Gönderen Konu: Seyrelme, beyazlama yaşıyorum, önerilerinize ihtiyacım var.  (Okunma sayısı 750 defa)

Heavily

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar,
Saçım öncesinde gayet yoğun ve çok yoğun olarak siyahtı hatta boyuyor musun gibi sorular alıyordum. Ama şuan şakak bölgelerinde açılma var son 1 yıldır(korona başladığından bu yana) acaip fazla dökülme yaşıyorum, 2 gün banyoya girmezsem ilk şampuanlamada 30 tel sonrasında şampuanlasam bile dökülme durmuyor. Dökülme ve beyazlamayı 4 yıl önce başladığım memuriyet mesleğinin stresisine ve koronayada bağlıyorum. Bulunduğum şehirde ömer uğur saç ekim merkezi var görüşme yaptığımda 3000-4000 greftin yeterli fazla olduğunu söylediler ama gerek çevreden çekindiğimden(çevre saçımın iyi durumda olduğunu söylüyor) gerek şuanki gibi doğal görünmeyeceğinden ekim olduğunun anlaşılacağından korkuyorum pişman olmak istemiyorum. Şuan 28 yaşındayım yaklaşık 10 senedir saçım için gerek doğal yağlar gerek kaliteli şampuanlar gerek şampuanın içine bepanthol ampul, kadın doğum hapı vs. gibi şeylerle sürekli bakım yaptım. Ama yeterli seviyede memmuniyete ulaşamadım. Bu konuda pek sağlık dahilinde herşeyi yapmaya hazırım. Biraz takıntılı olduğum için kafayada takıyorum. Sizin önerileriniz nedir acaba cevaplarınızı bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Yaş kaç kardeşim?
Global Moderator

Heavily

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş kaç kardeşim?

28 yaşındayım ama 10 yıldır kendimce tedbir almaya çalışıyorum ilk beyazlar 22 yaşlarında yattığım sol yan bölgemde başladı

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla kardeşim saç durumumuz hemen hemen aynı bende 32 yasindayim beyazlamayi takma olsunda beyaz olsun boyarsin çaresi var şakak kısmına gelince Zor bir bölge ben artık maddi manevi yildim açıkçası bu sadece akşamları koruma amaçlı alopexi t minoxil kullanıyorum ilerleyen zamanda da o bölgeye Ekim yaptırım takıntılı olduğun için anlıyorum ama iyi görünüyor Ekim merkezinin dediği 3000-4000 greft çok abartılı geldi millet o greftle genis alanı kapatıyor senin okadarlik bie mudehaleye ihtiyacın yok bence

Heavily

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Valla kardeşim saç durumumuz hemen hemen aynı bende 32 yasindayim beyazlamayi takma olsunda beyaz olsun boyarsin çaresi var şakak kısmına gelince Zor bir bölge ben artık maddi manevi yildim açıkçası bu sadece akşamları koruma amaçlı alopexi t minoxil kullanıyorum ilerleyen zamanda da o bölgeye Ekim yaptırım takıntılı olduğun için anlıyorum ama iyi görünüyor Ekim merkezinin dediği 3000-4000 greft çok abartılı geldi millet o greftle genis alanı kapatıyor senin okadarlik bie mudehaleye ihtiyacın yok bence

Boyamak biraz sıkıntı geliyor bana en azından bu yaşta çünkü 15 günde yine aynı olacak banada greft sayısı fazla geldi ama geleceği düşünerek belki de bu sayıyı söylediler bilemiyorum. Minoxil gibi spreylerin hep geçici çözüm olduğunu yazdıkları için pek onlarda ilgimi çekmiyor. Zaten birçok şeyi az azda olsa denedim kesin ne yapmayalım onu öğrenmek istiyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
28 yaşındayım ama 10 yıldır kendimce tedbir almaya çalışıyorum ilk beyazlar 22 yaşlarında yattığım sol yan bölgemde başladı

Şu an saç ekimlik bir durumun görünmüyor
Finasterid tarzı ürünler kullanıp saçını çok güzel toparlaya bilirsin
Biotinde b12 D12 vitaminleri de

Tabi doktora danış bu ürünleri öncelikle biz söyledik diye kullanma araştırda.
Global Moderator

Heavily

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şu an saç ekimlik bir durumun görünmüyor
Finasterid tarzı ürünler kullanıp saçını çok güzel toparlaya bilirsin
Biotinde b12 D12 vitaminleri de

Tabi doktora danış bu ürünleri öncelikle biz söyledik diye kullanma araştırda.

Danışacağım peki bu ürünleri ne kadar kullanmak gerekiyor sağlık açısından herhangi bir sıkıntısı var mı önerebileceğiniz marka var mı ? kullanım nasıl olmalı

Facebook Twitter Instagram