Gönderen Konu: Saç ekimi konusunda önerilerinize ihtiyacım var  (Okunma sayısı 1059 defa)

SusqUnN

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi konusunda önerilerinize ihtiyacım var
« : 23 Nisan 2019, 16:18:57 »
Herkese iyi forumlar dilerim arkadaşlar

32 yaşındayım İstanbul avrupa yakasında yaşıyorum. Saçlarımın ön tepede seyrelme ve dökülme var.  saç ekimi ve dökülmeler için önerebileceğiniz klinikler var mı? Ve saç ekimi konusunda hangi tekniği önerirsiniz ve nelere dikkat etmem gerekir. Tecrübeli arkadaşların yardımlarına ihtiyacım var.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi konusunda önerilerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2019, 17:18:53 »
saç ekımı yaptıra bılırsın ama çok doğal bır ön cizği olmasına dıkkat etmen lazım sana yakısması ıcın çok ılerı almadan yuz yapını bozmadan olmalı

forumdakı on cızgılerı ve sonucları bıraz araştır kendıne yakısanı önce tespıt et derım
Global Moderator

SusqUnN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Nisan 2019, 17:43:13 »
saç ekımı yaptıra bılırsın ama çok doğal bır ön cizği olmasına dıkkat etmen lazım sana yakısması ıcın çok ılerı almadan yuz yapını bozmadan olmalı

forumdakı on cızgılerı ve sonucları bıraz araştır kendıne yakısanı önce tespıt et derım

Hocam ön çizgiyi fazla ileride olmayacak şekilde resimde çizdiğim gibi düşünüyorum.

Sıkıntım hangi teknik kullanılmalı tıraş edilmeden saç ekimi var diyorlar nasıl olur acaba

Bugün clinicexpert'den aradılar aşağıda ki işlemler için 5700 TL fiyat verdiler

🔸1 seans DHI (kalem) yöntemi ile kanal açılmadan traşsız saç ekimi

🔸İstanbul içi Özel VIP araçlar ile transfer işlemleri (araç)

🔸Losyon şampuan,  bakım ürünleriniz ve  tüm ilaçlarınız!

🔸Sedasyon ve Lokal anestezi sayesinde ağrısız işlem!

🔸Sertifka ve garanti belgesi ( ömür boyu kalıcı )

🔸1 seans PRP işlem (plazma - saç güçlendirici)

🔸Toplam Price (fiyat) : 4.500 TL

extra 6 seans PRP 1200 TL

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2019, 17:57:41 »

senın ıcın en doğru çizgi bu kafa yapına uygun
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2019, 18:06:35 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

SusqUnN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2019, 18:29:03 »

senın ıcın en doğru çizgi bu kafa yapına uygun

Hocam teşekkür ediyorum. Biraz forumu araştırıp doğru karar vermek istiyorum. Eğer bütçem el verirse fiyat konusunda sıkıntı yaşamazsam gönlüm koray hocadan yana ama bakalım bilmiyorum nasıl randevu alabilirim araştırma sonunda bakacağım.

Ayrıca saç ekimini Kurban bayramına denk getirmek istiyorum 9 gün izinle 15 gün yıllık izini birleştirip izin almadan ve fazla dışarıya çıkmadan 24 günü evde geçirmek istiyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Nisan 2019, 18:30:51 »
kardesım hayırlı olsun büççen kime uygun kıme aklın yatıyorsa onu tercıh et  zamana gelınce doğru saç ekımı yaptır acele etme gerekırse 1 sene sonra yaptırırsın.. önemlı olan bu işi iyice kavrayıp doğru ekımı yaptırmak hepimiz için... hayırlısını dılıyorum senın ıcın clinicexpert in sana göre olduğunu düşünmuyorum bu arada
Global Moderator

SusqUnN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Nisan 2019, 18:51:49 »
kardesım hayırlı olsun büççen kime uygun kıme aklın yatıyorsa onu tercıh et  zamana gelınce doğru saç ekımı yaptır acele etme gerekırse 1 sene sonra yaptırırsın.. önemlı olan bu işi iyice kavrayıp doğru ekımı yaptırmak hepimiz için... hayırlısını dılıyorum senın ıcın clinicexpert in sana göre olduğunu düşünmuyorum bu arada

Sağolun hocam dediğiniz gibi gerekirse 1 sene sonra olsun. Şu an aktif saç ekimi yapan arkadaşların konularını elimden geldiğince incelemeye çalışıyorum. Dilerim herkes şifasını bulur

SusqUnN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2019, 22:34:52 »
Arkadaşlar resimleri doktor serkan aygının WhatsApp hattına gönderdim. Doktorun 2800 greft ekimini uygun gördüğünü söyleyerek dilerseniz uygun bir tarih belirleyebiliriz dediler. Yani sadece resmi göndererek direk saç ekimine nasıl karar veriliyor. Normalinde ofise çağırıp muayene etmeleri gerekmez mi ?

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 25 Nisan 2019, 11:11:47 »
Arkadaşlar resimleri doktor serkan aygının WhatsApp hattına gönderdim. Doktorun 2800 greft ekimini uygun gördüğünü söyleyerek dilerseniz uygun bir tarih belirleyebiliriz dediler. Yani sadece resmi göndererek direk saç ekimine nasıl karar veriliyor. Normalinde ofise çağırıp muayene etmeleri gerekmez mi ?
zaten gittiğinde kontrol ederde artık uzman olmuslardır herkes fotoğraf attığı için 3 aşağı 5 yukarı greft sayısını tahmin edebiliyorlar dediğim gibi gittiğinde zaten detaylı kontrol ederler

Facebook Twitter Instagram