellikle ön ortadaki saçların çok zarar görür .Bu yüzden sende planlama çok önemli yanlış yapılmaması gerekir .Bence sırf bu konuda planlama hataları yapmadığı için ekim için serkan aygın seçilebilir yada bu tarz dökülmesi olupta ona ektirenlerin konularını incele ve bu konuda bir fikir edinip sonrasında ekim yaptıracağın yere kendi planlaman konusunda ısrar edip doğru olanı yaptırmış olursun.

tmt1989

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Senin kendi saçlarının arasına kesinlikle girilmemesi gerekiyor dostum yoksa kendi saçların zarar görüp minyatürleşmiş olanların çoğunu kaybedersin.Özellikle ön ortadaki saçların çok zarar görür .Bu yüzden sende planlama çok önemli yanlış yapılmaması gerekir .Bence sırf bu konuda planlama hataları yapmadığı için ekim için serkan aygın seçilebilir yada bu tarz dökülmesi olupta ona ektirenlerin konularını incele ve bu konuda bir fikir edinip sonrasında ekim yaptıracağın yere kendi planlaman konusunda ısrar edip doğru olanı yaptırmış olursun.

umarım doğru bir planlama ile güzel bir sonuç elde ederim şuan klinik için daha vaktim var ama serkan aygının ekimlerinide göz atacağım.

Facebook Twitter Instagram