Gönderen Konu: Dr.murat keskin adana 3440 greft yas:32  (Okunma sayısı 5063 defa)

Zarasiz adam

• Yeni üye
  • *
Dr.murat keskin adana 3440 greft yas:32
« : 19 Mayıs 2022, 16:51:13 »
Arkadaslar merhaba uzun süredir sac ekimi düşünüyordum gecikmeli de olsa deneyimleri paylaşayım dedim acikcasi foruma borç olarak düşün düşündüm adanada öne çıkan 3 tane sac ekimi merkezi var este moda hair 2 dr.murat keskin 3 adana sac ekim merkezi este moda hair kafama yatmadı adana sac ekimi merkezi bi akrabamı rezil etti elde kalan dr murat keskin di  ona yaptırdım açıkçası pek memnun değilim daha profosyonel olabilirdi bir hekime gore ancak sonuçlarına bakınca gerçekten tatmin edici harici bir arkadaşımın sonuçlarını paylaşacağım bitmiş hemen hemen tüm ekimler aynı gibi karar sizin 😁 bu arada doktor bir ay proscar bir ay dönüşümlü xpecia günde iki tane önerdi ben xpecia biotin dönüşümlü kullanmakta karar kıldım solgar ile dönüşümlü 1 ay biri 1 ay diğeri şeklinde yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

Zarasiz adam

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dr.murat keskin adana 3440 greft yas:32
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2022, 16:55:54 »
Arkadaslar merhaba uzun süredir sac ekimi düşünüyordum gecikmeli de olsa deneyimleri paylaşayım dedim acikcasi foruma borç olarak düşün düşündüm adanada öne çıkan 3 tane sac ekimi merkezi var este moda hair 2 dr.murat keskin 3 adana sac ekim merkezi este moda hair kafama yatmadı adana sac ekimi merkezi bi akrabamı rezil etti elde kalan dr murat keskin di  ona yaptırdım açıkçası pek memnun değilim daha profosyonel olabilirdi bir hekime gore ancak sonuçlarına bakınca gerçekten tatmin edici harici bir arkadaşımın sonuçlarını paylaşacağım bitmiş hemen hemen tüm ekimler aynı gibi karar sizin 😁
burdada 8 aylık karar vermemdeki etkili olan sonuç var  arkadasimin aciklik ayni bendeki hintell baskan pek begenmedi ancak 2 3 tane konu var murat keskinle alakali genelde sonradan sonuc aliniyor gibi

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2022, 00:53:58 »
ilk izlenim sanki çok iyi değil ama belli olmaz bu işler özellikle kabuk dökümü ve şok dökülme sonrasını görmek lazım genelde ilk bir ay sonrası az çok fikir edinebiliyor insan ekim kalitesi ile ilgili.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Zarasiz adam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2022, 01:15:28 »
ilk izlenim sanki çok iyi değil ama belli olmaz bu işler özellikle kabuk dökümü ve şok dökülme sonrasını görmek lazım genelde ilk bir ay sonrası az çok fikir edinebiliyor insan ekim kalitesi ile ilgili.
kabuk dökümü ve ilk bir ay

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2022, 01:22:07 »
sıklık çok iyi değil ama ekimden önce kendi saçlarında epey varmış bence ektirmesende olurmuş.
kabuk dökümü sonrası görüntüde fena değil saç derisi ekime tepki göstermiş ve bu tepki halen devam ediyor bu durum ekilenlerin canlı olma olasılığını arttırıyor genelde kupkuru olan görüntüler korkutucu oluyor.
sen gereken tedavileri uygula hatta forumun tedavi bölümünü iyice araştır biraz bilgilen çünkü kendi saçlarının dökülmesini istemezsin işin gerçeği tedavi ile saç ekiminden daha iyi sonuç alma ihtimalin daha yüksek.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Zarasiz adam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2022, 10:19:21 »
sıklık çok iyi değil ama ekimden önce kendi saçlarında epey varmış bence ektirmesende olurmuş.
kabuk dökümü sonrası görüntüde fena değil saç derisi ekime tepki göstermiş ve bu tepki halen devam ediyor bu durum ekilenlerin canlı olma olasılığını arttırıyor genelde kupkuru olan görüntüler korkutucu oluyor.
sen gereken tedavileri uygula hatta forumun tedavi bölümünü iyice araştır biraz bilgilen çünkü kendi saçlarının dökülmesini istemezsin işin gerçeği tedavi ile saç ekiminden daha iyi sonuç alma ihtimalin daha yüksek.
cevabınız için çok teşekküler tedavi hususunda  dht  önleyici ilaçları pek düşünmüyorum biotin solgar ve xpecia dönüşümlü olarak kullanmayı düşüyorum açıkçası tatmin edecek bir sonuç olmazda şimdiden 2 ekimi planlıyorum  ve bu ekimden tek beklentim on açıklığı giderebilmek bakıcaz 😁

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2022, 11:18:23 »
Ekim öncesi açıklık
Ekim öncesi donör bölge
Neye göre ekim yapıldı donör kalitesi nasıldı
Ekim öncesi saç durumun nasıldı
Bunları göremeden yorum yapamayız bunları paylaşman lazım
Her konuda paylaşıldığı üzere.
Global Moderator

Zarasiz adam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2022, 11:56:39 »
Ekim öncesi açıklık
Ekim öncesi donör bölge
Neye göre ekim yapıldı donör kalitesi nasıldı
Ekim öncesi saç durumun nasıldı
Bunları göremeden yorum yapamayız bunları paylaşman lazım
Her konuda paylaşıldığı üzere.
hintell  başkanım bu ekimden beklentim sadece on açıklığı  kapatmak ileride  tatmin edici bir sonuç olmazsa turkiyenin en iyi sac ekimi uzmanı hintell başkana başvurmayı düşünüyorum bu arada  forumu bize çok yararlı oluyor ayrıca size teşekkür ederim  tatmin edici bir sonuç olmazsa sizin kapınızdayım şimdiden randevu alayim 🙏😁
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2022, 12:20:46 Gönderen: Zarasiz adam »

Zarasiz adam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 21 Mayıs 2022, 20:07:10 »
Arkadaşlar yorumlarınızı ve önerilerinizi merakla bekliyorum

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 21 Mayıs 2022, 20:37:08 »
Hayırlı olsun saç ekimin kardeşim alan geniş donör çok kaliteli ama ekim biraz alana göre seyrek görünüyor bir saç ekimi daha gerekecek gibi

Zarasiz adam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 22 Mayıs 2022, 00:20:57 »
Hayırlı olsun saç ekimin kardeşim alan geniş donör çok kaliteli ama ekim biraz alana göre seyrek görünüyor bir saç ekimi daha gerekecek gibi
yorumunuz için teşekkürler sac ekimi yaptıran  2,3 arkadaş sıkı ekim dediler artık beni rahatlatmak için mi bilmiyorum 😁alternatifler deki  en kafama yataniydi doktor olması hasebiyle ancak pek memnun kalmadım süreç sonunda neler olur bilemeyiz  ama şu varki benim orada yaptırmama sebep olan arkadaşın resimlerini koydum resimlerden pek belli olmuyor benim kafa yapıma gore diğer arkadaşın alanı bayağı büyük yani benim kafa küçük ona 3800 civarında bir kök ekildi bana 3440 sonuçlara bakarsanız tatmin edici  kemal sunalın filmindeki gibi bu sac ektirmekte ne zor işmiş arkadaş ya😁binlerce soru binlerce merak edilen greft

Zarasiz adam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 06 Haziran 2022, 19:41:57 »
Arkadaşlar 50gün resimleri donör bölgede sivilcelenme ve aşırı kasinti var birde sac diplerinde sanki toprak gibi hani dalan sabunuyla yıkanmış gibi bir sertlik var normalmidir birde bi kasinti ensede beni düşündürüyor sadece xpecia kullanıyorum günde 2 defa harici bisey yok yorumlarınızı bekliyorum

Zarasiz adam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 07 Haziran 2022, 11:10:28 »
Konu gunceldir

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 07 Haziran 2022, 11:59:01 »
Anladığım kadarıyla siz de ekim için tercih ettiğiniz doktordan pek emin değilsiniz. Keşke forumda başarılı sonuçları fazla olan bir yerde yaptırsaydınız. Hayırlısı olsun, umarım iyi sonuçlanır.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Zarasiz adam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 07 Haziran 2022, 13:32:19 »
Anladığım kadarıyla siz de ekim için tercih ettiğiniz doktordan pek emin değilsiniz. Keşke forumda başarılı sonuçları fazla olan bir yerde yaptırsaydınız. Hayırlısı olsun, umarım iyi sonuçlanır.
aslında sonucları güzel yaptıran memnun kalıyor ancak forumda pek beğenilmedi isim ve maddiyat hususunda  forumdaki sonuç alınan doktorlara gidemedim forumu uzun süredir takip ediyorum bu arada yapana teşekkürler ayrıca cevabınız içinde teşekkürler sizce ekim nasıl olmus

Facebook Twitter Instagram